12 Festiwal Tarota w Warszawie
Horoskop miłosny na 2017 dla Ryb

Horoskop miłosny dla Ryb na 2017 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Ryby mogą się zakochać po uszy pod wpływem koniunkcji Neptuna i Wenus, które w pierwszej połowie roku będą silnie działać na ich znak. Zanim powiesz "tak" przed ołtarzem, sprawdź, kim tak naprawdę jest twój wybranek serca. Ryby urodzone w trzecim dekanacie (11-20 III) nie powinny ufać nieznajomym. Jesienią nadejdzie dobra passa w miłości.

Dla singli

Zapowiada się wyjątkowy czas. Dobry humor zjedna ci grono oddanych fanów, bądź więc dobrej myśli. Jowisz sprzyjać będzie flirtom, a Mars zimą zapewni ci większe powodzenie. Wiosna i lato sprzyjają wspólnym wyjazdom, rozrywce i namiętnym wyznaniom.

Jesienią pod wpływem Jowisza przestaniesz być nieśmiały i chętnie nawiążesz romantyczną znajomość. Być może za swaty zabiorą się twoi przyjaciele. Nie obawiaj się zaufać ich radom, ale unikaj dziecinnych intryg. Spotkania z byłym partnerem nowej sympatii mogą we wrześniu lub październiku skończyć się awanturą z kimś zazdrosnym i niemiłym.

Dla związku

Możesz mieć pokusę zdrady i wejścia w nowy związek, szczególnie w styczniu i w lutym, kiedy Mars i Wenus silnie będą na ciebie działać. Kwadratura Saturna nie sprzyja jednak skokom w bok czy nawet niewinnym flirtom, bo konsekwencje takich czynów będą o wiele surowsze i boleśniejsze niż myślisz. Nie buntuj się przeciwko rodzinie partnera, nie wprowadzaj domowej rewolucji przy świątecznym stole, a rok zaliczysz do wyjątkowo udanych.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer