Magia


Magiczna choinka

Zanim nadejdzie wigilijny poranek, gdy tradycyjnie ubieramy drzewko, przejrzyj bombki i ozdoby. Aby mieć magiczne drzewko potrzebujesz takich, którym możesz nadać specjalne znaczenie.

Wigilijna magia

Co roku zasiadamy do wigilijnej kolacji i choć wydaje się, że o wszystkim pamiętamy, to zawsze znajdzie się kto¶, kto zapomni o schowaniu łuski karpia lub zasi±dzie do stołu bez grosza przy duszy. Przypominamy o tym, co w Wigilię zrobić wypada!

Gwiazda na szczę¶cie - poisencja

Choinka, bombki i kwiat zwany gwiazd± betlejemsk± zaczynaj± stanowić zgrane bożonarodzeniowe trio. Gwiazda betlejemska (zwana taż wilczomleczem lub poinsencj±) swoim czerwonym kolorem przyci±ga powodzenie.

Przepowiednie końca ¶wiata

Od niepamiętnych czasów ludzie zadaj± sobie pytanie, czy nasz ¶wiat będzie trwał wiecznie. Z niepokojem ludzie reagowali na różne przepowiednie końca ¶wiata.

Magia luster

Lustra s± niezwykle silnym magicznym narzędziem. Od wieków wykorzystywano je do wróżenia i czarowania.

Mapa marzeń

Mapa marzeń to niezwykła i bardzo skuteczna metoda, która pomaga spełnić marzenia. Pozwala nam także znaleĽć drogę do nas samych, oswoić lęki i nabrać pewno¶ci siebie, bo to, czego pragniemy zwykle jest w naszym zasięgu, ale nie wiemy, jak po to skutecznie sięgn±ć.

Magiczna Wigilia

Wigilia to magiczna chwila. Co roku 24 grudnia zbieramy się w gronie najbliższych, ucztujemy i ¶więtujemy ponowne narodziny, Katolicy ¶więtuj± narodziny Jezusa, wiccanie odrodzenie ¶wiatła i ¶wiata, który powoli wydobywa się z ciemno¶ci.

Wigilijny Rozkład Jazdy

Przed nami piękna, spokojna Wigilia, ale zanim zobaczymy pierwsz± gwiazdkę, może być nerwowo. Księżyc w znaku Strzelca sprawi, że będziemy mieli sto pomysłów na minutę.

Samhain - jesienny sabat

Sabat Samhain jest ¶więtem jesiennego Słońca, którego siła słabnie. Dla dawnych Celtów był to pocz±tek nowego roku. Dzisiaj jest to magiczny czas, w który ma nas przygotować na nadchodz±c± jesień i sprawić, że będzie ona szczę¶liwa i jasna.

Magiczne porz±dki

Jesienne wieczory to dobry czas na małe porz±dki i magiczny recycling. Przejrzyj swoje zbiory i zastanów się, co da się wykorzystać, a z czym przyszła już pora się pożegnać.

Magia metali

Dawni magowie zwracali wielk± uwagę na metale, z jakich wykonywali amulety i talizmany.

Rzuć ko¶ci na szczę¶cie

Ko¶ci do gry s± symbolem losu, hazardu i łutu szczę¶cia. Niezbędne w wielu grach, s± także niezwykle skuteczne w rekach wróżbity.

Magiczne ¶więto wiosny

Kiedy nadchodzi wiosna, dzień i noc trwaj± tyle samo, a na niebie po równo panuj± Słońce i Księżyc. Równowaga w przyrodzie jest zachowana. Wszystko budzi się do życia, rozkwita i mnoży się. Dzień zrównuje się z noc± i rozpoczyna się astronomiczna wiosna.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać; alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł; na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co pomoże ci w medytacji z kartami.

ZamĂłw aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

ZamĂłw aktualny numer