Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Runy na biznes i karierę 2012

Miłosława Krogulska

Runy na biznes i karierę 2012

Według dawnych legend wiedzę o runach przekazał ludziom germański bóg Odyn, władający wojną – ale także magią, poezją i sztuką. Aby poznać runy i udostępnić wiedzę o nich ludziom, Odyn zawiesił się na drzewie życia, zwanym Yggdrasil.

Dzisiaj istnieje kilka wersji alfabetu runicznego, a z wiedzy o runach korzystają wróżki i jasnowidzowie. Można z run wróżyć lub korzystać z nich jak z magicznych amuletów. Sprawdź, które runy zapewnią ci szczęście w 2012 roku.

BARAN

Twoja runa kariery na 2012 rok to EHWAZ

Runa EhwazPomysły, na jakie wpadniesz w tym roku, okażą się nie tylko dochodowe, ale i bardzo nowoczesne. Nie obawiaj się nowych dziedzin i nie martw się, jeśli w twojej pracy pojawią się nowi przełożeni. Zmiany i zawodowe rewolucje wyjdą ci na dobre, wiele się dzięki nim nauczysz. Nie reaguj nerwowo na nowe sytuacje, postaraj się w każdej zmianie widzieć coś pozytywnego. EHWAZ to runa sprawiedliwości, ale też zgodnej współpracy z innymi. Dlatego nie walcz z szefem lub współpracownikami, bo w 2012 dzięki zgodzie i współpracy zyskasz o wiele więcej, niż do tej pory. W drugiej połowie roku Ehwaz sprzyja nauce, wyjazdom, poprawi twoje zyski z handlu lub pośrednictwa. Poczujesz, że wreszcie możesz się rozwijać i robić to, o czym zawsze marzyłeś. Z tą runą szukaj lepszej pracy, zakładaj własną firmę, a także stawaj do konkursów i przetargów. Masz szansę wygrać z konkurencją, bo twoja oferta będzie po prostu lepsza.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to nie atakuj przeciwnika, tylko daj sobie czas do namysłu i poszukaj mądrych doradców. EHWAZ sprzyja zasięganiu porady prawnika, radzi ci dokładnie poznać przepisy i przestrzegać terminów. To runa strategii i cierpliwości, dzięki której pokonasz przeciwności losu.

Twoimi sprzymierzeńcami będą osoby wykształcone, prawnicy, możesz też liczyć na zrozumienie u urzędników i osób na wysokich stanowiskach.

Twoje branże: marketing, handel, prawo, księgowość.

Pieniądze przyciągnie do ciebie IWAZ

Runa IwazIWAZ pobudzi twoją intuicję i wspaniale rozwinie zdolności do biznesu. Nowe hobby, ciekawe zainteresowania i inspirujące znajomości sprawią, że bez względu na twój wiek popatrzysz z optymizmem na swoją finansową przyszłość. Dodatkowa praca także przyniesie dochody. Noś jej rysunek ze sobą, a w 2012 roku dostrzeżesz i wykorzystasz wszystkie finansowe okazje.


BYK

Twoja runa kariery na 2012 rok to JERA

Runa JeraJERA sprzyja postępom w karierze, pomaga rozwinąć własną firmę. Zapewnia stabilny wzrost dochodów i sprawia, że będziesz miał więcej klientów, zleceń i okazji do zarabiania pieniędzy. Nazywana jest runą żniw, bo symbolizuje pełnię, zadowolenie i bogactwo. Wreszcie zobaczysz efekty swojej pracy i będziesz zadowolony z tego, co udało ci się osiągnąć. To także runa szczęśliwych zbiegów okoliczności. Dobra energia i optymizm, jaką wysyłałeś do innych ludzi, teraz do ciebie wróci. Dzięki temu uda ci trafić we właściwe miejsce o właściwym czasie. Będziesz miał dobrą rękę do nowych znajomości, otoczą cię ludzie na poziomie i o dużych umiejętnościach. Przypomnisz sobie o możliwościach i biznesowych, na jakie kiedyś wpadłeś, ale których nie udało ci się do końca zrealizować. Teraz będziesz miał okazję, aby zarobić na swoich starych pomysłach. To, o czym marzyłeś, wreszcie stanie się możliwe. Zabierz się do pracy, a szybko zobaczysz efekty w postaci awansu lub rozwoju swojej firmy. Pokonasz lenistwo, nabierzesz pewności siebie i wielkiego optymizmu. Trudna sytuacja zawodowa zmieni się na twoją korzyść, a nieprzyjazne ci osoby zmienią na twój temat zdanie.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to działaj i bądź dobrej myśli. Jeśli wyrzucą cię drzwiami, to wróć oknem. Dopasowuj strategię do nowych okoliczności i bądź jak prawdziwy drapieżnik – nie rezygnuj bez walki!

Twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młode, zdecydowane i optymistyczne. Unikaj współpracowników, którzy narzekają i uważają, że już nic im się w życiu nie uda. Szukaj pozytywnych przykładów i ludzi, którzy mają odwagę zmieniać świat.

Twoje branże w 2012 to ekonomia, budownictwo, bankowość, hodowla i rolnictwo.

Pieniądze przyciągnie BERKANNA

Runa BerkanaJeśli masz finansowe kłopoty, to warto skonsultować się z mądrym i doświadczonym doradcą. Berkanna pomoże ci spotkać życzliwych prawników, ale też zapewni ci wsparcie ze strony starszych, doświadczonych osób. Słuchaj się też kobiet, bo ich intuicja może być trafna. Ta runa sprzyja zdrowemu, ekologicznemu stylowi życia. Związana jest z drzewami i pozytywną energią, którą w razie spadku formy możesz od nich czerpać.


BLIŹNIĘTA

Twoja runa kariery na 2012 rok to KENAZ

Runa KenazKENAZ to runa, która sprzyja zabieraniu się do pracy. Jej wpływ sprawi, że będziesz miał mnóstwo nowych zajęć lub obowiązków. Jeśli nie miałeś pracy lub szans na awans, to w 2012 roku twoja sytuacja może się nagle zmienić. Chwytaj nowe szanse i okazje! Możesz znaleźć lepszą posadę lub wymyślić usługę, która przyciągnie do ciebie mnóstwo nowych klientów. Kenaz zwana jest runą pracy, obowiązków i zawodowego rozwoju. Nawet najbardziej leniwych lub zniechęconych podnosi na nogi i sprawia, że znów wierzą w swój sukces. Dzięki niej nie zatrzymasz się w rozwoju, pokonasz stagnację i wyjdziesz na prostą. Warto się teraz uczyć, zdobywać nowe uprawnienia lub zdawać zawodowe egzaminy. Nauka pójdzie ci jak z płatka! Ludzie, których w 2012 roku spotkasz na swojej zawodowej drodze, będą ci bardzo życzliwi. Przekonuj ich do swoich pomysłów, ale także postaraj się być konkretny i punktualny. Dzięki Kenaz droga do kariery stanie się prosta, jasna i szalenie satysfakcjonująca.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to ucz się, jak je pokonać. Nie rezygnuj, negocjuj i staraj się dopasować do sytuacji. Bądź elastyczny i pełen optymizmu! Jeśli nie dają ci wszystkiego, weź chociaż trochę i czekaj, aż sytuacja zmieni się na twoją korzyść.

Twoimi sprzymierzeńcami będą nauczyciele, profesorowie, pośrednicy i wszyscy, którzy chcą się czegoś nauczyć.

Twoje branże w 2012 to informatyka, edukacja, marketing, pośrednictwo, handel.

Pieniądze przyciągnie HAGAL

Runa HagalZastanów się, jakie są twoje życiowe cele i czy rzeczywiście robisz to, do czego jesteś powołany! HAGAL odkryje przed tobą nowe zainteresowania, ciekawe hobby, pomoże ci w zdobyciu nowych kwalifikacji. Dzięki nim wreszcie sporo zarobisz i spłacisz długi. To runa cierpliwości i wytrwałości w zmierzaniu do celu. Daj sobie pozwolenie na zmiany, a rok będzie udany.


RAK

Twoja runa kariery na 2012 rok to WUNJO

Runa WunjoWunjo to runa spokojnej pracy i rozwijania swojej kariery w sprzyjającym do tego otoczeniu. Dzięki niej będziesz spokojniejszy i bardziej pewny swoich umiejętności. Będzie mniej konfliktów, egoizmu i plotek. Będziesz mógł teraz liczyć na współpracowników. Osoby, które intrygowały i przeszkadzały ci w realizacji ambitnych pomysłów, zajmą się w tym roku innymi sprawami. Odejdzie złośliwy szef, a niemiła kierowniczka przeniesie się na inne stanowisko. Będziesz mógł odetchnąć z ulgą, bo nikt nie będzie cię krytykował lub opóźniał realizacji twoich pomysłów. Jeśli prowadzisz własny biznes, to znajdziesz dobrych dostawców i ludzi, z którymi przyjemnie będzie współpracować. Razem zarobicie więcej i wszyscy będą zadowoleni.

Wunjo radzi ci też, abyś uporządkował sprawy urzędowe i finansowe. Podczas większych zakupów spokojnie negocjuj cenę, a wreszcie będziesz bogatszy! To także runa efektywnego wykorzystania czasu, jaki spędzasz w pracy. Wykorzystuj nowoczesne technologie i ucz się od wielkich firm, jak być skutecznym, ale nie przemęczonym.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to poradź się przyjaciół lub poszukaj informacji, jak inni poradzili sobie w podobnej sytuacji. Nie wpadaj w panikę, bo szybko znajdziesz kogoś, kto wskaże ci wyjście z trudnej sytuacji.

Twoimi sprzymierzeńcami będą informatycy, doradcy, osoby na podobnym do ciebie stanowisku. Możesz liczyć na przyjaciół ze szkoły lub z poprzedniego miejsca pracy.

Twoje branże w 2012 to informatyka, edukacja, usługi, praca w urzędzie lub na czyjeś zlecenie.

Pieniądze przyciągnie INGWAZ

Runa IngwazTeraz rodzą się nowe plany i pomysły na bogate, spokojne życie. INGWAZ pomoże ci odróżnić to, o co naprawdę warto w biznesie walczyć, od wpływu, jaki wywierają na ciebie inni ludzie. Pracuj na swój awans, a nie cudzą karierę. Bądź systematyczny i pracowity, a finansowe powodzenie teraz cię nie opuści.


LEW

Twoja runa na 2012 rok to SOWILO

Runa SowiloSowilo to runa zwycięstwa. Dzięki niej pokonasz zawodowe przeciwności i sięgniesz po pieniądze oraz nagrody. Bądź aktywny i odważny. W 2012 możesz pokonać konkurencję, założyć własną firmę lub wpaść na pomysł, który zapewni ci dostatnie życie. Będziesz kreatywny, pomysłowy i niezwykle przedsiębiorczy. Jeśli w poprzednich latach szybko traciłeś entuzjazm, a powodzenie cię opuściło, to teraz nadchodzi czas korzystnych zmian i niezwykłych propozycji. Wyjdziesz z cienia, pokonasz konkurencję. Runa Sowilo pomoże ci wygrać w konkursie lub zdobyć posadę, na jakiej od dawna ci zależało. Zwana jest runą Słońca i sukcesu, a jej działanie w niezwykły sposób pomaga przebić się z nowymi pomysłami.

Nie przesadzaj tylko z obietnicami, że będziesz pracować 24 godziny na dobę. Sowilo radzi ci najpierw coś zrobić, a dopiero potem ogłaszać sukces. W 2012 po prostu rób swoje, a szczęście w karierze będzie ci sprzyjać.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to szukaj pomysłu, jak je pokonać. Bądź raczej dyplomatą, niż wojownikiem, uśmiechaj się i negocjuj do upadłego. Możesz wpaść na genialne, ale proste rozwiązania. Inni będą się mogli od ciebie uczyć, jak nie tracić optymizmu i zaskakiwać kreatywnością.

Twoimi sprzymierzeńcami będą biznesmeni, osoby na wysokich stanowiskach, naukowcy, odkrywcy, ludzie optymistyczni i młodzi duchem.

Twoje branże w 2012 to reklama, marketing, sztuka, edukacja, handel.

Pieniądze przyciągnie ALGIZ

Runa AlgizWarto zaczynać nowe przedsięwzięcia, odkrywać nowe branże. Szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy, bo twoje finansowe kłopoty w 2012 wreszcie mogą się skończyć. Algiz pomoże ci się skoncentrować na tym, co jest ważne. Poczujesz, że wreszcie możesz się rozwijać i robić to, o czym zawsze marzyłeś. Z tą runą szukaj lepszej pracy, zakładaj własną firmę, stawaj do konkursów i przetargów.


PANNA

Twoja runa na 2012 rok to DAGAZ

Runa DagazDagaz to runa zawodowych sukcesów. W twoim zawodowym życiu zaczyna się dobry czas, bo runa Dagaz jest symbolem jutrzenki i wschodzącego Słońca. Warto się teraz starać i pracować z całych sił, bo wreszcie masz szansę na awans i podwyżkę. Twoje pomysły będą się podobać, a twoje zdolności do kierowania i organizowania bardzo się teraz przydadzą. Będziesz dodawać innym odwagi i uczyć współpracowników, jak właściwie rozwiązywać problemy. Dagaz to także runa spełnienia marzeń o własnym biznesie, ale aby tak się stało, musisz uwierzyć w siebie i zapomnieć o dawnych niepowodzeniach. Pamiętaj też, że czeka cię pracowity i udany rok, ale siły trzeba będzie regenerować. DAGAZ zapewni ci udany wakacyjny wyjazd, a z dala od pracy także możesz wpaść na dobre pomysły lub nawiązać korzystne znajomości.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to bądź dobrej myśli i spokojnie szukaj metody, która pozwoli ci rozwiązać problem. Dagaz to runa wielkiej intuicji, ale też duchowego wsparcia. Patrz dalej, niż na bieżące korzyści i pamiętaj, że kariera to długofalowy proces.

Twoimi sprzymierzeńcami będą osoby z wizją, bezpośrednie, szczodre i optymistyczne. Możesz liczyć na wsparcie tych ludzi, którzy sami odnieśli wielki sukces i chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Twoje branże w 2012 to informatyka, usługi, opieka, medycyna, sztuka.

Pieniądze przyciągnie GEBO

Runa GeboBądź wyrozumiały, a sam doświadczysz dobra i pomocy ze strony innych ludzi. GEBO sprawi, że będziesz powodzenie w interesach, a pieniądze cię polubią. Przydadzą ci się teraz kontakty z poprzednich lat, a dobra opinia, jaką ludzie mają o tobie, teraz zacznie procentować. Można będzie na ciebie liczyć.


WAGA

Twoja runa na 2012 rok to LAUKAZ

Runa LaukazLaukaz to runa odzyskiwania sił i wiary w swoje umiejętności. Jako runa kariery sprzyja odzyskiwaniu tego, co straciłeś w poprzednich latach. Jeśli twoja kariera utknęła w martwym punkcie, to teraz wpadniesz na dobry pomysł, jak ją przyspieszyć. Będziesz miał ochotę na zmiany, a nawet poszukasz sobie lepszego stanowiska lub bardziej rozwojowej posady. Rok 2012 sprzyja zaczynaniu na nowo, zakładaniu firmy, a przede wszystkim spokojnej pracy. Dzięki swojej wytrwałości i sile przebicia będziesz w stanie wygrać z konkurencją nawet jeśli masz mniej środków lub znajomości. Laukaz przynosi też nowe informacje, które mogą być niezwykle przydatne dla twojego życia zawodowego.

Odkryjesz cudze sekrety, poznasz czyjeś prawdziwe oblicze i przekonasz się, z kim nie warto więcej współpracować. Jeśli prowadzisz własną firmę, to uda ci się pozbyć tych usług lub produktów, które nie przynoszą ci zysku. Szybko zastąpią je nowe pomysły i bardziej dochodowe przedsięwzięcia. LAUKAZ pomoże ci być sprawiedliwym i wyrozumiałym. Zamiast się złościć, będziesz uczyć się na cudzych błędach i dzięki temu w 2012 roku unikniesz strat.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to zastanów się, czy warto walczyć, czy lepiej poszukać nowej branży. W 2012 roku warto być elastycznym. Zysk przyniosą ci szybkie i odważne decyzje.

Twoimi sprzymierzeńcami będą osoby doświadczone, energiczne i przychylne nowym projektom. Dobrze układać się będą twoje relacje z młodszymi od ciebie współpracownikami.

Twoje branże w 2012 to edukacja, media, handel i medycyna.

Pieniądze przyciągnie TIWAZ

Runa TiwazTIWAZ ułatwi ci zgodną współpracę z ludźmi, a także przyniesie informacje o branżach i interesach, które mogą być bardzo zyskowne. Pamiętaj przede wszystkim o własnych interesach, bo pora wreszcie przestać poświęcać się dla innych. Tiwaz to runa, która rozwija zdolności przywódcze, sprzyja udanym szkoleniom i awansowi.


SKORPION

Twoja runa na 2012 rok to MANNAZ

Runa MannazMannaz to runa współpracy z ludźmi, a także pomagania innym. To znaczy, że w 2012 roku będziesz bardzo serdeczny i wyrozumiały, a ludzie będą ci bardzo życzliwi. Warto zakończyć zawodowe spory, wyciszyć konflikty i machnąć ręką na różne intrygi, które psują atmosferę w firmie. Bądź ponad przyziemność, chciwość i kłótnie. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na obowiązkach, a twoja praca stanie się o wiele bardziej efektywna. Masz także przed sobą dobry rok dla spraw urzędowych i sadowych. Mannaz pomoże ci ze wszystkim szybko dać sobie radę. Znajdziesz mądrych doradców, bardzo szybko przebrniesz przez trudne przepisy i formalności. Mannaz sprzyja także otrzymywaniu nagród, zdobywaniu certyfikatów i otrzymywaniu różnych intratnych dotacji.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to bądź dobrej myśli i szukaj osób, które mogą ci pomóc. Będziesz teraz optymistyczny i wesoły, a to zjedna ci życzliwość otoczenia. Unikaj kłótni i dbaj o swoją opinię, bo w 2012 roku ci, którzy cię nie lubili, wreszcie zmienią zdanie i zaczną z tobą współpracować.

Twoimi sprzymierzeńcami będą osoby o artystycznej duszy, marzyciele i wizjonerzy. Dobrze porozumiesz się z różnymi pośrednikami, doradcami, urzędnikami i nauczycielami.

Twoje branże w 2012 to doradztwo, pomoc społeczna, usługi, edukacja, sztuka, kultura, medycyna.

Pieniądze przyciągnie FEHU

Runa FehuPoczujesz wielki przypływ optymizmu, a w ślad za nim pojawi się więcej gotówki w twoim portfelu. FEHU pomoże ci podjąć właściwe finansowe decyzje. To, co dotychczas sprawiało ci trudności, wreszcie okaże się możliwe. Spodziewaj się poprawy sytuacji finansowej, możesz liczyć na pożyczki i różne dotacje.


STRZELEC

Twoja runa na 2012 rok to ANSUZ

Runa AnsuzRuna Ansuz oznacza, że potrzebujesz nowej inspiracji. Twoje zawodowe sprawy biec będą spokojnym rytmem i może zacząć cię to trochę nudzić. Kariera rozpędzi się, jeśli czegoś nowego się nauczysz lub jeśli zdecydujesz się zdobyć różne uprawnienia. Rok 2012 sprzyja nauce, a także studiom wyższym. Zapisz się także na kurs komputerowy, zrób prawo jazdy lub zacznij uczyć się płynnie mówić w obcym języku. W pracy nie broń się przed szkoleniami, bo certyfikaty i dyplomy sprawią, że zaczniesz zarabiać więcej. W 2012 roku masz też szczęście do ciekawych znajomości. Ansuz pomoże ci poznać życzliwych ludzi, a nawet zaprzyjaźnić się z kimś, kto poleci cię na dobrą posadę. W drugiej połowie roku śmiało proś o awans lub podwyżkę. Runa Ansuz bardzo sprzyja Strzelcom, które zakładają własną firmę. Przyniesie ci dobre pomysły i pomoże podczas załatwiania trudnych spraw urzędowych.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to sięgnij po mądre książki i poradniki. W 2012 roku twoim atutem będzie wiedza, a także umiejętność planowania i wyciągania logicznych wniosków.

Twoimi sprzymierzeńcami będą osoby na wyższych stanowiskach, nauczyciele i wykładowcy oraz obcokrajowcy.

Twoje branże w 2012 to edukacja, turystyka, handel i ekonomia.

Pieniądze przyciągnie PERDO

Runa PerdoPora zrobić finansowy rachunek sumienia! Przestań wydawać pieniądze do ostatniego grosza, planuj wydatki i porzuć nałogi. Wpływ runy PERDO pomoże ci wytrwać w mądrych decyzjach. Z tą runą uporządkujesz swoją sytuację finansową, spłacisz długi i zobaczysz świat w lepszych barwach.


KOZIOROŻEC

Twoja runa kariery na 2012 rok to TIWAZ

Runa TiwazTiwaz to runa porządku i cierpliwości. Jej wpływ pomoże ci wyznaczyć cele, jakie chciałbyś osiągnąć w swojej pracy i karierze. Poczujesz przypływ ambicji, ale też zaczniesz się zastanawiać nad sensem niektórych obowiązków. Rok 2012 to dobry moment, aby zrobić podsumowanie dotychczasowych dokonań i zaplanować dalsze kroki. Teraz będziesz obiektywny i łatwo wprowadzisz zmiany, które sprzyjać będą awansowi i podwyżce. TIWAZ pomoże ci zakończyć służbowe konflikty, bo pod jej wpływem wzniesiesz się ponad chciwość i małostkowość. Określisz swoje nowe cele i zrobisz wszystko, aby je osiągnąć. Symbolem Tiwaz jest strzała, która zmierza prosto do celu i precyzyjnie trafia w wybrany punkt. Dlatego warto, abyś miał dobry plan i był skoncentrowany na tym, co chciałbyś osiągnąć.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to skup się na metodach rozwiązania problemu, a nie na użalaniu się nad sobą. Pokonasz je dzięki cierpliwości i wytrwałości. W 2012 roku gdy wszyscy się zmęczą, ty wciąż będziesz miał wielką wolę działania. Zrób z tego swój atut!

Twoimi sprzymierzeńcami będą osoby wytrwałe, cierpliwe i wykształcone. Możesz liczyć na współpracowników, którzy zajmują niższe od twojego stanowisko.

Twoje branże to budownictwo, ekonomia, przemysł, rzemiosło, marketing.

Pieniądze przyciągnie DAGAZ

Runa DagazTa runa pomoże ci znaleźć spokój w pracy i mieć zaufanie do losu. Czasami zanadto się obawiasz lub wątpisz w to, że szczęście w sprawach finansowych będzie ci sprzyjać. Dagaz doda ci wiary w siebie i uchroni przed interesami, w które wplątać mogliby cię ludzie, którzy są leniwi i nieuczciwi.


WODNIK

Twoja runa kariery na 2012 rok to ISA

Runa IsaW 2012 roku nabierzesz ochoty na zmiany. To, czym zajmowałeś się do tej pory, może zacząć wydawać ci się nudne i pozbawione perspektyw. Nie wpadaj w rozpacz i stagnację, tylko zrób rachunek sumienia. Być może za bardzo przejmujesz się kompleksami i opiniami osób, które zazdroszczą ci powodzenia? Pozostaw za sobą nudziarzy i leniwych, a sam zacznij się czegoś uczyć lub postaw przed sobą nowe zadania. Runa Isa sprzyja zmianie pracy na ciekawszą i podejmowaniu się obowiązków, które wymagają kreatywności. Nie będzie ci zależało na pieniądzach, ale na nowych wyzwaniach. Możesz też zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze dzięki swojemu hobby lub niezwykłym umiejętnościom, jakie posiadasz. Twoje talenty do sztuki lub majsterkowania rozkwitną, a niektóre Wodniki znajdą w Internecie pomysł, na którym będą mogły całkiem nieźle zarobić.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to przemyśl, czy aby sam nie rzucasz sobie kłód pod nogi. Bądź cierpliwy i punktualny, a powodzenie będzie ci sprzyjać. Czytaj mądre poradniki i książki o samorozwoju, bo wiele możesz teraz zmienić w sposobie bycia i działania.

Twoimi sprzymierzeńcami będą przyjaciele, którzy lubią filozofować i zastanawiać się nad różnymi problemami. Nauczyciele, inteligenci i osoby zajmujące się doradztwem chętnie ci pomogą.

Twoje branże to edukacja, szkolenia, psychologia, medycyna, sztuka, informatyka.

Pieniądze przyciągnie KENAZ

Runa KenazSłuchaj swojego wewnętrznego głosu i zwracaj uwagę na przeczucia. Będziesz miał nosa do pieniędzy, ale musisz nabrać zaufania do samego siebie. Kenaz radzi ci, abyś o siebie dbał i nie brał w tym roku na siebie nudnych obowiązków, które są ponad twoje siły. Szukaj pieniędzy w nowych branżach i nowych interesach.


RYBY

Twoja runa na 2012 rok to RAIDO

Runa RaidoTwoja kariera bardzo przyspieszy, a obowiązków będzie tyle, że chwilami sam nie będziesz wiedział, co trzeba najpierw zrobić. Spokojnie, runa Raido zapowiada, że ze wszystkim sobie poradzisz. Będziesz energiczny, pomysłowy i w lot chwycisz każdy nowy pomysł. Interesować cię będzie wszystko to, co w biznesie nowe i świeże. Rachunki i nudne sprawozdania mogą być teraz twoją pięta Achillesową, dlatego jeśli je robisz, to bądź bardziej uważny. Także w urzędach i bankach zwracaj uwagę na terminy i przepisy.

Raido podsunie ci nowe pomysły na karierę i biznes, a także obudzi twoją intuicję. Pomoże ci rozszyfrować ludzkie intencje, a nawet odkryć kilka zawodowych sekretów pewnej osoby na wysokim stanowisku. Nie bój się zadawać odważnych pytań, zainteresuj się psychologią i ekonomią, bo dzięki temu będziesz miał szansę uniknąć pułapek, w jakie wpadną twoi konkurencji.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to nie rezygnuj ze swoich celów, tylko opracuj plan działania. Konkurencję pokonasz dzięki pracowitości i szybkości w działaniu. W tym roku będziesz o wiele bardziej silny i pewny siebie, a to sprzyja sukcesom.

Twoimi sprzymierzeńcami będą osoby szybkie, pewne siebie, młode i pomysłowe.

Twoje branże to telekomunikacja, informatyka, transport, turystyka i handel.

Pieniądze przyciągnie URUZ

Runa UruzRób swoje i nie słuchaj żadnego narzekania na temat kryzysu i strasznej sytuacji na rybku. Uruz da ci zarobić, a także pomoże odzyskać radość i optymizm, a to zapewni ci większe niż w poprzednim roku powodzenie w sprawach finansowych. To także runa niezwykłych znajomości i zbiegów okoliczności, które doprowadzą cię do wymarzonego stanowiska i majątku.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer