12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop miłosny na 2017 dla Panny

Horoskop miłosny dla Panny na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Neptun w opozycji do twojego znaku sprawi, że szukać będziesz idealnego partnera. Saturn w kwadraturze może cię jednak nastawić pesymistycznie do spraw uczuć. Zaczniesz tęsknić za byłym partnerem, wymyślać powody, aby nie pójść na randkę. Otrząśnij się i zrób to, co podpowiada ci intuicja, a będziesz szczęśliwy.

Dla singli

Dzięki pozytywnemu wpływowi Wenus będziesz zimą i wiosną w dobrym nastroju, ale wobec nowych znajomości czy flirtów możesz być nieufny. Nie znaczy to, że w 2017 roku nic się nie będzie działo, ale większą wartość stanowić będzie dla ciebie przyjaźń i dobra zabawa niż randki w ciemno. Latem niezobowiązujący flirt doda ci odwagi i wiary w siebie. Jesienią możesz liczyć na miłosne niespodzianki od losu, jakie zgotuje ci Mars i Wenus. Kuj żelazo póki gorące, bo we wrześniu i październiku w twoim życiu pojawi się ktoś wyjątkowy.

Dla związku

W sprawach, które dotyczą uczuć, lepiej bądź ostrożny. Zimą oraz na przełomie lata i jesieni możesz być nerwowy i podejrzliwy nawet bez powodu. Nieharmonijny wpływ Marsa ześle na ciebie wątpliwości i spowoduje niepotrzebne dyskusje z partnerem. Możesz czepiać się drobiazgów i wtrącać w sprawy, na których się dobrze nie znasz. Znajdź czas na wyjaśnienie wątpliwości, a najlepiej machnij na wszystko ręką i nie przejmuj się niczym na zapas. Jesienią warto wspólnie wyjechać i trochę odpocząć od reszty rodziny.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer