Horoskop miłosny na 2020 dla Panny

Horoskop miłosny dla Panny na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2020 roku miłosne sprawy układać się będą bardzo dobrze. Będzie mnóstwo okazji do zawierania nowych znajomości i flirtowania. Uwierz w siebie, a będziesz miał niezwykłe powodzenie u płci przeciwnej. Na początku 2020 roku będziesz szukać raczej okazji do zabawy, a nie wielkiej i poważnej miłości. Możesz nawet złożyć obietnice, których nie będziesz zamierzał dotrzymać lub w ostatniej chwili zmienisz będziesz zdanie. Uważaj, bo takim postępowaniem złamiesz komuś serce!

Od kwietnia do lipca Mars sprawi, że staniesz się bardziej wymagający i niecierpliwy, także w miłości. Policz do dziesięciu zanim powiesz partnerowi coś, czego nie da się cofnąć! Już w sierpniu znów wróci wspaniały nastrój. Ktoś zdoła okiełznać twoje serce i zatrzyma cię przy sobie na dłużej. Związek rozkwitnie, a partner zacznie cię bardziej wspierać. Zadbaj o waszą wygodę i bądź optymistyczny w codziennych sprawach, warto też jechać razem na porządne wakacje. Rozwijaj swoje talenty, bo da ci to mnóstwo radości. Od października Wenus wniesie więcej spokoju w twoje sercowe sprawy. W związkach pojawi się zgoda, a samotne Panny mają wtedy szansę na bardzo ważną znajomość. Ufaj swojej intuicji i nie wstydź się okazywania uczuć.

Z kim ci po drodze?

Poczujesz się wesoły i beztroski, co sprzyja zawieraniu coraz to nowych znajomości. Nie zawiodą cię Waga i Koziorożec. Będziecie się dobrze rozumieli i wybaczycie sobie dawne miłosne nieporozumienia. Nie obiecuj zbyt wiele Rakowi, bo jego zazdrosne spojrzenie tropić będzie każdy twój krok.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer