Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskop numerologiczny na 2014

Miłosława Krogulska

Numerologia to magiczna sztuka przepowiadania przyszłości z liczb, które zawarte są w dacie naszego urodzenia. Aby dowiedzieć się, co czeka cię w 2012 roku, dodaj do siebie wszystkie liczby z daty swojego urodzenia tak, aby uzyskać tylko jedną liczbę.

Np. jeśli urodziłeś się 15.07.1968 to jesteś numerologiczną Jedynką, bo 1+5+7+1+9+6+8=37, 3+7=10, 1+0=1, a więc przeczytaj przepowiednię dla Jedynki.

W 2014 roku patronuje nam wibracja Siódemki. Pod jej wpływem będziemy życzliwie nastawieni do innych ludzi. Rok najbardziej sprzyja odkryciom naukowym i inwestowaniu w wiedzę i edukację, bo Siódemka zwana jest wibracją wielkich nauczycieli, mędrców i filozofów.

Jedynka

Jedynki to ludzie odważni i weseli. Mają wiele pomysłów, nie boją się inwestować w nowe dziedziny i przedsięwzięcia. Ich zadanie to inspirowanie innych, wytyczanie nowych trendów, okrywanie niezwykłych idei.

W 2014 roku Jedynki zabiorą się za ważne sprawy zawodowe i finansowe. Postanowisz zainwestować w swoją karierę jeszcze więcej czasu i wysiłku, niż do tej pory. Zapracujesz na awans, zdasz ważne egzaminy, ale dbaj o równowagę. Miłość, zdrowie i hobby dodadzą ci energii, dlatego ich nie zaniedbuj.

W domu odnajdziesz teraz zadowolenie i spokój, a bliskie osoby nie będą sprawiać większych problemów. Konflikty i spory w twoim otoczeniu trochę przycichną. Krewni, którzy domagali się twojej pomocy i uwagi, zajmą się własnymi sprawami. Latem nabierzesz sił. Wiele radości dostarczy ci podróż, najlepiej w miejsca nie odwiedzane przez rzesze turystów. Raczej jednak nie wybieraj się pod namiot, bo w 2014 roku będziesz potrzebował więcej luksusu.

W pracy pojawią się nowe propozycje i pomysły, będziesz mógł działać bardziej aktywnie. Niektóre propozycje wydadzą ci się jednak zbyt ambitne i niemożliwe do realizacji. Nie poddawaj się tak łatwo, bo jeszcze w tym roku zrealizujesz je dzięki współpracy z kimś odważnym i obowiązkowym. Nie broń się też przed szkoleniami lub dodatkowymi kursami, na które szef nagle zapragnie cię teraz wysłać. Świadectwa i certyfikaty bardzo korzystnie wpłyną na twój wizerunek i uciszą różne zazdrosne i nieprzychylne ci osoby. Najwięcej zyskasz dzięki umiejętności bycia uprzejmym i szybkiemu odnalezieniu się w nowych warunkach.

Dwójka

Dwójki to osoby sympatyczne, wyrozumiałe i życzliwe całemu światu. Wolą ustąpić i dyplomatycznie działać, niż się otwarcie z kimś kłócić. Są doskonałymi przyjaciółmi, wspaniałymi rodzicami i partnerami, o jakich warto zabiegać. W ich towarzystwie ludzie czują się bezpiecznie.

W 2014 roku Dwójki będą kończyć rozpoczęte wcześniej sprawy. Rok sprzyja porządkom, remontom, przebudowie mieszkania. Będziesz robić porządek, a także pozbędziesz się tego, co ci przeszkadza. Pewne niewygodne znajomości lub inwestycje teraz się zakończą i zrobią w twoim życiu przestrzeń na nowe, fascynujące zdarzenia.

Podejdziesz też poważnie do spraw partnerstwa i miłości. Możesz nawet zacząć porównywać się z innymi i o wiele bardziej przejmować się tym, co sądzą o tobie bliscy ludzie. Jeśli jesteś z kimś na pół gwizdka i wciąż nie wiesz, czy zostać czy uciec, podejmij wreszcie decyzję. Wibracje roku sprzyjają ważnym przemyśleniom, a jeśli w związku jest źle, to rok bardzo sprzyja wspólnej pracy i lepszemu dogadywaniu się.

Samotne Dwójki zrobią rozliczenie z przeszłością zakończą znajomości, które nie okazały się udane. Nie wracaj do tego, co minęło, bo przed tobą nowe znajomości i nowe miłosne szanse. Jeśli masz kogoś na oku, zainwestuj w siebie, postaw wszystko na jedną kartę i ruszaj na podbój, a szczęście będzie ci sprzyjać.

W pracy czeka cię kilka nowych obowiązków. Masz szansę na awans lub zdobycie stanowiska, o jakim marzyłeś. Ciesz się sukcesem, bo szybko przekonasz się, że masz ochotę sięgnąć po więcej. Rok sprzyja szkoleniom, zapisywaniu się na ważne studia, zdawaniu różnych egzaminów. To wszystko przyda się ww przyszłości.

Trójka

Trójki to osoby to osoby niezwykle optymistyczne, pomysłowe i sympatyczne. Ich życie pełne jest zmian, przygód i niezwykłych wyzwań. Chcą się uczyć i robić wiele dobrego dla innych, ale bywają zmienne i nieprzewidywalne dla otoczenia. Mają prawdziwą artystyczną duszę.

W 2014 roku Trójki wpadną na zupełnie nowe pomysły. Czekają je wielkie zmiany, na których bardzo dobrze wyjdą. Możesz teraz ryzykować, zmieniać pracę, wybierać się w daleką podróż. Koniec nudy i rutyny.

Zapowiada się rok pełen zaskakujących propozycji. Będziesz musiał zmienić zwykły rytm życia i wyjdzie ci to na dobre. Przygotuj się na zmiany i nie trzymaj się kurczowo starych schematów. Pomyśl o swojej przyszłości. W pierwszej połowie roku nie obawiaj się zakończyć spraw, które cię nudzą i nie przynoszą ci korzyści. Lato sprzyja nawiązywaniu ciekawych znajomości, a wiele z nich przyda się w twojej karierze. Ktoś ważny dostrzeże twoje talenty, ktoś inni doda ci odwagi do działania. Niektóre Trójki wpadną na pomysł założenia własnej firmy, a inne znajdą sobie dodatkową pracę. Działaj, a szybko nadejdą dodatkowe pieniądze.

Rok sprzyja też zagranicznym wyjazdom, a nowe znajomości i flirty będą wyjątkowo udane. Samotne Trójki poważnie podejdą do nowego romansu, bo może z tego być coś poważnego.

Zamężne Trójki postanowią być bardziej niezależne od cudzych nastrojów i zachcianek. Inaczej podzielisz wspólne obowiązki i w żadnej dziedzinie życia nie pozwolisz się ograniczać. Szczęście będzie ci sprzyjać, ale zadbaj o właściwą komunikację z partnerem, aby nie poczuł się samotny i odrzucony.

Czwórka

Czwórki to osoby spokojne, pewne siebie i bardzo wytrwałe. Ciężko pracują na swój sukces i nie są zazdrosne o cudze dokonania. Dzięki wrodzonej umiejętności zarządzania i szczęściu do pieniędzy, osiągają w życiu sukces. Mogą liczyć na swoją rodzinę, same też chętnie wspierają swoich przyjaciół i bliskich.

W 2014 roku Czwórki będą bardzo zgodne i wyrozumiałe dla innych. To dobry rok, aby zacieśniać relacje z ludźmi. Pogodzisz się z nieprzyjaciółmi, darujesz nieporozumienia i chętnie pomożesz innym.

Możesz liczyć na większe szczęście w sprawach uczuciowych. W stałych związkach zapanuje więcej miłości i zrozumienia. Poczujesz się bardziej optymistyczny, niż w poprzednich latach. Jeśli trwasz w związku, który nie daje ci satysfakcji i szczęścia, to wiele uda się naprawić. Znikną kompleksy, ale też nie będziesz się musiał dla nikogo poświęcać. To dobry rok na oficjalne decyzje, takie jak zaręczyny, ślub czy odnowienie przyrzeczeń. Także uroczystości, jakie zorganizujesz, będą się wszystkim bardzo podobać. Może rodzina właśnie teraz się powiększy lub uda się przeprowadzić w bardziej wygodne miejsce. Jeśli jesteś samotny, to wreszcie odnajdziesz kogoś wyjątkowego.

W pracy sprzyja ci powodzenie, bo będziesz pomysłowy. Dzięki temu wyprzedzisz swoją konkurencję. Pojawi się więcej pieniędzy, ale trzeba będzie cię teraz pilnować, abyś ich szybko nie wydał na różne luksusowe zachcianki. Na szczęście okazji do zarobku raczej ci teraz nie zabraknie. Na horyzoncie nowe zlecenia! Odbieraj telefony i nie bagatelizuj nawet mało atrakcyjnych propozycji pracy czy oszczędzania, bo pod koniec roku okaże się, że dały piękne plony.

Piątka

Piątki to osoby bystre, pewne siebie i bardzo niepokorne. Nie dla nich życie w jednym miejscu, bo lubią zmiany i niespodzianki. Imponują innym niezależnością i odwagą w głoszeniu własnych poglądów. Nie boją się dyskusji z autorytetami, zawsze mają własne zdanie.

W 2014 roku Piątki staną się weselsze i bardziej optymistyczne. Odkryjesz nowe pasje i zainteresowania. Uniezależnisz się od rodziny i zaczniesz być bardziej samodzielny. Dzięki temu czeka cię więcej podróży i nowych znajomości. To ty podejmujesz decyzje, nie sugeruj się radami czy wręcz nakazami innych ludzi.

Twoje miłosne życie zmieni się na lepsze, a marzenia o szczęśliwym domu wreszcie mogą się spełnić. Zapomnij tylko o nieudanych związkach i emocjonalnych ranach, jakich doznałeś w poprzednich latach. W twoim życiu zaczyna się właśnie właśnie nowy, lepszy czas i dlatego masz więc szansę zacząć wszystko od nowa.

Jeśli chodzi o randki, to będzie w czym wybierać! Możliwe, że zmienisz krąg znajomych, a także zmienisz zainteresowania lub zaczniesz uprawiać nowe hobby. Samotne Piątki czeka też nowa miłość, a jeśli już macie kogoś bliskiego prawdopodobna jest decyzja o zawarciu ślubu lub powiększeniu rodziny.

W pracy czeka cię więcej szkoleń, wyjazdów i nauki. Do twojej firmy wkroczy nowoczesność, komputery i niezwykłe technologie. Bądź poważny i nie uciekaj przed ważnymi i nowymi sprawami. W kłopotach możesz liczyć na pomoc osób starszych i na wysokich stanowiskach. Pierwsza połowa roku sprzyja raczej pracy, niż urlopowi - ale w wakacje koniecznie odpocznij i znajdź czas na randkę.

Szóstka

Szóstki to osoby stabilne, pracowite i bardzo wytrwałe. Nie ulegają przelotnym emocjom, nie poddają się modom. We wszystkim kierują się swoimi zasadami, są wierne swoim wartościom. Mają wielu oddanych przyjaciół, dotrzymują danego słowa i dbają o swoich bliskich.

W 2014 roku Szóstki będą żyć spokojnie i szczęśliwie. Wszystko się uda, ale trzeba być bardziej niż zwykle cierpliwym. Twoje inwestycje przyniosą zysk, będziesz też spokojniejszy o swoich bliskich. To dobry rok na zakup lub budowę mieszkania, rozwijanie firmy, inwestowanie w swoje umiejętności.

W miłości czekają cię dobre chwile. Jeśli jesteś samotny, to wreszcie możesz spotkać kogoś fascynującego. Nowe uczucie będzie powoli rozwijać, warto w nie zainwestować. Nie skacz tylko z kwiatka na kwiatek, bo teraz warto skupić się na konkretnych relacjach i związkach. Czwórki w stałych związkach mają przed sobą rok wspólnych z rodziną radości z czyjegoś życiowego sukcesu. Będziesz zadowolony i poczujesz się o wiele bezpieczniej niż w poprzednich latach. Mów tylko głośno o swoich tęsknotach lub potrzebach, bo partner będzie o wiele bardziej wyrozumiały dla twoich zachcianek. Skupisz się na powiększaniu rodziny, organizacji ważnych uroczystości, zacieśnianiu więzów z krewnymi.

W pracy spiesz się powoli. Cierpliwością, pogodą ducha i uśmiechem więcej wywalczysz, niż rozkazami i dąsami. Twoje pomysły zyskają uznanie, ale musisz o nie walczyć i nad nimi pracować, a nie czekać, aż pomogą ci inni ludzie. Weź sprawy w swoje ręce, a wygrasz.

Siódemka

Siódemki to osoby bystre, inteligentne i niezwykle utalentowane. Ich powołaniem jest nauka i odkrywanie tajemnic świata. Lubią stawiać niezwykłe hipotezy i wytrwale zmieniają świat na lepszy i bardziej nowoczesny.

Rok 2014 sprzyja zabawie, rozrywce, miłości. Dobrych wiadomości będzie o wiele więcej, niż zwykle. Znajdziesz czas na swoje zainteresowania, odkryjesz ciekawe pasje. Twoje życie stanie się weselsze, bo przestaniesz się martwić z powodu osób, które wcale nie są tego warte.

W 2014 roku Siódemkom sprzyja szczęście w miłości. Usłyszysz wiele ważnych wyzwań oraz wzruszających komplementów, na które w pełni zasłużysz. Twoje życie się zmieni na lepsze, bo staniesz się bardziej samodzielny i pewny siebie. W stałych związkach będzie więcej powodów do radości. Jeśli jesteś niezadowolony z różnych decyzji partnera, to nauczysz się otwarcie o tym mówić. Nowa energia i nowe emocje pozwolą ci zapomnieć o sprawach i problemach z przeszłości. Możecie teraz planować wspólne inwestycje, kupować mieszkanie czy decydować się na dziecko.

Także w innych dziedzinach życia będzie o wiele ciekawiej, niż w poprzednich latach. Nawet w pracy spotkasz teraz wielu niezwykłych ludzi, z którymi połączą cię wspólne ideały. Zaufaj także dobrym radom rodziny i przyjaciół. Dzięki ich pośrednictwu możesz w tym roku ubić bardzo dobry interes lub kupić coś, o czym zawsze marzyłeś.

W pracy staniesz się lubiany. Współpraca z ludźmi przyniesie ci większe niż zwykle korzyści, a ludzie będą musieli się bardziej liczyć z twoimi poglądami. Ucz się i poznawaj nowe dziedziny wiedzy, bo to także czas rozwoju intelektualnego.

Ósemka

Ósemki mają wielkie ambicje, są pewne siebie i wytrwałe. Są niezwykle ambitne, cierpliwe i pracowite. Nie obawiają się ryzyka, mają twarde nerwy i dobrego nosa do biznesu. Powoli dochodzą do majątku, bo potrafią dobrze inwestować.

Rok 2014 sprzyja rodzinnym sprawom. Zapanuje zgoda i większa niż zwykle jednomyślność. Krewni, którzy się gniewali lub irytowali cię swoim zachowaniem, wreszcie zmienią strategię i zaczną z tobą współpracować.

W 2014 roku będziesz towarzyski i wesoły. Sprzyjać ci będzie szczęście w miłości. Samotne Ósemki szybko znajdą kogoś do pary, jeśli tylko posłuchają swojego serca i intuicji, a nie będą się oglądać na to, co w ich wielu wypada. Masz szansę na związek z kimś, kto nauczy cię korzystać z uroków życia i przy kim poczujesz się bezpiecznie. W stałych związkach warto będzie odejść od rutyny, podgrzać uczucia i emocje. Aby szczęście cię nie opuściło, dotrzymuj danego słowa i nie pozwól, aby ktoś wtrącał się do tego, co dzieje się w twoim związku. Uda się teraz przeprowadzka lub przebudowa domu, a wspólne inwestycje przyniosą powodzenie. To dobry rok na ślub lub narodziny dziecka. Poczujesz się odpowiedzialny za bliskie ci osoby.

W pracy powodzenie, ale lepiej pilnuj swoich zawodowych tajemnic. Odkryjesz, że ktoś obserwuje każdy swój krok, a komentarze dotyczą każdej decyzji czy znajomości. Nie bądź więc zdziwiony plotkami i komentarzami, jakie cię teraz spotkają, ale też nie bierz ich sobie do serca. Pora odróżnić wartościowe osoby od takich, z którymi nie zarobisz większych pieniędzy.

Dziewiątka

Dziewiątki lubią ciekawe dyskusje, filozoficzne rozważania i naukę. Są życzliwie nastawione do całego świata, ale potrafią bronić swoich poglądów. Cenią tradycję, dotrzymują danego słowa i można na nich polegać.

Dziewiątko, w 2014 roku czeka cię więcej spokoju. Będzie mniej zmian i niespodzianek. Nastanie czas stabilizacji, a to ci się spodoba. Czas sprzyja wewnętrznemu spokojowi, upiększaniu domu oraz ogrodu, a także spokojnemu życiu rodzinnemu. Dlatego już na początku roku 2014 zastanów się, co chciałabyś zmienić na lepsze swoim życiu. Zaplanuj weekendowe wyjazdy, piękne wakacje, znajdź wreszcie czas na swoje hobby.

W miłości bądź bardziej odważny. Ta dziedzina życia wymaga twojej uwagi. Nie pozwól, aby codzienne obowiązki oddaliły cię od partnera. Przestań żałować czasu na miłość, a na randkach nie pozwól partnerowi marudzić.

Samotne Dziewiątki poszukają kogoś poważnego, zamiast flirtować z byle kim. Jeśli ktoś, kogo nie lubisz, wciąż zawraca ci głowę lub daje sprzeczne sygnały, to uda ci się zakończyć niefortunną znajomość. Wakacje sprzyjają nowym znajomościom.

W pracy mniej stresów, za to możesz trochę narzekać na nudę. Wciąż re same obowiązki zaczną ci się bardzo nudzić. Jednak nie jest to dobry rok na wielkie zmiany. Pamiętaj, że lepszy wróbel w garści, niż jaskółka na dachu. Inwestuj rozsądnie, a nie stracisz pieniędzy i zapału. W połowie 2014 roku przypomnisz sobie o wszystkich sprawach, które odłożyłeś na później lub uznałeś za zbyt trudne. Wszystko się uda załatwić, jeśli tylko będziesz spokojny i dokładny. Nie daj się tylko ponieść zazdrości i nerwom, bo niepotrzebnie ugrzęźniesz w intrygach i plotkach.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer