Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Tygrysa

Charakter urodzonych pod chińskim znakiem Tygrysa

Miłosława Krogulska, Izabela Podlaska

Kto urodził się w roku Tygrysa, ten jest energiczny i pewny siebie. Pragnie sprawdzać się w trudnych zadaniach i wygrywać w konkursach. Marzy o popularności i podziwie, jakim obdarzą go inni ludzie. Odnosi błyskotliwe sukcesy ponieważ ma wiele świetnych, a nawet rewolucyjnych pomysłów.

Tygrys przez całe życie ucieka przed nudą i chętnie angażuje się w różne ryzykowne przedsięwzięcia. Jest ambitny i chce zdobyć władzę nad ludźmi. Pragnie, aby wszyscy słuchali go i naprawdę podziwiali. Nie obawia się żadnych niespodzianek, ma wspaniały refleks i jest dobrym mówcą. Potrafi sprytnie przekonać wszystkich do swoich pomysłów, a nawet zaprząc do realizacji swoich ukrytych celów. Sam też potrafi docenić cudze pomysły i nie wstydzi się czerpać z nich inspiracji.

Tygrys jest energiczny, ale czasami brakuje mu wytrwałości. Woli entuzjastycznie rozpoczynać sprawy, niż je w pocie czoła kończyć. Przemęczony porzuca niektóre zobowiązania, a nawet zapomina o obietnicach i szuka nowych przygód. Bywa też nerwowy i bardzo niecierpliwy. Nie radzi sobie zbyt dobrze z niepowodzeniami i bardzo nerwowo reaguje na jakąkolwiek krytykę ze strony współpracowników. Najbardziej obawia się utraty autorytetu. Z tego powodu Tygrys nerwowo rozgląda się w poszukiwaniu ewentualnych przeciwników. Często jest zestresowany lub wdaje się w niepotrzebne utarczki i konflikty. Jeśli jednak znajdzie sobie wytrwałych pomocników i mądrych przełożonych, to zdoła zajść w życiu wysoko.

W miłości Tygrys zawsze szuka wielkich emocji i porywających namiętności. Pragnie mieć przy swoim boku kogoś, kto prowadzi równie aktywne życie i potrafi mu zaimponować. W swoich uczuciach bywa bardzo niestały. Biurowe romanse i domowe obiadki bardzo szybko go nużą. Zakochany Tygrys nie żałuje pieniędzy na prezenty i wspólne podróże, chce być podziwiany za swoje pomysły i żarliwe wyznania. Mimo niezależnej natury Tygrysy pragną mieć dzieci i aby zrealizować to marzenie gotowe są w końcu się udomowić i ustatkować.

Tygrysy mają wiele życiowej energii, choć i im przydarzają się chwile zwątpienia. Zwykle eksploatują swoje siły dopóki mogą, a potem zaczynają chorować. Aby do tego nie dopuścić od najmłodszych lat powinny wyrobić w sobie prawidłowe nawyki dotyczące diety i zdrowego stylu życia.

Zaletą urodzonych w roku Tygrysa jest olbrzymi entuzjazm, z jakim podchodzą do każdej sprawy. Potrafią pociągnąć za sobą innych i dodać im odwagi.

Wadą Tygrysa jest zmienność i brak wytrwałości. Przez które zbyt szybko rezygnują z podejmowanych działań.


Horoskop roczny dla urodzonych pod chińskim znakiem Tygrysa

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer