Horoskop biznesowy i finansowy na rok 2017 dla Ryb

Horoskop biznesowy i finansowy dla Ryb na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Słuchaj swojej intuicji, a na pewno zaliczysz 2017 rok do udanych. W pierwszej połowie roku ostrożnie wprowadzaj finansowe plany w czyn. Saturn w kwadraturze do twojego znaku radzi skupić się na rozwijaniu tych spraw i pomysłów, które pojawiły się na horyzoncie w 2016 roku. W drugiej połowie roku warto wcielać w życie odważne plany i walczyć o swoje, bo dzięki trygonowi Jowisza możesz liczyć na wielki sukces.

Kariera

B±dĽ otwarty na współpracę i naukę. Planety zachęcać cię będ± do inwestowania w szkolenia, kursy rozwoju osobistego i ubiegania się o różnego rodzaju dofinansowania. Polegaj na swoim szczę¶ciu do ludzi. Mimo że Saturn i Neptun mog± sprawić w tym roku, że zaufasz nie tym osobom, co trzeba, szybko wydobędziesz się z kłopotów. Pomoże ci w tym Wenus, która w styczniu, kwietniu, sierpniu i listopadzie będzie wspierać twoje zawodowe plany. Uważaj jednak w lutym podczas obr±czkowego zaćmienia Słońca w twoim znaku (¶cisłe działanie 22-28.02). Możesz wtedy podj±ć za szybko decyzję, która zaważy na twojej karierze. Dobrych wiadomo¶ci i sukcesów spodziewaj się w marcu, czerwcu, lipcu, sierpniu, paĽdzierniku i listopadzie.

Finanse

Nastaw się na oszczędzanie i dobre gospodarowanie ¶rodkami, które już masz. Pamiętaj o wykupieniu polisy podróżnej czy ubezpieczenia mieszkania. Wenus pomoże ci w sprawach finansowych w styczniu, kwietniu, sierpniu i listopadzie. Jesieni± dzięki wsparciu Jowisza, który ustawi się w trygonie do twojego znaku, możesz wygrać pieni±dze lub nagrodę czy też uzyskać nieoczekiwanie przywileje, na które od dawna liczyłe¶.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer