Polecamy

Horoskop roczny
na 2016 rok

Wróżba z tarota
na 2016 rok

Horoskop chiński na rok Ognistej Małpy (2016)

Horoskop miłosny
na 2016 rok

Horoskop zawodowy
na 2016 rok

Horoskop numerologiczny
na 2016 rok

Numerologia kariery
na rok 2016

Runy na biznes i karierę
w roku 2016

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Kurs internetowy "Astrologia dla początkujących" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia dla zaawansowanych. Techniki prognozowania przyszłości" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Astrologia partnerska" I-III 2016

Więcej informacji i zapisy

Kurs internetowy "Tarot dla zaawansowanych" I-IV 2016

Więcej informacji i zapisy

Plan warsztatów czwartkowych IX-XII 2015

Więcej informacji i zapisy

Horoskop zawodowy na 2016 rok dla Wagi

Horoskop zawodowy dla Wagi na 2016 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2016 roku kontroluj wydatki, nie daj się ponieść wyprzedażom czy okazjom na kupno rzeczy, które nie są co do niczego potrzebne. Wenus i Jowisz sprzyjają podpisywaniu umów i inwestycjom w wystrój domu czy biura.

Zimą Merkury i Wenus zapewnią ci dobrą rękę do zakupów, przecen, warto ubiegać się o podwyżkę lub domagać się większych pracowniczych przywilejów. Spotykaj się z ważnymi osobami, umawiaj się na rozmowy o pracę, masz szansę zabłysnąć i zaprezentować się z najlepszej strony. W marcu zaplanuj rodzinny budżet i wydatki na remont i upiększenie domu.

Latem planety pomogą ci wykupić dobre ubezpieczenie, zarezerwować najlepsze kwatery na wakacje, upolować najtańszą wycieczkę, Bądź stanowczy, domagaj się tego, co ci się należy i nawet zrób awanturę, bo dużo dzięki temu osiągniesz.

We wrześniu nadchodzi czas zysków i nowych okazji. Jowisz wkroczy do twojego znaku zodiaku i przez kolejne 12 miesięcy będzie ci wyjątkowo sprzyja w sprawach zawodowych i finansowych. Miesiące jesienne sprzyjają zdobywaniu nowych zleceń, zamykaniu skomplikowanych spraw księgowych oraz szybkim i skutecznym negocjacjom. Zakładaj firmę, rozpoczynaj ważne sprawy, a możesz liczyć na szybki zysk. We wrześniu i październiku za sprawą wpływu wojowniczego i nieprzewidywalnego Marsa nie wchodź w konflikty z konkurencją i uważaj, ktoś może chcieć cię wygryźć z twojego stanowiska.

W grudniu załatwiaj trudne sprawy w urzędzie, pisz i wysyłaj ważne pisma, wyjaśniaj niejasności z księgową.

Najlepsze dni na podpisywanie umów i sprawy finansowe: 2.01-23.01, 14.02-5.03, 13.06-29.06, 7.10-24.10.


Więcej horoskopów dla Wagi

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer