Horoskop roczny dla urodzonych w roku Szczura

Horoskop chiński na 2016 rok dla urodzonych pod znakiem Szczura

Miłosława Krogulska

Urodzonych pod znakiem Szczura w 2016 czeka więcej spokoju. Zajmiesz się domowymi sprawami, dopilnujesz aby cała rodzina była szczęśliwa. Bezpieczeństwo, wygoda i przyjemności będą dla ciebie dużo znaczyć.

W miłości będziesz romantyczny, ale też trochę bardziej zazdrosny. Możesz jednak wplątać się w kilka dwuznacznych flirtów. Uważaj, aby pewien uparty wielbiciel nie wziął sobie twoich deklaracji zbyt poważnie do serca. Samotne Szczury zamiast marnować energię na przypadkowe osoby, postanowią rozejrzeć się za poważnym związkiem. Nie ma co wracać do starych znajomości, zwłaszcza jeśli wielbiciel ma interes w tym, aby się z tobą ponownie związać.

W domu będzie ci zależało na tym, aby wszyscy cię akceptowali. Możesz nerwowo reagować na różne docinki, a nawet obrażać się na niektórych krewnych. Zachowaj rozsądek, bo może ktoś dobrze ci życzy, ale ma szorstką naturę. Będziesz mógł zrobić sporo dobrego dla innych, ale nie wplątuj się w cudze urzędowe konflikty.

W towarzystwie zmiany. Umiesz przekonać ludzi do swoich niezwykłych pomysłów, ale w tym roku rozwijaj cierpliwość. Zamiast się złościć na znajomych, poczekaj aż sami przyznają ci rację. Uważaj tylko, aby nikt nie podkradał ci dobrych pomysłów, bo ktoś leniwy będzie chciał cię naśladować.

W pracy będziesz cieszyć się sympatią współpracowników i życzliwością szefa. Lepiej dobrze rozważyć nowe propozycje, bo nie wszystkie będą zyskowne. Wśród bliskich znajomych znajdzie się ktoś, kto mądrze ci doradzi, bo sam doskonale zna się na swojej branży. Koniec roku 2016 sprzyja twoim finansom. Dostaniesz nagrodę lub zwróci się inwestycja, na jaką liczysz.

Twoje zdrowie będzie dobre, ale unikaj konserwantów i chemii. Możesz mieć skłonności do alergii czy wysypek, bo twoje ciało jest teraz bardziej wrażliwe na niezdrowe substancje. Kupuj ekologiczne kosmetyki, ubieraj się w zdrowe materiały. W wakacje jedź w piękne i czyste miejsce, a najlepiej zregenerujesz siły.

Szczury urodziły się w dniach:

  • 5.02.1924 - 23.01.1925,
  • 24.01.1936 - 10.02.1937,
  • 10.02.1948 - 28.01.1949,
  • 28.01.1960 - 14.02.1961,
  • 15.02.1972 - 2.02.1973,
  • 2.02.1984 - 19.02.1985,
  • 19.02.1996 - 6.02.1997,
  • 7.02.2008 - 25.01.2009.

Element: woda

Kolor: czarny

Żywioł: Yin

Kierunek: północ


Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Szczura

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer