Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla pocz±tkuj±cych" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop miłosny na 2018 dla Ryb

Horoskop miłosny dla Ryb na 2018 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W miło¶ci nadejd± spokojniejsze dni. Staniesz się bardziej wyrozumiały i zgodny. Mniej będzie szalonych randek, a więcej udanych poranków i wspólnych planów. Nie po¶więcaj jednak wszystkich swoich spraw dla partnera. Nie zmieniaj się, bo wszystko się ułoży! B±dĽ w tym roku taki, jakiego lubisz siebie najbardziej: energiczny, otwarty i wesoły. Od osób, które mówi± ci, że z różnych powodów tak nie wypada, trzymaj się z daleka. Wiosn± i latem pewne jego pomysły wydadz± ci się zbyt ryzykowne. To może być powodem przej¶ciowych kłopotów. Je¶li twój ukochany czy ukochana wymaga, aby¶ zajmował się tylko nim i jego sprawami, a przestał zajmować się własnym hobby, to pora podyskutować o wspólnej przyszło¶ci. Jesieni± dojdziecie do porozumienia, w którym kierunku rozwijać się ma wasz zwi±zek.

Je¶li wci±ż szukasz miło¶ci, przygotuj się na spotkanie wielkiej miło¶ci. Jowisz do wrze¶nia sprzyja znalezieniu drugiej połówki. Nie od razu decyduj się jednak na poważny krok o ¶lubie czy podaniu nowemu partnerowi haseł do swojego konta bankowego. SprawdĽ go w różnych sytuacjach, zanim zaczniesz planować z nim przyszło¶ć. Umawiaj się na randki, wychodĽ z domu i ryzykuj, a znajdziesz miło¶ć.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer