Horoskop miłosny na 2019 dla Ryb

Horoskop miłosny dla Ryb na 2019 rok

Izabela Podlaska-Konkel

Czeka cię romansowy i pełen namiętności rok. Zadbaj o swoje potrzeby, zaakceptuj swoje ciało, doceń swojego partnera. Planety będą ci wyjątkowo przychylne, korzystaj z ich dobroczynnego wpływu i wprowadź w swoje życie uczuciowe i erotyczne pozytywne i konieczne zmiany. Jowisz doda ci urody, uroku i seksapilu, a Neptun zapewni namiętność, intuicję do ludzi i łatwość w osiąganiu trudnych celów. Nie bądź skryty, mów otwarcie o swoich uczuciach, a okaże się, że bliska osoba czeka od dawna na twoje wyznanie.

Przed tobą czas miłosnych podbojów i sukcesów, na które zasługujesz. Samotne Ryby nie będą narzekać na brak kandydatów do flirtów i zabaw, a zajęte poczują się o wiele bardziej kochane i doceniane. Ukochana osoba okaże się twoją podporą, a przyjaciele pomogą ci uporać się z różnymi życiowymi kłopotami. Korzystaj z tego, co przyniesie ci los i nie zamartwiaj się niczym na zapas. Jesienią bądź bardziej ostrożny i nie dawaj partnerowi powodów do zazdrości. Samotne Ryby będą miały szansę na flirt lub nawet romans w pracy, ale lepiej nie zwierzajcie się z tego szefowej! Plotki lub dwuznaczne wiadomości mogą popsuć miłą, romantyczną atmosferę.

Podejmij odważne miłosne decyzje, poparte głęboką refleksją na temat natury uczuć. Stań się pewny tego, czego pragniesz od drugiej osoby. Kto sprosta twoim wymaganiom, tego hojnie wynagrodzisz! Kto odważy ci się przeciwstawić, temu postawisz trwałe warunki. Powodzenie w miłości sprzyja ci wiosną, a jesienią unikaj dwuznacznych romansów! Ktoś może chcieć od ciebie stanowczo zbyt wiele lub pojawi się kilka okazji jednocześnie. Miłość to także sztuka wyboru, a najlepszym doradcą jest twoje własne serce.

Przychylne ci znaki

Zaufaj w miłości Bykom, Pannom i Skorpionom, one zapewnią ci emocjonalne bezpieczeństwo oraz porozumienie dusz i ciał. Barany i Strzelce będą zabiegać o twoje względy, warto dać im szansę, nawet jeśli mają inny temperament od ciebie. Możesz nie dogadać się z dumnymi Lwami.

Korzystny czas na randki i miłość: 1.01-6.01, 27.03- 19.04, 3.07-27.07, 21.08-13.09, 8.10-31.10.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer