Horoskop zawodowy na 2017 dla Byka

Horoskop biznesowy i finansowy dla Byka na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2017 roku twoim wydatkom i zarobkom będzie patronować planeta Wenus. Chętniej przeznaczać będziesz pieniądze na rozrywkę i odpoczynek. Zadbasz również o wygląd i dobrą prezencję. Takie inwestycje pomogą ci zdobyć lepszą pracę lub przekonać kogoś do współpracy. Jesienią zaczniesz zbierać owoce swoich starań. Znajdziesz pracę swoich marzeń, zaczniesz w końcu zarabiać porządne pieniądze.

Kariera

Przed tobą udany rok. Dostaniesz duże wsparcie od Merkurego i Wenus. W pierwszej połowie roku wysyłaj ważne wiadomości, umawiaj się na spotkania o pracę, nadrabiaj zaległości i odwiedzaj znajomych i przyjaciół. Ktoś podpowie ci rozwiązanie trudnej sprawy, z jaką od dawna się borykasz. W drugiej połowie roku masz szczęście do nowych inwestycji, podróży i ciekawych zawodowych propozycji. Nie zwlekaj zbyt długo z podjęciem decyzji o zmianie, jeśli warunki spełniają twoje oczekiwania. Spodziewaj się dobrych wiadomości i bardziej się staraj w styczniu, kwietniu, maju, czerwcu, październiku i listopadzie.

Finanse

Gromadź kapitał, rozsądnie wydawaj, nie rzucaj się na wielkie wyprzedaże i promocje, bo gotówka będzie ci potrzebna na długofalowe inwestycje. Ubezpieczaj swój biznes i podróże, a nie stracisz na ryzykownych posunięciach. Wstrzymaj się z wymianą samochodu czy wielkim remontem, w kolejnym roku będziesz miał na to więcej środków i czasu. Dzięki wsparciu Jowisza jesienią możesz wygrać w totka lub w konkursie, nadawaj więc kupony i zgłaszaj się jako uczestnik do różnych programów i rywalizacji.


Więcej horoskopów dla Byka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer