Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop zawodowy na 2016 rok dla Wagi

Horoskop zawodowy dla Wagi na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2016 roku kontroluj wydatki, nie daj się ponieść wyprzedażom czy okazjom na kupno rzeczy, które nie są co do niczego potrzebne. Wenus i Jowisz sprzyjają podpisywaniu umów i inwestycjom w wystrój domu czy biura.

Zimą Merkury i Wenus zapewnią ci dobrą rękę do zakupów, przecen, warto ubiegać się o podwyżkę lub domagać się większych pracowniczych przywilejów. Spotykaj się z ważnymi osobami, umawiaj się na rozmowy o pracę, masz szansę zabłysnąć i zaprezentować się z najlepszej strony. W marcu zaplanuj rodzinny budżet i wydatki na remont i upiększenie domu.

Latem planety pomogą ci wykupić dobre ubezpieczenie, zarezerwować najlepsze kwatery na wakacje, upolować najtańszą wycieczkę, Bądź stanowczy, domagaj się tego, co ci się należy i nawet zrób awanturę, bo dużo dzięki temu osiągniesz.

We wrześniu nadchodzi czas zysków i nowych okazji. Jowisz wkroczy do twojego znaku zodiaku i przez kolejne 12 miesięcy będzie ci wyjątkowo sprzyja w sprawach zawodowych i finansowych. Miesiące jesienne sprzyjają zdobywaniu nowych zleceń, zamykaniu skomplikowanych spraw księgowych oraz szybkim i skutecznym negocjacjom. Zakładaj firmę, rozpoczynaj ważne sprawy, a możesz liczyć na szybki zysk. We wrześniu i październiku za sprawą wpływu wojowniczego i nieprzewidywalnego Marsa nie wchodź w konflikty z konkurencją i uważaj, ktoś może chcieć cię wygryźć z twojego stanowiska.

W grudniu załatwiaj trudne sprawy w urzędzie, pisz i wysyłaj ważne pisma, wyjaśniaj niejasności z księgową.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 2.01-23.01, 14.02-5.03, 13.06-29.06, 7.10-24.10.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer