Horoskop miłosny na 2019 dla Panny

Horoskop miłosny dla Panny na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Neptun pomoże ci nawiązać niezwykłą znajomość, która zmieni twoje życie. Jeżeli masz już partnera, wprowadzisz w wasze wspólne życie więcej porządku i stabilizacji. Planety sprzyjają stabilizacji uczuciowej i poważnym partnerskim decyzjom. Staniesz się odpowiedzialny i bardziej zdecydowany w miłości. Jowisz w kwadraturze zapewni ci pomoc przyjaciół i najbliższego otoczenia w szukaniu osobistego szczęścia. Zasługujesz wreszcie na to, żeby ktoś cię docenił.

Odkryjesz w sobie romantyczną duszę, spotkasz na swojej drodze niezwykłe osoby. Neptun działa opozycją na twój znak i pomaga ci poczuć więcej emocji niż zwykle. Jeśli jesteś samotny, to zaufaj radom rodziny i przyjaciół. Dzięki ich pośrednictwu w drugiej połowie roku możesz zawrzeć ważną znajomość. Panny w związkach poważnie podejdą do wspólnych spraw. Latem przekonasz partnera do pomysłu, który obojgu wyjdzie na dobre. Nie pozwól, aby ktoś plotkował na temat twoich sukcesów i wtrącał się do waszego związku. Samotni mają wtedy szansę na miłość!

W drugiej połowie roku nabierzesz wiary w siebie, pokonasz kompleksy i zdobędziesz popularność w towarzystwie. Trudno jednak będzie upolować cię na dłużej. Samotne Panny poszukają raczej okazji do zabawy, a nie wielkiej i poważnej miłości. Składać będziesz obietnice, których nie będziesz zamierzał dotrzymać lub w ostatniej chwili zmieniać będziesz zdanie. Uważaj, bo takim postępowaniem złamiesz niejedno serce! Panny, które już są z kimś związane będą cieszyć się życiem. To dobry rok, aby podejmować ważne wspólne decyzje, stawać na ślubnym kobiercu, planować narodziny dziecka.

Przychylne ci znaki

Inne Panny i Koziorożce to idealni dla ciebie partnerzy w życiu prywatnym, i zawodowym czy biznesowym. Uważaj na pochlebstwa i komplementy, którymi karmić cię będą Bliźnięta i Lwy, z nimi możesz się jednak nie dogadać. Skorpiony i Wagi będą świetnymi przyjaciółmi, ale może się okazać, że to coś więcej.

Korzystny czas na randki i miłość: 3.02-28.02, 27.03- 19.04, 15.05-8.06, 21.08-13.09, 26.11-19.12.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer