Horoskop biznesowy i finansowy na rok 2017 dla Koziorożca

Horoskop biznesowy i finansowy dla Koziorożca na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Przed tob± ważny rok. Jowisz wraz z Uranem i Plutonem utworz± półkrzyż, przez co będziesz musiał zrobić krok w nieznane, sprawdzić się w nowych okoliczno¶ciach i wreszcie pokazać, na co cię stać. Nie ma co zwlekać, łap okazje i szybko podejmuj decyzje, dostosowuj się do zmian, a szczę¶cie się do ciebie u¶miechnie.

Kariera

Dzięki Jowiszowi poczujesz, że dostałe¶ skrzydeł i okaże się, że nawet twoje najbardziej nierealne plany teraz s± możliwe. Wspiera cię Pluton, dlatego warto zagrać o najwyższ± stawkę. Na dobre wiadomo¶ci zawodowe możesz liczyć w marcu i wrze¶niu. Warto wtedy szybko dogadać się nawet z nieprzychylnymi ci osobami, składać podania o pracę, wysyłać ważne maile, chodzić na ważne spotkania, bo ich rezultat będzie natychmiastowy i trwały. Dzięki wsparciu Merkurego w styczniu, lutym, maju, lipcu, sierpniu i wrze¶niu dostaniesz zawodowe szanse, których nie powiniene¶ zmarnować

.

Finanse

Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Warto też zadbać o maj±tek i upomnieć się o długi, bo Wenus pomoże ci się wzbogacić. Możesz mieć więcej niż zwykle wydatków, a także sporo pokus. Nie obawiaj się jednak porażki. Wenus w styczniu, czerwcu, sierpniu, wrze¶niu i paĽdzierniku pomoże ci w zrobieniu finansowych porz±dków, znalezieniu atrakcyjnego kredytu, wdrożeniu w życie planu oszczędzania, a także zwiększeniu ¶rodków na koncie.


Więcej horoskopów dla Koziorożca

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer