Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop biznesowy i finansowy na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Rok 2017 sprzyja rozwijaniu biznesu, zmianie zawodu i bogaceniu się. Jowisz od stycznia do 10 października przebywać będzie w znaku Wagi, co sprzyja udanym negocjacjom, zakładaniu spółek, wygrywaniu sporów w sądzie, W marcu, sierpniu i wrześniu Jowisz utworzy z Uranem i Plutonem półkrzyż w znakach kardynalnych, dlatego w tych miesiącach możemy spodziewać się dużych zmian w finansach, polityce i ekonomii. Warto wtedy być aktywnym, nie stać biernie z boku, wykorzystywać szanse od losu i nie oglądać się za siebie.

Uważać należy w lutym i sierpniu, kiedy czekają nas zaćmienia Słońca i Księżyca. Podjęte wtedy decyzje mogą zaważyć na naszej dalszej przyszłości, dlatego lepiej je dobrze przemyśleć i nie ulegać naciskom czy pośpiechowi. Od 10 października Jowisz znajdzie się w znaku Skorpiona, co zdecydowanie poprawi sytuację spółek oraz małego i dużego biznesu. Łatwiej będzie dostać kredyt, a banki zaczną się znów starać o klientów i przedstawiać korzystne oferty.

W grudniu czeka nas ważne wydarzenie. 20.12 Saturn po dwóch i pół roku pobytu w znaku Strzelca wkroczy do znaku Koziorożca, gdzie pozostanie do końca 2020 roku. Możemy więc pod koniec roku spodziewać się zakończenia trudności i stagnacji w dziedzinach związanych ze znakiem Strzelca, czyli w turystyce, handlu zagranicznym, spedycji, prawodawstwie, sądach oraz szkolnictwie wyższym.

Baran - roczny horoskop biznesowy Byk - roczny horoskop biznesowy Bliźnięta - roczny horoskop biznesowy Rak - roczny horoskop biznesowy Lew - roczny horoskop biznesowy Panna - roczny horoskop biznesowy Waga - roczny horoskop biznesowy Skorpion - roczny horoskop biznesowy Strzelec - roczny horoskop biznesowy Koziorożec - roczny horoskop biznesowy Wodnik - roczny horoskop biznesowy Ryby - roczny horoskop biznesowy

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer