Internetowy kurs tarota dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop zawodowy na 2015 rok dla Panny

Horoskop zawodowy dla Panny na 2015 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Rok 2015 przyniesie ci nowe okazje w finansach i sprawach kariery. Po zeszłorocznej stagnacji i przeszkodach wszystko ruszy ostro do przodu. Jowisz w drugiej połowie roku sprzyja szybkiemu podejmowaniu decyzji i rozpoczynaniu owocnej współpracy oraz korzystnym okazjom finansowym.

W pierwszej połowie roku kwadratura Saturna zmobilizuje cię do podjęcia ważnych decyzji i umocnienia swojej pozycji zawodowej. Będziesz musiał bardziej zajmować się sprawami innych ludzi, współpracowników czy klientów. Warto wyjaśniać spory i nieporozumienia i nie wikłać się w konflikty. W razie nieporozumień najlepiej użyć mediacji lub negocjacji zamiast podejmować radykalne decyzje.

8 sierpnia nadejdzie twój czas. Jowisz wejdzie do twojego znaku, a dzieje się to raz na dwanaście lat. Zainwestuj w siebie, uwierz w swoje siły, nie przegap korzystnych zawodowych okazji. Druga połowa roku sprzyja reorganizacji w zespole i wysyłaniu pracowników na szkolenia. Jeśli zastanawiasz się, czy nie zapisać się na dokształcający kurs, który podniesie twoje kwalifikacje, teraz jest dobry moment, aby to zrobić, bo szybko opanujesz materiał i zdobędziesz dyplom, a co za tym idzie, zwiększysz swoje szanse na lepsze zawodowe życie i większe zyski. Uwolnij swoją wyobraźnię i kreatywność. Warto zapisywać pomysły i szybko wdrażać je w życie, zagrać w totka, wykorzystać szczęśliwą okazję.

Od 8 października do 8 listopada Merkury przebywa w twoim znaku zodiaku, co sprawi, że będziesz łatwiej dogadywać się z ludźmi. Dni sprzyjają szukaniu pracy, zdobywaniu nowych klientów i przede wszystkim handlowi i znajdywaniu korzystnych oferta kupna i sprzedaży. Warto podpisywać umowy, podróżować, zdobywać nowe kontakty. Szczególnie dni od 8 listopada do 5 grudnia są bardzo korzystne na transakcje finansowe.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 1-3.01, 27.01-20.02, 17.03-11.04, 19-31.07, 8.10-5.12.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer