Horoskop miłosny na 2020 dla Ryb

Horoskop miłosny dla Ryb na 2020 rok

Izabela Podlaska-Konkel

W 2020 czekają cię nowe podboje i miłosne sukcesy, na które sobie zasłużysz. Jowisz będzie sprzyjać zawieraniu nowych, romantycznych znajomości. Samotne Ryby nie będą narzekać na brak kandydatów do flirtów i zabaw, a zamężne poczują się bardziej kochane i doceniane. Korzystaj z tego, co przyniesie ci los i nie zamartwiaj się niczym na zapas. Ukochana osoba okaże się teraz twoją podporą i chętnie pomogą ci uporać się z różnymi życiowymi kłopotami. Razem będzie wam łatwiej działać, ale pamiętaj, że musicie też bawić się i odpoczywać. Już początek roku sprzyja wspólnym wyjazdom i dobrej zabawie w gronie przyjaciół. W maju i czerwcu jednak bądź ostrożny i nie dawaj partnerowi powodów do zazdrości. Plotki lub dwuznaczne wiadomości mogą popsuć miłą atmosferę. Nie proś nikogo o pośrednictwo w miłości, bo sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej. Czyjeś światłe rady nie wyjdą ci na dobre. Uwierz partnerowi, a nie plotkom, a lepiej na tym wyjdziecie.

Jesienią nadejdzie czas na poważniejsze decyzje. Będzie ci zależało na tym, aby wyglądać dobrze, ładnie mieszkać i mieć wspaniały ogród. Zaplanujesz przebudowę, remont lub przeprowadzkę do nowej siedziby. Niektóre Ryby chętnie staną na ślubnym kobiercu lub wezmą udział w ważnej rodzinnej uroczystości. Pod koniec roku dbaj o wszystkich, których kochasz i nie złość się na ukochanego z byle powodu.

Z kim ci po drodze?

Sprzyjają ci Byki i Raki, które mają podobne ideały. Z nimi wybieraj się na egzotyczne wyprawy lub tańcz do białego rana. Jeśli szukasz partnera do ciekawej rozmowy, to zwróć uwagę właśnie na osoby spod tych znaków. Nie ufaj cierpiącej minie Wagi, bo szybko okaże się, że jest skoncentrowana tylko na swoich potrzebach.


Więcej horoskopów dla Ryb

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer