Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop zawodowy na 2017 rok dla Raka

Horoskop biznesowy i finansowy dla Raka na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą ciekawy rok. Planety ułatwiać ci będą podjęcie ważnych decyzji. Kwadratura Jowisza zapewni ci dostęp do ważnych informacji. Będziesz mieć okazję zmienić pracę na lepszą i dobrze płatną. Nie zapominaj jednak o tych, którzy pracowali na twój sukces i pomagali ci w potrzebie. Teraz stworzycie razem zespół nie do pokonania.

Kariera

Masz szansę na dobre wiadomości zawodowe. Wiosną warto starać się o awans, lepszą posadę czy podwyżkę. Rozwijaj swoje pasje i poszerz grono przyjaciół. Dzięki temu zawsze będziesz mieć dodatkowe bezpieczne opcje, gdybyś w marcu lub wrześniu musiał podjąć decyzję o zmianie pracy czy założeniu firmy. Kwadratura Urana i opozycja Plutona skłaniają cię do rozpoczynaniu wszystkiego od nowa. Dobrze jednak skalkuluj, czy zmiana ci się opłaci, zanim podpiszesz umowę czy założysz działalność gospodarczą. Od 4.06 do 20.07 powinieneś uważać na słowa. Mars, który przebywać wtedy będzie w twoim znaku, postawi na twojej drodze osoby roszczeniowe i domagające się rzeczy niemożliwych do wykonania. Rzeczowa dyskusja pozwoli opanować każdą trudną sytuację.

Finanse

Od stycznia do września czeka cię wiele wydatków i inwestycji, które trudno ci będzie przewidzieć. Zabezpiecz się więc zawczasu, odłóż pieniądze na lokacie i ruszaj je tylko w ostateczności, a nic cię nie zaskoczy. Spodziewaj się zysków w styczniu, lutym, kwietniu, sierpniu i listopadzie. Dzięki wsparciu Jowisza jesienią masz szansę znacząco poprawić swoją sytuację materialną i finansową.


Więcej horoskopów dla Raka

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer