Horoskop miłosny na 2018 dla Ryb

Horoskop miłosny dla Ryb na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W miłości nadejdą spokojniejsze dni. Staniesz się bardziej wyrozumiały i zgodny. Mniej będzie szalonych randek, a więcej udanych poranków i wspólnych planów. Nie poświęcaj jednak wszystkich swoich spraw dla partnera. Nie zmieniaj się, bo wszystko się ułoży! Bądź w tym roku taki, jakiego lubisz siebie najbardziej: energiczny, otwarty i wesoły. Od osób, które mówią ci, że z różnych powodów tak nie wypada, trzymaj się z daleka. Wiosną i latem pewne jego pomysły wydadzą ci się zbyt ryzykowne. To może być powodem przejściowych kłopotów. Jeśli twój ukochany czy ukochana wymaga, abyś zajmował się tylko nim i jego sprawami, a przestał zajmować się własnym hobby, to pora podyskutować o wspólnej przyszłości. Jesienią dojdziecie do porozumienia, w którym kierunku rozwijać się ma wasz związek.

Jeśli wciąż szukasz miłości, przygotuj się na spotkanie wielkiej miłości. Jowisz do września sprzyja znalezieniu drugiej połówki. Nie od razu decyduj się jednak na poważny krok o ślubie czy podaniu nowemu partnerowi haseł do swojego konta bankowego. Sprawdź go w różnych sytuacjach, zanim zaczniesz planować z nim przyszłość. Umawiaj się na randki, wychodź z domu i ryzykuj, a znajdziesz miłość.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer