Horoskop numerologiczny na 2019

Miłosława Krogulska

Przed nami rok o wibracji Trójki. Będziemy optymistyczni, kreatywni, niezwykle pomysłowi. Wibracji Trójki przyporządkowana jest planeta Jowisz, która w 2019 roku jest bardzo silna na niebie. To oznacza, że przed nami bardzo dobry czas na nowe przedsięwzięcia, ambitne działania i naukę, która przyda się w przyszłości. Wibracja Trójki sprzyja też dobrej zabawie, a więc pamiętajmy o hobby i spotkaniach z przyjaciółmi. Dla artystów wyjątkowa passa, nie zwlekajcie z premierami!

Aby otrzymać indywidualną przepowiednię na 2019 rok należy zsumować cyfry, jakie zawiera data urodzenia. Sumujemy je tak długo, aż wynik będzie jednocyfrowy.

Przykład: 31.07.1977 to: 3+1+0+7+1+9+7+7= 35, czyli 3+5=8. Osiem jest liczbą osoby, która urodziła się 31.07.1977, a więc powinna przeczytać przepowiednię na 2019 rok dla Ósemki.

JEDYNKA

W 2019 roku Jedynki będą myśleć o bezpiecznej przyszłości. Poszukasz zyskownych zadań, będziesz chciał ustabilizować swoje życie. Dobry humor i zdrowie będą ci dopisywać.

Kariera Jedynki

W 2019 roku przeprowadzisz w swoim życiu zawodowym trochę porządków. Chwytasz pięć srok za ogon, zaczynasz mnóstwo spraw, a potem z niczym nie możesz wyrobić się na czas? Jeśli tak, to czeka cię reorganizacja. Aby zakończyć rok na plusie, już teraz musisz ułożyć mądry plan. Policz, jakie działania przynoszą ci pieniądze, a z czego powinnaś zrezygnować. To czas bilansów i cięcia kosztów, a nie pracy za uścisk ręki prezesa. Inwestuj w to, co się opłaci i jest możliwe do zrobienia, a twoja sytuacja bardzo się ustabilizuje. Wtedy pojawią się ciekawe propozycje i więcej pieniędzy w twoim portfelu.

Praca może cię zacząć nudzić, ale pilnuj swojego stanowiska. Ktoś może mieć na nie chrapkę, ale ty odeprzesz ten atak. Szef lub inna ważna osoba doceni cię po wakacjach, zdobędziesz nagrodę lub awansujesz.

W finansach będziesz oszczędna i ostrożna. Ludzka chciwość i rozrzutność zacznie cię irytować. Nie będziesz zaciągać kredytów czy żyrować innym pożyczek.

W co inwestować? W siebie i swoje umiejętności.

Branże na plus: urzędy, szkolnictwo, media.

Branże na minus: usługi, handel.

Z kim współpracować:

W 2019 roku współpracuj z Trójką, Piątką i Ósemką, stworzycie ambitny i twórczy zespół. Unikaj angażowania się w biznes z Szóstkami, bo ich nierealne pomysły i brak odpowiedzialności szybko wyprowadzą cię z równowagi.

Relacje Jedynki

Odwiedzisz urzędy, uporządkujesz zaległe sprawy i sprawiedliwie podzielisz rodzinne dobra. Rodzina będzie zachwycona, że ktoś wreszcie przejął inicjatywę, a twoje działania zakończą się powodzeniem. W wolnym czasie zamiast zadręczać się humorami szefa, odkrywaj nowe miejsca, nowych znajomych i nowe sposoby na wspólne spędzanie czasu.

W miłości spokój i stabilizacja. Rok 2019 sprzyja ślubom, wspólnemu zamieszkaniu czy kupnie wymarzonego mieszkania. Słuchaj swojego serca, a dobrze na tym wyjdziesz. Im mniej będziesz przejmować się cudzymi opiniami, tym lepiej dla ciebie. Samotne Jedynki wreszcie mają więcej szans na nowe znajomości i flirty. Czy coś z tego będzie, czas pokaże.

Z kim się spotykać:

Z Trójką i Piątką stworzysz udane związki. Siódemka będzie ci pomagać i dobrze doradzać. Uważaj na Czwórkę, która może chcieć od ciebie zbyt wiele uwagi i zaangażowania.

DWÓJKA

W 2019 roku Dwójki będą cieszyć się życiem. Rozwijaj swoje zainteresowania, wprowadzaj w życie nowe pomysły. Będziesz w centrum uwagi, łatwo zdobędziesz popularność. W miłości też wielkie powodzenie.

Kariera Dwójki

W 2019 roku będziesz wyjątkowo twórczy i kreatywny. Teraz stoisz przed trudnymi decyzjami, bo dotychczasowe obowiązki zaczynają cię nużyć, a szef może cię wyjątkowo denerwować. Dlatego warto zrobić coś nowego! To dobry rok, aby ubiegać się o awans lub energicznie szukać ciekawszej i lepiej płatnej pracy. Możesz zakładać własny biznes lub dorobić sobie poprzez swoje hobby. Nie obawiaj się rozpoczęcia nauki, szczególnie jeśli jest to kurs języków lub prawa jazdy. Wszystko co nowe, bardzo ci się w karierze przyda.

Praca będzie bardzo ważna. Zaczniesz zdecydowane działać aby poprawić swoją sytuację materialną i zapewnić sobie uznanie. Szef cię doceni, a konkurencja będzie musiała uznać twoją wyższość. Zadbaj o swój image i bądź otwarty na nowe znajomości, bo przydadzą ci się w dalszej karierze.

W finansach lekka poprawa i szansa na podwyżkę. Możesz też coś wygrać lub zdobyć nagrodę.

W co inwestować? W siebie!

Branże na plus: turystyka, sztuka, handel, edukacja.

Branże na minus: księgowość, rachunkowość.

Z kim współpracować:

Dwójko, w 2019 roku współpraca z Siódemką sprawi, że poczujesz się jak rekin biznesu. Piątka będzie uparta i nieco nudna, ale współpraca będzie się opłacić. Nie bierz na poważnie obietnic Ósemki, chyba, że swoje słowa wreszcie poprze konkretnymi czynami!

Relacje Dwójki

W miłości sprzyjać ci będzie wielkie szczęście. Rok 2019 może przynieść ci wspaniały romans. Masz szansę na związek z kimś, kto nauczy cię korzystać z uroków życia i przy kim poczujesz się jak gwiazda.

Jeśli jesteś w związku, to rok 2019 sprzyja ważnym decyzjom. Oświadczaj się, bierz ślub, zdecyduj się na dziecko! Nie warto odkładać na później tego, o czym zawsze marzyłeś i co obojgu wam przyniesie szczęście. Staniesz się też otwarty na problemy rodziny i przyjaciół, zaczniesz pomagać komuś z dobrego serca. Znajdziesz też czas na swoje hobby. Odżyje w tobie talent artystyczny, zatęsknisz za pięknem i harmonią w otoczeniu. Warto w 2019 roku odnowić dom lub ogród, twój gust będzie się wszystkim podobał.

Z kim się spotykać:

Z drugą Dwójką stworzysz idealną parę, tak w życiu, jak i w biznesie. Dodasz odwagi i pomożesz Szóstce, a sam możesz liczyć na Ósemkę. Uważaj na pomysły Siódemki, która może być zmienna i niekonsekwentna.

TRÓJKA

W 2019 roku Trójki odkryją uroki spokojnego życia i nie będą tak zmienne, jak zawsze. Dom i rodzina będą dla ciebie bardzo ważne, a twoje relacje z innymi ludźmi wzmocnią się i poprawią.

Kariera Trójki

W 2019 roku będziesz w dobrym humorze, a sukcesów nie powinno ci brakować. Praca przyniesie ci satysfakcję, bo czeka cię więcej szkoleń i wyjazdów. Zamiast w kółko robić to samo, pojawią się ciekawsze zadania. Rozwijaj się i nie obawiaj zmian, bo wyjdą ci na dobre. Sprawy i przedsięwzięcia, w jakie zaangażowałaś się w poprzednich latach, zaczną wreszcie przynosić pozytywne efekty. Czeka cię sporo pracy, ale obejdzie się bez burz i wstrząsów. Pilnuj swoich zysków, ale też zbytnio się o nie martw. Unikaj ryzykownych decyzji, nie przejmuj się plotkami, bo nawet jeśli dotkną cię zmiany, to w dłuższej perspektywie wyjdą ci na dobre.

W finansach znacząca poprawa. Wreszcie zgromadzisz pieniądze na wymarzony zakup lub wyjazd, o jakim marzyłeś. Jednak zanim spełnisz marzenia całej rodziny zastanów się, czy sama czegoś nie potrzebujesz. Bądź trochę egoistą i w wakacje wybierz się w wymarzoną podróż.

W co inwestować? W nieruchomości.

Branże na minus: media, edukacja, turystyka.

Branże na plus: gastronomia, opieka, bankowość, rachunkowość.

Z kim współpracować:

W 2019 nawiązuj współpracę z Jedynką i Trójką, bo z nimi najlepiej się dogadasz. Trójka zrozumie twoje biznesowe cele i nie zostawi cię w potrzebie. Uważaj na Czwórkę, bo zamęczy cię ciągłymi rozmowami o pieniądzach i zawodowych problemach.

Relacje Trójki

Skupisz się na swoich sprawach, znajdziesz czas na swoje hobby, odzyskasz wewnętrzny spokój. Twoje zdrowie i kondycja bardzo się dzięki temu poprawią. Rodzina nie będzie sprawiała kłopotów, a czyjeś zawodowe sukcesy dobrze wpłyną na wasz budżet. Poprawią się też relacje ze starszymi krewnymi, ktoś stanie się wiernym pomocnikiem i dobrym doradcą. W miłości sukcesy, a w stałych związkach rozkwit! W wakacje odkryjecie nowe miejsca, poznacie nowych znajomych, wymyślicie nowe sposoby na wspólne spędzanie czasu. Wrócą namiętność, radość i optymizm. Samotne Trójki będą jednak bardziej wymagające. Pożegnasz adoratorów, którzy nudzą cię lub irytują swoją beztroską. Szukaj kogoś, z kim można stworzyć bezpieczny związek, a znajdziesz taką osobę.

Z kim się spotykać:

Z Jedynką czekają cię nowe przygody. Z Piątką i Siódemką znajdziesz mnóstwo tematów do rozmowy, także w miłości będziecie zgodni. Uważaj na Szóstkę, która nie będzie doceniać twoich wspaniałych pomysłów.

CZWÓRKA

W 2019 roku poczujesz, że musisz zabrać się za swoje sprawy. Rozwój i doskonalenie będą dla ciebie bardzo ważne, bo zaczniesz z optymizmem myśleć o swojej przyszłości. To dobry rok, aby uniezależnić się od ludzi, którzy cię wykorzystują lub w ciebie nie wierzą.

Kariera Czwórki

W 2019 roku czeka cię więcej nauki. Okaże się, że awans i większe pieniądze są w twoim zasięgu, ale będziesz musiał spełnić różne warunki, aby je zdobyć. Przed tobą konkursy ofert, sprawdziany, przetargi i rozmowy kwalifikacyjne. Zadbaj o elegancki wygląd, naucz się czego trzeba i bądź dobrej myśli. Przeszkody uda się pokonać, a satysfakcja z wygranej będzie ogromna. Rok 2019 wyjątkowo sprzyja nauce, terminowaniu u znawców przedmiotu i zdobywaniu nowego zawodowego doświadczenia.

Praca będzie przebiegać w spokojnej atmosferze, ale nie jest to rok spektakularnych dokonań. Uda ci się za to wybrnąć z różnych zaległości, a pod koniec roku wreszcie pozbędziesz się niektórych nudnych obowiązków.

W finansach lekka poprawa, ale będziesz unikać większych zakupów i inwestycji. Postanowisz oszczędzać, spłacisz kredyt lub pożyczkę.

W co inwestować? W naukę.

Branże na plus: nauka, marketing, prawo

Branże na minus: handel, komunikacja, medycyna.

Z kim współpracować:

W 2019 nawiązuj współpracę z Szóstką i Ósemką. One urzekną cię swoimi pomysłami i podzielą się z tobą pozytywną energią. Siódemka chętnie rozpocznie pracę z tobą, a także przekona cię do nowych pomysłów. Nie użalaj się nad Trójką, która wykorzystuje twoje pomysły lub zasoby, ale nie daje zbyt wiele w zamian.

Relacje Czwórki

W domu czeka cię więcej spokoju i radości. Rok 2019 sprzyja rozwiązywaniu rodzinnych kłopotów, ważnym uroczystościom i wspólnym decyzjom. Ktoś, kto sprawiał problemy, wreszcie zacznie być samodzielny i odpowiedzialny. Odetchniesz z ulgą i zajmiesz się swoim hobby i rozwojem. W sprawach miłosnych także zapowiada się więcej spokoju. Kłótni i problemów w związku uda ci się uniknąć. Rok 2019 sprzyja za to ciekawym wydarzeniom towarzyskim. Będziesz pomagać w organizacji różnych uroczystości, doradzać przyjaciołom. Możesz zostać chrzestnym, świadkiem lub zaangażujesz się w działalność społeczną lub charytatywną.

Z kim się spotykać:

Z Szóstką będziecie nadawać na tych samych falach i wzajemnie się inspirować. Z Siódemką i Dziewiątką czekają cię miłe chwile i udany wspólny odpoczynek. Uważaj na Jedynkę, która lubi przypisywać sobie wspólne sukcesy.

PIĄTKA

W 2019 roku zajmij się swoimi finansami, bo będziesz mieć dobrą rękę do pieniędzy. Walcz o lepszą pracę, podwyżkę czy inne przywileje. Pamiętaj też o swoich bliskich, bo będą cię wspierać, a ty chętnie będziesz im pomagać w trudnych zadaniach.

Kariera Piątki

W 2019 roku czeka cię przypływ gotówki. Dlatego szybko zabierz się do pracy i rozglądaj za okazjami do korzystnych inwestycji. Teraz masz szansę zdobyć lepsze stanowisko, sięgnąć po zaszczyty i nagrody. Będziesz doskonałym managerem, kierownikiem i osobą, z którą inni muszą się liczyć. Wykorzystaj rok 2019 na pracę, bo teraz opłaci się starać za dwóch! Możesz dostać lepszą pracę, awansować, zdobyć nagrodę lub premię finansową. Twoja sytuacja materialna wreszcie ma szansę się poprawić i ustabilizować.

Praca zapewni ci utrzymanie, ale możesz się w niej trochę nudzić. Po wakacjach nadejdą ciekawsze propozycje, a pewna złośliwa osoba zmieni stanowisko i będziesz mógł rozwinąć swoje talenty.

W finansach znacząca poprawa i szansa na wygraną. Na twoje konto wpłynie zaległa premia, odszkodowanie lub pożyczka, którą wreszcie ktoś ci odda.

W co inwestować? W nieruchomości.

Branże na plus: handel, marketing, usługi.

Branże na minus: brak.

Z kim współpracować:

Z Jedynką stworzysz wizjonerski duet, a z Dwójką i Trójką dogadasz się w mig co do zawodowych celów. Unikaj Dziewiątki, jej pomysły na wspólne inwestowanie pieniędzy szybko przestaną ci się podobać, a marudzenie na politykę czy ekonomię popsuje ci dobry humor.

Relacje Piątki

W 2019 roku będziesz pracować i starać się nie tylko dla siebie, ale także dla ludzi, których kochasz. To bardzo dobry rok na ważne zakupy i inwestycje, które dotyczą całej twojej rodziny. Znajdziesz lepsze mieszkanie, chętnie zmieniasz samochód na lepszy, postanowisz zainwestować we własny kawałek ziemi.

W miłości sprzyja ci szczęście, ale najlepiej będzie się wiodło tym Piątkom, które już mają rodzinę. Samotne Piątki będą bardzo zapracowane i trudno im będzie znaleźć czas na romantyczne wyjazdy. Mimo tego nie będzie czuł się z tego powodu smutny. Możliwe są bowiem nowe, interesujące przyjaźnie, dzięki którym popatrzysz na trudne sprawy z innej perspektywy. A kiedy dobrze kogoś poznasz, wtedy może pojawić się ważne uczucie.

Z kim się spotykać:

Z Jedynką i Trójką połączą cię wspólne zainteresowania, będzie wam miło razem pracować i spędzać wolny czas. Uważaj na Ósemkę, która może z tobą rywalizować. Unikaj kłótni, ale pilnuj swoich interesów.

SZÓSTKA

W 2019 roku zwolnij tempa i nie wymagaj od siebie zbyt wiele. Znajdziesz się pod wpływem wibracji, które nie sprzyjają ryzykowaniu. Skup się na swoich sprawach i życiu duchowym, odpoczywaj i dbaj o zdrowie. Pewne sprawy muszą się zakończyć, żebyś w kolejnych latach osiągnął prawdziwy sukces.

Kariera Szóstki

W 2019 roku będziesz kończyć projekty, jakie rozpocząłeś w poprzednich latach. Unikaj ryzyka i nie daj się wplątać z żadne mętne interesy. Od zawodowych zobowiązań ważniejsze okażą się dom i rodzina, dlatego nie będziesz chętny nowym wyzwaniom. To rok, w którym trzeba uważać na finanse i unikać ryzykownych inwestycji. Zależeć ci będzie przede wszystkim na spokojnej i ciepłej posadzie. Nie ryzykuj zmian, do których nie czujesz się dobrze przygotowany. Zawodowe życie biec będzie spokojniejszym rytmem, a współpracownicy okażą się milsi i ciekawsi niż do tej pory. Zakończ konflikty, szukaj sojuszników.

Praca zacznie przynosić ci więcej satysfakcji, bo wywalczysz wygodniejsze warunki pracy.

W finansach unikaj ryzyka, ale możesz wywalczyć zaległe odsetki czy zwroty gotówki z urzędów. Różnych korzystnych okazji będzie o wiele więcej, ale uważaj na umowy i szczegóły.

W co inwestować? W dom i rodzinę.

Branże na plus: doradztwo, urzędy, księgowość, usługi, praca fizyczna.

Branże na minus: marketing, przedstawiciel handlowy.

Z kim współpracować:

Czwórka i Dziewiątka będą ci pomagać i razem osiągniecie sukces. Z Ósemką także uda się w pracy stworzyć zgraną parę. Bądź ostrożny, gdy do ryzykownych pomysłów przekonują cię Jedynka, bo jej dalsze plany zawodowe mogą być inne niż twoje.

Relacje Szóstki

W miłości szczęście najbardziej sprzyja tym Szóstkom, które są w stałych i udanych związkach. Będzie to dobry rok, aby kupować lub przebudowywać mieszkanie. Jeśli jednak jest źle, to postawisz sprawy jasno. Albo partner się zmieni na lepsze, albo rozpoczniesz nowy etap życia. Samotne Szóstki będą szukały raczej przyjaźni, niż miłości. Mimo tego czeka cię niespodzianka, bo ktoś odsłoni przed tobą swoje serce. Także stara znajomość może odżyć i wnieść trochę zamieszania w twoje codzienne życie.

W wolnym czasie zainteresujesz się sprawami ducha, filozofią i religią. Staniesz się bardziej wyrozumiały dla rodziny i nie będziesz się na nikogo złościć. Dzięki temu uda ci się wprowadzić dobrą atmosferę, a także pogodzisz zwaśnionych krewnych. Możesz też liczyć na przyjaciół, choć szalonych imprez będzie niestety mniej niż w poprzednich latach.

Z kim się spotykać:

Z Dwójką i Czwórką będziecie się bardzo dobrze rozumieć, możesz powierzyć im swoje sprawy. Nie zawiedzie cię też Dziewiątka, która zacznie cię wspierać, jeśli będziesz tego potrzebować. Uważaj na Trójkę, której pomysły mogą być dla ciebie zbyt ryzykowne.

SIÓDEMKA

W 2019 roku poczujesz, że otwierają się przed tobą zupełnie nowe możliwości. Będziesz silny, energiczny i o wiele bardziej pewny siebie, niż w poprzednich latach. Śmiało zaczynaj nowe zadania i nie oglądaj się w przeszłość, bo trudne chwile już są za tobą.

Kariera Siódemki

W 2019 roku staniesz przed nowymi wyzwaniami. Twoja kariera ostro ruszy do przodu, a w głowie pojawi się mnóstwo nowych pomysłów na zrobienie większych pieniędzy. Szukaj swojej niszy, bo teraz masz szansę wpaść na pomysł, który przyniesie ci mnóstwo pieniędzy. To dobry rok na samodzielne decyzje i wypływanie na szersze biznesowe wody. Nie oglądaj się na innych, patrz w przyszłość. Możesz awansować, zdobyć kierownicze stanowisko lub odważnie założyć własną firmę. Szczęście ci sprzyja, a sprawy powinny biec szybko i układać się po twojej myśli.

Praca wreszcie przyniesie efekty. Czeka cię awans, podwyżka, ale też większa odpowiedzialność. Będziesz uczyć młodszych pracowników, wprowadzisz innowacje i zmiany.

W finansach przypływ gotówki. Łatwo dostaniesz kredyt lub dotację. Bardzo dobry czas na kupowanie ziemi lub mieszkania. Możesz znaleźć prawdziwą okazję!

W co inwestować? W swoją przyszłość.

Branże na plus: usługi, handel, turystyka, księgowość

Branże na minus: budżetówka, medycyna.

Z kim współpracować:

W 2019 roku nawiązuj współpracę z Dwójką, Czwórką i Szóstką. Będziecie się dobrze rozumieli i uzgodnicie wspólne cele. Nie staraj się pogodzić z inną Siódemką, która narzeka i przeszkadza ci w rozwoju, niech idzie swoją drogą!

Relacje Siódemki

Choć bardzo pochłonie cię praca i nowe obowiązki, to w miłości szczęście będzie ci sprzyjać. Siódemki w związkach będą inwestować we wspólną przyszłość. To dobry rok, aby kupować lub zmieniać mieszkanie, zakładać polisy lub załatwiać sprawy spadkowe i urzędowe. Samotne Siódemki będą uwodzicielskie. Możliwe są niezwykłe znajomości lub czekać cię będzie związek z niezwykle fascynująca osobą. Aby szczęście cię nie opuściło, dotrzymuj danego słowa. Zadbaj też o zdrowie i kondycję, nie żałuj sobie pieniędzy na wakacje. Przyda ci się więcej sportu i rozrywki, bo możesz być bardziej zapracowany.

Z kim się spotykać:

Spędzaj czas z Jedynką, bo jej optymizm doda ci sił i wiary we własne umiejętności. Z Trójką i Czwórką czekają cię udane wakacje, będziecie się dobrze razem bawić. Uważaj na Dwójkę, która wiele ci obieca, ale potem może zmienić zdanie.

ÓSEMKA

W 2019 roku twoje relacje z ludźmi bardzo się poprawią. Poczujesz, że lepiej wszystkich rozumiesz i spotkasz się z wielką życzliwością. Nawiązuj nowe przyjaźnie, bo przetrwają przez długie lata. A w miłości szukaj szczęścia, bo teraz je znajdziesz.

Kariera Ósemki

W 2019 twoje sprawy zawodowe biec będą spokojnym rytmem. Będziesz zadowolony ze swoich osiągnięć, a także zasłużysz na uznanie. Odkryjesz, że współpraca z ludźmi nie jest wcale taka trudna i dzięki niej więcej jest możliwe. Współpracownicy, którym pomagałeś, nadal o tobie pamiętają. Osoby na wysokich stanowiskach, a także urzędnicy, będą ci bardziej niż zwykle przychylni. Możesz ubiegać się o dotacje, brać udział w konkursach. O wszystko, co ważne, pytaj, bo wiele się nauczysz od innych, a nawet zyskasz dzięki znajomościom.

Praca przebiegać będzie w miłej, spokojnej atmosferze. Pewien nerwowy współpracownik zmieni pracę lub stanowisko i będziesz mógł realizować swoje projekty.

W finansach jest szansa na większy zysk z dodatkowej pracy lub hobby. Zarobisz na swoich specjalnych umiejętnościach.

W co inwestować? W spółki i znajomości.

Branże na minus: reklama, media, bankowość

Branże na plus: usługi, medycyna, edukacja, doradztwo

Z kim współpracować:

W 2019 roku nawiązuj biznesowe znajomości z Jedynką, Czwórką i Szóstką. Poczujesz się bardziej pewny siebie, co sprzyja zakładaniu różnych spółek. Będziecie się dobrze rozumieli i odkryjecie, że razem łatwiej jest skutecznie działać i walczyć z konkurencją.

Relacje Ósemki

Twoje marzenia o prawdziwej, gorącej miłości, w 2019 roku mogą się spełnić. Będziesz wreszcie cieszyć się szczęściem i spokojem.

Samotne Ósemki masz szansę znaleźć swoją drugą połowę. W stałych związkach uczucia wybuchną z nowym żarem. To dobry rok na ślub lub narodziny dziecka. Poczujesz się odpowiedzialny za bliskie ci osoby, sam też dostaniesz wsparcie od całej rodziny. Twoje talenty do organizowania różnych wyjazdów lub uroczystości bardzo się teraz przydadzą. Będziesz pomysłowy i bardzo kreatywny, a krewni wreszcie to docenią i zrobią to, o co będziesz ich prosił.

Z kim się spotykać:

Z Dwójką stworzysz zgrany duet. Z Dziewiątką będziecie się dobrze bawić i wzajemnie wspierać. Uważaj tylko na Piątkę, której wcale nie będzie zależało na poważnych relacjach.

DZIEWIĄTKA

W 2019 roku czeka cię więcej radości i okazji do zabawy. Będziesz rozwijać swoje umiejętności, znajdziesz inspirujące hobby. Szykuje się też więcej ciekawych wyjazdów i imprez. Rozwiniesz też swoje talenty artystyczne i poczujesz, że kłopoty wreszcie dały ci spokój.

Kariera Dziewiątki

W 2019 roku poczujesz, że nadszedł czas na zmiany. Zaczniesz rozglądać się za dodatkowymi zajęciami, bo stare obowiązki mogą cię nudzić. Jeśli firma, a której pracujesz, jest w złej kondycji, możesz jako pierwszy pomyśleć o zmianie pracy. Chętnie się czegoś nauczysz, wybierzesz się na szkolenie, zainwestujesz w certyfikaty i pozwolenia. Możesz nawet zacząć się uczyć innego zawodu. Twoja pomysłowość i nos do pieniędzy cię nie zawiodą. Szukaj nowych inspiracji, ucz się od młodszych i zrób wszystko, aby przegonić konkurencję.

Praca zapowiada się ciekawiej, bo ważna osoba postawi przed tobą nowe zadania. Wyjdziesz z cienia, będziesz przemawiać na zebraniach i organizować pracę innym. Druga połowa roku sprzyja szkoleniom. Ktoś z zagranicy przekona cię, jak działać skuteczniej.

W finansach poprawa. Dawne inwestycje teraz zaczną się zwracać. Dobry rok na zakup samochodu, mieszkania lub działki.

W co inwestować? W sztukę i młodość.

Branże na minus: budżetówka.

Branże na plus: gastronomia, usługi, media, reklama, turystyka

Relacje Dziewiątki

W 2019 roku będziesz radosny i optymistyczny. Spotkasz nowych przyjaciół, a być może i nową miłość. Dlatego zadbaj o wygląd i kondycję, przyjmuj zaproszenia na wyjazdy i spotkania. Dzięki przyjaciołom możesz wiele zyskać!

W miłości powodzenie bardzo ci sprzyja. Jeśli jesteś samotny, to spotkasz kogoś, kto odmieni twoje dotychczasowe życie. W stałych związkach będzie więcej gorących uczuć i emocje. Wspaniale udadzą się w tym roku podróże, nie rezygnuj więc z porządnych wakacji. Znajdziesz też czas na rozwój i odkryjesz hobby, które będzie ci sprawiać wielką przyjemność. Sztuka, taniec, gry i zabawy sprawią, że będzie ci się chciało żyć.

Z kim się spotykać:

Z Czwórką znajdziesz temat do rozmowy. Z Szóstką planuj nie tylko wakacje, ale i poważniejsze interesy. Uważaj na inne Dziewiątki, które mogą z tobą rywalizować na gruncie towarzyskim lub w miłości.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historiĂŞ Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłĂŞbionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkĂŞ, nową pracĂŞ czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwiĂŞki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer