Horoskop miłosny na 2022 dla Panny

Horoskop miłosny dla Panny na 2022 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W uczuciach staniesz się pewny siebie, a nawet trochę zazdrosny. Jeśli rywalizujesz z kimś o względy wyjątkowej osoby, to masz teraz szansę pokonać konkurencję! Będziesz jednak bardziej niż zwykle zwracać na siebie uwagę otoczenia. Jowisz i Neptun, które do maja i w listopadzie oraz grudniu korzystnie działają na twój znak, pomogą ci uwierzyć w siebie i zdobyć w miłości to, na czym ci zależy.

Dla singla

Będziesz mieć powodzenie, ale niektórych propozycji mogą po prostu nie zauważyć. Możesz też być swatany z kimś sympatycznym przez życzliwych przyjaciół. Będzie to też dobry czas na internetowe randki. Wiosna sprzyja nawiązywaniu niezobowiązujących, ale obiecujących znajomości. Zwrócisz uwagę na kogoś, z kim pracujesz lub często spotykasz się w urzędzie. Przy okazji różnych oficjalnych spotkań możesz poznać kogoś, kto zagości dłużej w twoim sercu. Bądź jednak ostrożny i taktowny, a przede wszystkim dowiedz się wszystkiego o nowym partnerze! Nie inwestuj swoich uczuć w związek z kimś, kto nie uregulował swoich spraw osobistych lub ma złą opinię wśród twoich znajomych. Jesienią podejmiesz słuszne miłosne decyzje. Przychylne ci teraz znaki zodiaku to Ryby, Byk i Koziorożec.

Dla związku

Wykorzystaj wolny czas na odpoczynek i zabawę. W waszym otoczeniu pojawi się więcej znajomych i gości, przez co trochę ucierpią rodzinne obowiązki, ale czasem trzeba pomyśleć tylko o sobie. Latem możesz być w stosunku do partnera zbyt krytyczny, a nawet wyolbrzymiać drobne miłosne nieporozumienia. Jesień to dobry czas na wspólny wyjazd i aktywny odpoczynek.


Więcej horoskopów dla Panny

Nowo?ci wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebną interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer