Horoskop biznesowy i finansowy na 2017 rok dla Panny

Horoskop biznesowy i finansowy dla Panny na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą ciekawy rok. Dostaniesz dużo propozycji, ale dobrze się zastanów, która z nich będzie najkorzystniejsza. Saturn w kwadraturze do twojego znaku ostrzega przed nierozsądnymi i pochopnymi decyzjami. Przez opozycję Neptuna możesz nie znaleźć zbyt wielu osób do pomocy i sam będziesz musiał zająć się zawodowymi wyzwaniami i codziennymi obowiązkami.

Kariera

Powinieneś się lepiej zorganizować, bo Saturn, który od dwóch lat na ciebie wpływa, nie lubi bałaganu i pochopnego działania. Nie oddawaj innym pola, nie pozwól się zepchnąć w pracy na boczny tor. Przekonaj się, że twoje zdanie też się liczy. Zacznij żądać zapłaty za nadgodziny lub podnieś stawkę, a wreszcie wyjdziesz na swoje. Od 5.09 do 22.10 będziesz poganiany przez walecznego Marsa, który przebywać będzie w twoim znaku. Sukces zawodowy lub pokonanie groźnego przeciwnika będzie w zasięgu ręki. Musisz jednak się zmobilizować i skoncentrować, aby pokonać przeszkody i zapanować nad nerwami.

Finanse

Możesz liczyć na zyski z wieloletnich inwestycji. Podejmuj w tym roku spokojne i rozsądne decyzje życiowe dotyczące nieruchomości, giełdy, obligacji i oszczędności. Nic na siłę i za szybko, a stan twojego konta będzie stabilnie rósł. Jesienią będziesz mógł zakończyć pewien spór dotyczący pieniędzy czy wspólnych dóbr i zyskać na ugodzie. Na zyski możesz liczyć w styczniu, czerwcu, wrześniu i październiku.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer