Internetowy kurs tarota dla początkujących

Polecamy

Horoskop chiński na rok Ziemskiej Owcy (2015)

Horoskop roczny
na 2015 rok

Horoskop zawodowy
na 2015 rok

Numerologiczny horoskop miesięczny

Wróżba z tarota
na 2015 rok

Horoskop miłosny
na 2015 rok

Horoskop numerologiczny
na 2015 rok

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Internetowy kurs Astrologia elekcyjna - VII-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs Astrologia horarna w praktyce - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Tarot dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Internetowy i stacjonarny kurs Astrologia dla początkujących - IX-XI 2015

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych V-VIII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop zawodowy na 2015 rok dla Wagi

Horoskop zawodowy dla Wagi na 2015 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2015 roku zdobędziesz wpływowych sojuszników i podreperujesz swój budżet. Jowisz i Saturn sprzyjają korzystnym decyzjom finansowym i zyskownym inwestycjom.

W pierwszej połowie roku Pluton i Uran sprawią, że nie będziesz się nudzić. Poczujesz, że możesz przenosić góry i że potrzebujesz odmiany w życiu zawodowym. Wiele spraw będzie się komplikować, a ludzie będą testować twoją wytrzymałość na stres i wymagać od ciebie większej odpowiedzialności. Niebezpiecznie jest stawiać sprawy na ostrzu noża, bo sytuacja może wymknąć się spod kontroli, szczególnie w marcu. Powinieneś być ostrożny podczas podpisywania ważnych umów, kupowania sprzętu elektronicznego i samochodu, a także upewniać się, czy twoje maile i listy zostaną doręczone na czas.

W marca i wrześniu całkowite zaćmienie Słońca Księżyca na przeciwko twojego znaku może sprawić, że będziesz nerwowy, a twoje plany mogą zależeć od decyzji innych ludzi. Dzięki opanowaniu i spokojnym negocjacjom wiele uda się szybko wyjaśnić. Nie warto jednak podejmować w tych miesiącach decyzji finansowych pod wpływem emocji czy chwilowego wzburzenia. Kłótnie i spory z klientami czy współpracownikami mogą mieć przykre konsekwencje, lepiej zastanowić się, zanim się powie lub zrobi coś nieodwracalnego.

Wakacje sprzyjają udanym podróżom służbowym, spotkaniom z dużymi klientami, a także przekazywaniu trudnych lub skomplikowanych wiadomości. Warto zrobić porządki w dokumentach i fakturach, zasięgnąć rady prawnika czy księgowej. Jowisz pomogą ci sprzedać luksusowe towary, uzyskać kredyt i zapewni wsparcie kobiet. Warto inwestować w wystrój biura, zamawiać reklamy, zmieniać wygląd strony internetowej czy przygotować nowy projekt ulotek i wizytówek.

Jesienią planety zapewnią ci dopływ nowych informacji, cenne znajomości i pomoc z najmniej spodziewanej strony. Warto spotyka się z ludźmi, wysyłać cv i szukać nowych rozwiązań starych problemów. Żmudna praca i obowiązki będą ci dobrze szły, łatwo będzie zmobilizować innych do pracy, a ryzyko podejmowane podczas transakcji finansowych i inwestycji, będzie mniejsze. Szczególnie korzystne dni to 8.11-5.12.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 3-27.01, 11.04-8.05, 8.11-5.12.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 3(13)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy o magii trójek, symbolice arkanu numer trzynaœcie, proponujemy ciekawe i nowe rozkłady na sprawy zawodowe oraz różne przydatne rozkłady na trzy karty. Wiele miejsca poœwięcamy Magowi i jego alchemicznym znaczeniom.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 2(12)/2012W najnowszym numerze Tarocisty piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 3(8)/2012W najnowszym numerze Astrologii Profesjonalnej piszemy między innymi o astrologii medycznej, elekcyjnej oraz progresjach tercjarnych.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 1(11)/2012Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 1-2(6-7)/2012W Astrologii Profesjonalnej publikujemy ciekawe i odkrywcze teksty o astrologii oraz prezentujemy autorów, którzy piszą o astrologii dla astrologów.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 3-4(9-10)/2011Polecamy najnowszy numer kwartalnika Tarocista, a w nim karty bramy z dworu Denarów, artykuł o rozwiązywaniu konfliktów za pomocą tarota.

Zamów aktualny numer