Horoskop biznesowy i finansowy na rok 2017 dla Ryb

Horoskop biznesowy i finansowy dla Ryb na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Słuchaj swojej intuicji, a na pewno zaliczysz 2017 rok do udanych. W pierwszej połowie roku ostrożnie wprowadzaj finansowe plany w czyn. Saturn w kwadraturze do twojego znaku radzi skupić się na rozwijaniu tych spraw i pomysłów, które pojawiły się na horyzoncie w 2016 roku. W drugiej połowie roku warto wcielać w życie odważne plany i walczyć o swoje, bo dzięki trygonowi Jowisza możesz liczyć na wielki sukces.

Kariera

Bądź otwarty na współpracę i naukę. Planety zachęcać cię będą do inwestowania w szkolenia, kursy rozwoju osobistego i ubiegania się o różnego rodzaju dofinansowania. Polegaj na swoim szczęściu do ludzi. Mimo że Saturn i Neptun mogą sprawić w tym roku, że zaufasz nie tym osobom, co trzeba, szybko wydobędziesz się z kłopotów. Pomoże ci w tym Wenus, która w styczniu, kwietniu, sierpniu i listopadzie będzie wspierać twoje zawodowe plany. Uważaj jednak w lutym podczas obrączkowego zaćmienia Słońca w twoim znaku (ścisłe działanie 22-28.02). Możesz wtedy podjąć za szybko decyzję, która zaważy na twojej karierze. Dobrych wiadomości i sukcesów spodziewaj się w marcu, czerwcu, lipcu, sierpniu, październiku i listopadzie.

Finanse

Nastaw się na oszczędzanie i dobre gospodarowanie środkami, które już masz. Pamiętaj o wykupieniu polisy podróżnej czy ubezpieczenia mieszkania. Wenus pomoże ci w sprawach finansowych w styczniu, kwietniu, sierpniu i listopadzie. Jesienią dzięki wsparciu Jowisza, który ustawi się w trygonie do twojego znaku, możesz wygrać pieniądze lub nagrodę czy też uzyskać nieoczekiwanie przywileje, na które od dawna liczyłeś.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer