Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop zawodowy na 2016 rok dla Panny

Horoskop zawodowy dla Panny na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2016 roku uważnie zarządzajmy pieniędzmi. Dzięki wpływowi Jowisza masz szansę na wygraną bądź znalezienie lepszej pracy. Jednak Saturn ostrzega cię przed nowymi zakupami sprzętu elektronicznego i samochodów, a także nadmiernemu ryzykowaniu w biznesie czy sprawach zawodowych.

Zimą i wczesną wiosną Jowisz zmobilizuje cię do zmiany pracy, zapewni szybkie i udane negocjacje, pomoże w szybkim podjęciu decyzji o wyborze miejsca na wakacyjny wypoczynek i znalezieniu korzystnych ofert wyjazdu. Wenus i Merkury zaczną sprzyjać ludziom przedsiębiorczym, kreatywnym i zaradnym. W marcu i kwietniu planety zapewnią ci udane spotkania z pracodawcami, klientami czy współpracownikami. Warto słuchać rad specjalistów od zarabiania, oszczędzania i inwestowania pieniędzy.

Latem Neptun i Jowisz zapewnią ci szybki zysk i dobre okazje. Staraj się o pożyczki, kredyty i dofinansowanie, załatwiaj sprawy księgowe i urzędowe. Umawiaj się na ważne spotkania, wysyłaj maile, listy i pisma urzędowe, bo mimo wakacji masz szansę na szybką odpowiedź. W sierpniu Mars może cię popchnąć w kierunku nieprzemyślanych zakupów czy niekorzystnych kredytów. Zastanów się dwa razy, zanim sięgniesz po portfel czy kartę kredytową. Jest to natomiast dobry czas na wygrywanie licytacji na allegro czy e-bayu.

Jesienią za sprawą Saturna możemy spodziewać się telefonu od osób, którym jesteśmy coś winni. Warto sprawdzić oprocentowanie kredytów, które już mamy i czy warunki umowy się nie zmieniły. Saturn ostrzega cię też przed obietnicami bez pokrycia. Unikaj ludzi nieodpowiedzialnych i pochopnie wydających pieniądze, nie podpisuj długoletnich zobowiązań finansowych, uważnie czytaj każdą umowę czy gwarancję, zanim coś kupisz. Listopad sprzyja zawieraniu nowych znajomości i szukaniu ofert czy promocji. Podróżuj, angażuj się w nowe projekty, zdobywaj klientów, wspólników lub nowych pracowników.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 24.01-13.02, 6.04-12.06, 30.07-6.10, 2.12-31.12.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer