Horoskop miłosny na 2018 dla Panny

Horoskop miłosny dla Panny na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Saturn w trygonie do twojego znaku zapewni ci autorytet i szczęśliwe wydarzenia w życiu osobistym. Neptun w opozycji będzie dodawał twojemu życiu blasku i tajemniczości, a trygony Urana i Plutona zapewnią ci zdrowie i dobre samopoczucie. Jeśli jesteś w stałym związku, czas pomyśleć o wspólnym oszczędzaniu lub o poważnej wspólnej inwestycji. Odpowiedzialność i nowe obowiązki zbliżą was do siebie i scementują związek. Lipiec sprzyja rodzinnym uroczystościom, zaręczynom i ślubom. Jeśli w związku nie układa się zbyt dobrze, nie podejmuj zbyt pochopnych decyzji o rozstaniu. Poczekaj, jak sytuacja się rozwinie. Rok będzie korzystny także dla spraw domowych i rodzinnych. Uda ci się wyremontować dom lub wymieniać meble, a twoje artystyczne talenty będą miały okazję rozbłysnąć. Możesz spodziewać się dobrych wiadomości dotyczących dzieci i krewnych.

Jeśli jesteś samotny, nadchodzą niezwykłe dni. Spotkasz osobę, dla której postanowisz się zmienić. Dzięki niej będziesz w stanie porzucić zgubne nawyki czy nałogi i znów uwierzysz w siebie. Lipiec i sierpień sprzyjają niezwykłym zbiegom okoliczności i zaskakującym randkom w ciemno. Uda ci się wyjaśnić nieporozumienia między tobą a osobą, na której ci zależy. Jesienią może pojawić się ktoś, dla kogo warto będzie coś w życiu zmienić. Zaufanie i przyjaźń będą początkiem pięknej miłości.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer