Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop zawodowy na 2015 rok dla Wagi

Horoskop zawodowy dla Wagi na 2015 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2015 roku zdobędziesz wpływowych sojuszników i podreperujesz swój budżet. Jowisz i Saturn sprzyjają korzystnym decyzjom finansowym i zyskownym inwestycjom.

W pierwszej połowie roku Pluton i Uran sprawią, że nie będziesz się nudzić. Poczujesz, że możesz przenosić góry i że potrzebujesz odmiany w życiu zawodowym. Wiele spraw będzie się komplikować, a ludzie będą testować twoją wytrzymałość na stres i wymagać od ciebie większej odpowiedzialności. Niebezpiecznie jest stawiać sprawy na ostrzu noża, bo sytuacja może wymknąć się spod kontroli, szczególnie w marcu. Powinieneś być ostrożny podczas podpisywania ważnych umów, kupowania sprzętu elektronicznego i samochodu, a także upewniać się, czy twoje maile i listy zostaną doręczone na czas.

W marca i wrześniu całkowite zaćmienie Słońca Księżyca na przeciwko twojego znaku może sprawić, że będziesz nerwowy, a twoje plany mogą zależeć od decyzji innych ludzi. Dzięki opanowaniu i spokojnym negocjacjom wiele uda się szybko wyjaśnić. Nie warto jednak podejmować w tych miesiącach decyzji finansowych pod wpływem emocji czy chwilowego wzburzenia. Kłótnie i spory z klientami czy współpracownikami mogą mieć przykre konsekwencje, lepiej zastanowić się, zanim się powie lub zrobi coś nieodwracalnego.

Wakacje sprzyjają udanym podróżom służbowym, spotkaniom z dużymi klientami, a także przekazywaniu trudnych lub skomplikowanych wiadomości. Warto zrobić porządki w dokumentach i fakturach, zasięgnąć rady prawnika czy księgowej. Jowisz pomogą ci sprzedać luksusowe towary, uzyskać kredyt i zapewni wsparcie kobiet. Warto inwestować w wystrój biura, zamawiać reklamy, zmieniać wygląd strony internetowej czy przygotować nowy projekt ulotek i wizytówek.

Jesienią planety zapewnią ci dopływ nowych informacji, cenne znajomości i pomoc z najmniej spodziewanej strony. Warto spotyka się z ludźmi, wysyłać cv i szukać nowych rozwiązań starych problemów. Żmudna praca i obowiązki będą ci dobrze szły, łatwo będzie zmobilizować innych do pracy, a ryzyko podejmowane podczas transakcji finansowych i inwestycji, będzie mniejsze. Szczególnie korzystne dni to 8.11-5.12.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 3-27.01, 11.04-8.05, 8.11-5.12.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 11W 11. numerze "Astrologii Profesjonalnej" dużo miejsca poświęcamy pracy słynnej amerykańskiej astrolog Joan Quigley, która przez wiele lat doradzała Reaganom. Odszyfrowujemy również zagadkę, jakie naprawdę są Wodniki. Prezentujemy wskazówki, jak interpretować spalone planety w horoskopie urodzeniowym i w progresjach. Opisujemy również znaczenie aspektów Księżyca z Saturnem.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 17W 17. numerze "Tarocisty" skupiamy się na praktyce wróżenia i materialnej stronie życia. Izabela Podlaska-Konkel omawia znaczenie Diabła, który często kusi nas aby mieć więcej i więcej. O Dworze Denarów, jako podstawie naszego codziennego życia, pisze Miłosława Krogulska. Przedstawiamy też wskazówki, jak wybrać strażnika talii i jak nawiązać z nim kontakt. Podajemy rozkłady na sprawy zawodowe.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 10W tym numerze poświęcamy dużo miejsca sprawom szóstego domu. Przyglądamy się zastosowaniu komet na przestrzeni wieków w astrologii mundalnej i urodzeniowej. Piszemy o tym, jak interpretować tranzyty Plutona, uważane za najsilniejsze w życiu każdego człowieka. Opisujemy zasady astrologii azteckiej. Dla tych, którzy pracują ze starymi datami, mamy artykuł na temat stylów liczenia początku roku.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 16W najnowszym numerze "Tarocisty" mamy dla Was duży wybór tekstów dotyczących różnych aspektów kart tarota. Karta Umiarkowanie jest postrzegana przez wielu zarówno początkujących, jak i zaawansowanych tarocistów jako trudną i enigmatyczną. Krzysztof Azarewicz odsłania przed naszymi czytelnikami sekrety karty Żądza w Tarocie Thota. Prezentujemy szczegółową analizę Dworu Kielichów i czwórek.

Zamów aktualny numer