Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Szczura

Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Szczura

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Kto urodził się w roku Szczura, ten jest spostrzegawczy i bardzo pomysłowy. Pragnie zawsze być pierwszy i we wszystkim najlepszy. Do działania popycha go nie tylko wielka ambicja, ale też niezwykle silna żądza przygód.

Szczur jest osobą ciekawą świata i życia. Pragnie zawsze być w samym centrum wydarzeń i jest przekonany, że bez niego świat przestanie się kręcić. Uwielbia rozwiązywać zagadki i odkrywać powiązania między ludźmi i zjawiskami. Jest urodzonym negocjatorem, inteligentnym strategiem, a czasem nawet podstępnym intrygantem.

Swoim postępowaniem Szczur potrafi zaimponować tym ludziom, którzy potrzebują opiekuna i przewodnika. Z tego powodu Szczurowi nigdy brakuje zachwyconych wielbicieli. Jest bardzo towarzyski, nie brakuje mu dowcipu i polotu. Choć bywa impulsywny, a nawet nadpobudliwy, to potrafi znaleźć się w towarzystwie. Nie zapomina o doznanych uprzejmościach i potrafi dbać o ludzi, którzy mu sprzyjają.

Sam nie chce jednak zależeć od innych, a o swoich sekretach i planach opowiada tylko najbliższym przyjaciołom. Jest dobrym organizatorem i kierownikiem. Potrafi przewidzieć niebezpieczeństwo i odpowiednio wcześnie mu zaradzić.

Szybko robi karierę i zdobywa coraz wyższe stanowiska, bo ambicja każe mu podejmować się wciąż nowych zadań. Nieraz cierpi na tym jego zdrowie i rodzina. W młodym wieku Szczur bardzo dobrze znosi ryzyko i niezwykle łatwo przystosowuje się do nowych warunków.

Tak jak w pracy ceni sobie ryzyko, tak w życiu rodzinnym pragnie miłości i bezpieczeństwa, choć czasem nie chce się do tego przyznać. Z tego powodu z uporem gromadzi dobra materialne, zawsze też stara się mieć oszczędności i dobre lokaty.

W miłości jest namiętny i szczery. Dla dobra ukochanej osoby zdolny jest do wielkich wyrzeczeń, choć czasem bywa nieznośnie egoistyczny i nie pyta, czy ukochana osoba popiera jego decyzje. Kiedy jego uczucie nie spotka się z wzajemnością, może stać się zazdrosny i nieprzyjazny. Szczury nie ma najmocniejszego zdrowia, powinni dbać o siebie i uprawiać sport, który pozwoli im rozładować nagromadzone nerwy i stresy.

Zaletą urodzonych w latach Szczura jest silna ambicja, siła przebicie i brak kompleksów. Szczur nie boi się nowości i potrafi odkrywać cudze motywacje.

Wadą bywa instrumentalne traktowanie innych ludzi i brak poczucia bezpieczeństwa. Szczur stara się nie przyznawać się do popełnionych błędów i lubi zrzucać winę na innych.


Horoskop roczny dla urodzonych pod chińskim znakiem Szczura

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer