Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop zawodowy na 2016 rok dla Panny

Horoskop zawodowy dla Panny na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2016 roku uważnie zarządzajmy pieniędzmi. Dzięki wpływowi Jowisza masz szansę na wygraną bądź znalezienie lepszej pracy. Jednak Saturn ostrzega cię przed nowymi zakupami sprzętu elektronicznego i samochodów, a także nadmiernemu ryzykowaniu w biznesie czy sprawach zawodowych.

Zimą i wczesną wiosną Jowisz zmobilizuje cię do zmiany pracy, zapewni szybkie i udane negocjacje, pomoże w szybkim podjęciu decyzji o wyborze miejsca na wakacyjny wypoczynek i znalezieniu korzystnych ofert wyjazdu. Wenus i Merkury zaczną sprzyjać ludziom przedsiębiorczym, kreatywnym i zaradnym. W marcu i kwietniu planety zapewnią ci udane spotkania z pracodawcami, klientami czy współpracownikami. Warto słuchać rad specjalistów od zarabiania, oszczędzania i inwestowania pieniędzy.

Latem Neptun i Jowisz zapewnią ci szybki zysk i dobre okazje. Staraj się o pożyczki, kredyty i dofinansowanie, załatwiaj sprawy księgowe i urzędowe. Umawiaj się na ważne spotkania, wysyłaj maile, listy i pisma urzędowe, bo mimo wakacji masz szansę na szybką odpowiedź. W sierpniu Mars może cię popchnąć w kierunku nieprzemyślanych zakupów czy niekorzystnych kredytów. Zastanów się dwa razy, zanim sięgniesz po portfel czy kartę kredytową. Jest to natomiast dobry czas na wygrywanie licytacji na allegro czy e-bayu.

Jesienią za sprawą Saturna możemy spodziewać się telefonu od osób, którym jesteśmy coś winni. Warto sprawdzić oprocentowanie kredytów, które już mamy i czy warunki umowy się nie zmieniły. Saturn ostrzega cię też przed obietnicami bez pokrycia. Unikaj ludzi nieodpowiedzialnych i pochopnie wydających pieniądze, nie podpisuj długoletnich zobowiązań finansowych, uważnie czytaj każdą umowę czy gwarancję, zanim coś kupisz. Listopad sprzyja zawieraniu nowych znajomości i szukaniu ofert czy promocji. Podróżuj, angażuj się w nowe projekty, zdobywaj klientów, wspólników lub nowych pracowników.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 24.01-13.02, 6.04-12.06, 30.07-6.10, 2.12-31.12.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer