Horoskop biznesowy i finansowy na 2017 rok dla Strzelca

Horoskop biznesowy i finansowy dla Strzelca na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Stawiaj warunki, nie uciekaj od obowi±zków i trudnych wyzwań, a zostaniesz doceniony i nagrodzony przez los. Saturn do 20.12 będzie przebywał w twoim znaku zodiaku, co zdarza się raz na trzydzie¶ci lat. Wykorzystaj jego siłę, b±dĽ twardy, negocjuj, narzucaj innym tempo, b±dĽ konsekwentny i nie ogl±daj się za siebie. Kwadratura Neptuna może powodować, że na chwilę przestaniesz wiedzieć, czego tak naprawdę chcesz, ale szybko się pozbierasz i pokażesz wszystkim, na co cię stać.

Kariera

B±dĽ rozs±dny i nie kieruj się emocjami przy podejmowaniu zawodowych decyzji, a szybko okaże się, że wszyscy cię szanuj± i prosz± o radę. Sekstyl Jowisza od stycznia do wrze¶nia zapewni ci lepsze warunki pracy, a nawet awans czy podwyżkę. M±drze dobieraj sobie współpracowników, selekcjonuj ważnych klientów, nie zapominaj o tych, którzy w trudnych chwilach zawsze cię wspierali. Jesieni± nowy projekt czy pomysł zaowocuje szybkim sukcesem i wielk± satysfakcj±.

Finanse

Pilnuj wydatków i nie b±dĽ zbyt rozrzutny, a twoja sytuacja finansowa przez cały rok będzie stabilna. W marcu, kwietniu, maju, wrze¶niu i grudniu Wenus weĽmie cię pod swoj± opiekę i da szansę na wygran± w lotto, konkursie, szybkie zyski czy uzyskanie korzystnie oprocentowanego kredytu. Nie powiniene¶ jednak ryzykować zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety dużo stracić, szczególnie je¶li urodziłe¶ się w trzecim dekanacie znaku (12-21.12).


Więcej horoskopów dla Strzelca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer