Horoskop biznesowy i finansowy na 2017 rok dla Wagi

Horoskop biznesowy i finansowy dla Wagi na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą szansa na sukces. Jowisz do 10 października przebywa w twoim znaku zodiaku i dodaje ci nie tylko odwagi, ale i zwiększa twoją siłę przebicia. Przyciąga również okazje do wzbogacenia się i awansu. Uran w opozycji zapewni ci nowe pomysły na zarabianie, pomoże szybko podjąć decyzje zawodowe i umożliwi licytowanie z sukcesem na aukcjach internetowych.

Kariera

Nadchodzi rok ryzykownych decyzji, które przyniosą ci sukces. Jeśli chciałeś od dawna w swoim życiu coś zmienić, teraz jest idealny czas, aby skoczyć na głęboką wodę. Gwiazdy ośmielają cię do zmiany pracy, nauki nowego zawodu, usamodzielnienia się, założenia firmy i zawojowania rynku. Dzięki wsparciu Jowisza będziesz miał więcej klientów i pomocników, a twoje produkty czy pomysły będą się podobać i sporo na nich zarobisz.

Sekstyl Saturna pozwoli ci zyskać poparcie wpływowej osoby i umocnić swoją pozycję zawodową. Planety sprzyjają wygranym na loteriach, podpisywaniu ważnych umów, rozmowom o pracę. Wysyłaj podania, odpisuj na ważne listy i spodziewaj się przełomu w marcu i wrześniu.

Finanse

Z powodzeniem możesz ubiegać się o pomoc finansową, bo masz w tym roku wyjątkowo dobrą rękę do pieniędzy. Zagraj w totka, teraz jest twój szczęśliwy czas. Wspierany przez Jowisza trafisz wreszcie na właściwe osoby, które pomogą ci rozwiązać kłopotliwą sprawę. Spodziewaj się zysków i pieniędzy w lutym, maju, lipcu, październiku i listopadzie.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer