Horoskop biznesowy i finansowy na 2017 rok dla Skorpiona

Horoskop biznesowy i finansowy dla Skorpiona na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Możesz liczyć na przypływ gotówki i okazję do znalezienia lepszej pracy, szczególnie jesienią, kiedy Jowisz będzie cię intensywnie wspierać. Warto inwestować, uczyć się czegoś nowego, ubiegać o dotacje, kredyty i dodatkowe zlecenia. Dzięki odpowiednim dobraniu pomocników i idealnemu planowaniu osiągniesz zawodowy sukces. Pamiętaj, że przygotowujesz się teraz do przełomowego roku 2018, kiedy Jowisz przyniesie ci możliwość realizacji dalekosiężnych planów.

Kariera

Możesz dużo ugrać w sprawach zawodowych. Negocjuj, walcz o swoje, a twoja sytuacja szybko się poprawi. Za sprawą Merkurego w lutym, marcu, czerwcu, listopadzie i grudniu spotkasz inspirujące osoby, z którymi zaprzyjaźnisz się, a nawet ubijesz korzystny interes. Podróżuj i nawiązuj znajomości. Pamiętaj, że zdobyta w tym roku wiedza już niedługo bardzo ci się przyda. 10 października Jowisz wkroczy do twojego znaku i zmobilizuje cię do szybkich działań i przyniesie korzystne propozycje. W grudniu sprzyjać ci będzie również wojowniczy Mars, który da ci szansę na szybkie pokonanie konkurencji, a także błyskawiczne rozwiązanie od dawna ciągnącego się sporu lub problemu.

Finanse

W pierwszej połowie roku Wenus zapewni ci dobrą passę. Podpisuj umowy, szukaj handlowych i finansowych okazji, inwestuj, negocjuj i targuj się, a więcej pieniędzy zostanie w twoim portfelu. Szczególnie korzystne miesiące to styczeń, kwiecień, czerwiec, sierpień i listopad. Jesienią wykorzystaj dobrą passę i zacznij starać się o lepszą pracę lub podwyżkę. Nawet jeśli nie uda ci się od razu, zrobisz dobry wstęp do obiecującego i pełnego sukcesów 2018 roku.


Więcej horoskopów dla Skorpiona

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer