Horoskop biznesowy i finansowy na rok 2017 dla Koziorożca

Horoskop biznesowy i finansowy dla Koziorożca na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tobą ważny rok. Jowisz wraz z Uranem i Plutonem utworzą półkrzyż, przez co będziesz musiał zrobić krok w nieznane, sprawdzić się w nowych okolicznościach i wreszcie pokazać, na co cię stać. Nie ma co zwlekać, łap okazje i szybko podejmuj decyzje, dostosowuj się do zmian, a szczęście się do ciebie uśmiechnie.

Kariera

Dzięki Jowiszowi poczujesz, że dostałeś skrzydeł i okaże się, że nawet twoje najbardziej nierealne plany teraz są możliwe. Wspiera cię Pluton, dlatego warto zagrać o najwyższą stawkę. Na dobre wiadomości zawodowe możesz liczyć w marcu i wrześniu. Warto wtedy szybko dogadać się nawet z nieprzychylnymi ci osobami, składać podania o pracę, wysyłać ważne maile, chodzić na ważne spotkania, bo ich rezultat będzie natychmiastowy i trwały. Dzięki wsparciu Merkurego w styczniu, lutym, maju, lipcu, sierpniu i wrześniu dostaniesz zawodowe szanse, których nie powinieneś zmarnować

.

Finanse

Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Warto też zadbać o majątek i upomnieć się o długi, bo Wenus pomoże ci się wzbogacić. Możesz mieć więcej niż zwykle wydatków, a także sporo pokus. Nie obawiaj się jednak porażki. Wenus w styczniu, czerwcu, sierpniu, wrześniu i październiku pomoże ci w zrobieniu finansowych porządków, znalezieniu atrakcyjnego kredytu, wdrożeniu w życie planu oszczędzania, a także zwiększeniu środków na koncie.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer