Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop zawodowy na 2015 rok dla Panny

Horoskop zawodowy dla Panny na 2015 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Rok 2015 przyniesie ci nowe okazje w finansach i sprawach kariery. Po zeszłorocznej stagnacji i przeszkodach wszystko ruszy ostro do przodu. Jowisz w drugiej połowie roku sprzyja szybkiemu podejmowaniu decyzji i rozpoczynaniu owocnej współpracy oraz korzystnym okazjom finansowym.

W pierwszej połowie roku kwadratura Saturna zmobilizuje cię do podjęcia ważnych decyzji i umocnienia swojej pozycji zawodowej. Będziesz musiał bardziej zajmować się sprawami innych ludzi, współpracowników czy klientów. Warto wyjaśniać spory i nieporozumienia i nie wikłać się w konflikty. W razie nieporozumień najlepiej użyć mediacji lub negocjacji zamiast podejmować radykalne decyzje.

8 sierpnia nadejdzie twój czas. Jowisz wejdzie do twojego znaku, a dzieje się to raz na dwanaście lat. Zainwestuj w siebie, uwierz w swoje siły, nie przegap korzystnych zawodowych okazji. Druga połowa roku sprzyja reorganizacji w zespole i wysyłaniu pracowników na szkolenia. Jeśli zastanawiasz się, czy nie zapisać się na dokształcający kurs, który podniesie twoje kwalifikacje, teraz jest dobry moment, aby to zrobić, bo szybko opanujesz materiał i zdobędziesz dyplom, a co za tym idzie, zwiększysz swoje szanse na lepsze zawodowe życie i większe zyski. Uwolnij swoją wyobraźnię i kreatywność. Warto zapisywać pomysły i szybko wdrażać je w życie, zagrać w totka, wykorzystać szczęśliwą okazję.

Od 8 października do 8 listopada Merkury przebywa w twoim znaku zodiaku, co sprawi, że będziesz łatwiej dogadywać się z ludźmi. Dni sprzyjają szukaniu pracy, zdobywaniu nowych klientów i przede wszystkim handlowi i znajdywaniu korzystnych oferta kupna i sprzedaży. Warto podpisywać umowy, podróżować, zdobywać nowe kontakty. Szczególnie dni od 8 listopada do 5 grudnia są bardzo korzystne na transakcje finansowe.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1-3.01, 27.01-20.02, 17.03-11.04, 19-31.07, 8.10-5.12.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer