Horoskop zawodowy na 2017 dla Bliźniąt

Horoskop biznesowy i finansowy dla Bliźniąt na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Nie rozpraszaj się na zbyt wiele aktywności. W 2017 roku zyskasz dzięki pracowitości i konsekwencji, a także skupieniu się na jednym celu. Saturn w opozycji każe ci wybierać, które zlecenia są dla ciebie bardziej opłacalne i budują twoją karierę. Trygon Jowisza pomoże ci wypracować zyski i poczuć satysfakcję z realizacji ważnego projektu.

Kariera

Rok sprzyja wyjazdom, szukaniu pracy za granicą, kontaktom ze współpracownikami i zadbaniu o ubezpieczenie i prawa socjalne. Upomnij się o to, co ci się należy zgodnie z umową. Jowisz zwiększy twoje szanse na awans i dostanie socjalnych przywilejów. Pamiętaj jednak, że Saturn nie sprzyja radykalnej zmianie zawodu czy porzuceniu czegoś w trakcie trwania. Wytrzymaj do listopada, a w grudniu poczujesz, że cały wysiłek bardzo się opłacił. Ostrożnie podejmuj decyzje między 21.04 i 4.06. Wtedy wojowniczy Mars będzie przebywał w twoim znaku i popychał cię do szybkich i zbyt emocjonalnych decyzji, których będziesz potem żałować.

Finanse

Zadbaj o swoje finansowe sprawy, uporządkuj konta bankowe, spłać zadłużenia na kartach kredytowych, doglądaj nieruchomości. Saturn ostrzega cię przed pochopnymi decyzjami finansowymi i zawodowymi. Nie warto pisać wypowiedzenia z powodu byle sprzeczki. Od stycznia do września dzięki wsparciu Jowisza warto składać dokumenty o kredyt czy dofinansowanie. Spodziewaj się zysków w styczniu, maju, lipcu, październiku i listopadzie.


Więcej horoskopów dla Bliźniąt

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer