Horoskop zawodowy na 2017 rok dla Raka

Horoskop biznesowy i finansowy dla Raka na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tob± ciekawy rok. Planety ułatwiać ci będ± podjęcie ważnych decyzji. Kwadratura Jowisza zapewni ci dostęp do ważnych informacji. Będziesz mieć okazję zmienić pracę na lepsz± i dobrze płatn±. Nie zapominaj jednak o tych, którzy pracowali na twój sukces i pomagali ci w potrzebie. Teraz stworzycie razem zespół nie do pokonania.

Kariera

Masz szansę na dobre wiadomo¶ci zawodowe. Wiosn± warto starać się o awans, lepsz± posadę czy podwyżkę. Rozwijaj swoje pasje i poszerz grono przyjaciół. Dzięki temu zawsze będziesz mieć dodatkowe bezpieczne opcje, gdyby¶ w marcu lub wrze¶niu musiał podj±ć decyzję o zmianie pracy czy założeniu firmy. Kwadratura Urana i opozycja Plutona skłaniaj± cię do rozpoczynaniu wszystkiego od nowa. Dobrze jednak skalkuluj, czy zmiana ci się opłaci, zanim podpiszesz umowę czy założysz działalno¶ć gospodarcz±. Od 4.06 do 20.07 powiniene¶ uważać na słowa. Mars, który przebywać wtedy będzie w twoim znaku, postawi na twojej drodze osoby roszczeniowe i domagaj±ce się rzeczy niemożliwych do wykonania. Rzeczowa dyskusja pozwoli opanować każd± trudn± sytuację.

Finanse

Od stycznia do wrze¶nia czeka cię wiele wydatków i inwestycji, które trudno ci będzie przewidzieć. Zabezpiecz się więc zawczasu, odłóż pieni±dze na lokacie i ruszaj je tylko w ostateczno¶ci, a nic cię nie zaskoczy. Spodziewaj się zysków w styczniu, lutym, kwietniu, sierpniu i listopadzie. Dzięki wsparciu Jowisza jesieni± masz szansę znacz±co poprawić swoj± sytuację materialn± i finansow±.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer