Wróżba z run na rok 2018

Miłosława Krogulska

Runy to silne, energetyczne znaki. Kto posiadł wiedzę o ich działaniu, ten może znacząco zwiększyć swoje szanse na sukces w 2018 roku. Każdemu znakowi zodiaku przypisaliśmy runę - pomocnika i obrońcę. Jej symbol warto narysować w kalendarzu, żeby chroniła nas i pomagała w 2018 roku.

Baran

Przed tobą rok ważnych decyzji, także zawodowych. Twój autorytet wzrośnie, choć możesz być zapracowany i trochę zmęczony odpowiedzialnością za innych. A może ludzie mają ci więcej do zaoferowania, niż sądzisz? Runa Gebo sprawi, że relacje będą się lepiej układać. Także te miłosne!

Gebo to runa wspólnych korzyści. Postaw na zgodę i współpracę, a będziesz przez wszystkich lubiany i szanowany. Możesz zostać wybrany do pełnienia ważnej funkcji lub awansujesz na odpowiedzialne stanowisko. Bądź życzliwy dla innych, a sam doświadczysz dobra i pomocy. GEBO sprawi, że w 2018 roku będziesz miał szczęście do ludzi, a przez to także powodzenie w interesach. Przydadzą ci się kontakty z poprzednich lat, a dobra opinia o tobie teraz zacznie procentować. W miłości Gebo zadba o odpowiedni nastrój i pomoże unikać trudnych tematów do dyskusji.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to szukaj mądrych doradców. I wspólnych znajomych, którzy pomogą ci szybko coś załatwić.

Byk

Jesteś konkretny i samodzielny, ale w 2018 roku warto otworzyć się na współpracę z ludźmi. Razem będzie łatwiej! Na twojej drodze pojawią się życzliwe osoby, spotkasz właściwych doradców. Także w miłości poczujesz, że jesteś gotowy na ważne decyzje. Runa Ehwaz sprawi, że nie zawiedziesz się na tych, którym zaufałeś.

EHWAZ zwana jest runą wymiany i zgody. Dlatego nie walcz, tylko negocjuj! Dzięki zgodzie i współpracy zyskasz o wiele więcej, niż do tej pory. Ehwaz sprzyja też nauce, wyjazdom, poprawi twoje zyski z handlu lub pośrednictwa. Poczujesz, że wreszcie możesz się rozwijać i robić to, o czym zawsze marzyłeś. Z tą runą szukaj lepszej pracy, zakładaj własną firmę, a także stawaj do konkursów i przetargów. Okaże się, że twoja oferta będzie po prostu lepsza!

Jeśli napotkasz na przeszkody, to nie atakuj przeciwnika, tylko daj sobie czas do namysłu i poszukaj mądrych doradców. EHWAZ sprzyja zasięganiu porady prawnika, radzi ci dokładnie poznać przepisy i przestrzegać terminów. To runa strategii i cierpliwości, dzięki której pokonasz przeciwności losu.

Bliźnięta

W 2018 roku potrzebujesz więcej spokoju i czasu dla siebie. Zadbaj o swoje zdrowie, nie oszczędzaj na wypoczynku, bo dzięki temu zobaczysz świat w lepszych barwach. Runa Jera pomoże ci zakończyć stare sprawy. Pod jej wpływem wyciągniesz wnioski z przeszłości i będziesz gotowy zacząć wszystko od nowa.

JERA sprzyja postępom w karierze, pomaga rozwinąć karierę. Zapewnia stabilny wzrost dochodów i sprawia, że będziesz miał więcej okazji do zarabiania pieniędzy. Nazywana jest runą żniw, bo symbolizuje pełnię, zadowolenie i bogactwo. Wreszcie zobaczysz efekty swojej pracy, ale też przypomnisz sobie o możliwościach i biznesowych, na jakie kiedyś wpadłeś, ale których nie udało ci się do końca zrealizować. Teraz będziesz miał okazję, aby zarobić na swoich starych pomysłach, a nieprzyjazne ci osoby zmienią na twój temat zdanie.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to działaj i bądź dobrej myśli. Jeśli wyrzucą cię drzwiami, wróć oknem i zabiegaj o swoje. Jera zapewni ci sukces.

Rak

Cenisz sobie święty spokój i chcesz powszechnej zgody, ale w 2018 roku możesz spotkać osoby, które będą konfliktowo nastawione. Nie daj się wciągnąć w problemy, które cię nie dotyczą, ale też broń ważnych dla siebie spraw! Runa Wunjo pomoże ci uniknąć problemów, a jeśli trzeba, doda ci odwagi do pokonywania konkurencji.

Wunjo to runa spokojnej pracy i rozwijania swojej kariery w sprzyjającym do tego otoczeniu. Dzięki niej będziesz spokojniejszy i bardziej pewny swoich umiejętności. Będzie mniej konfliktów, egoizmu i plotek. Osoby, które intrygowały i przeszkadzały ci w realizacji ambitnych pomysłów, zajmą się innymi sprawami. Jeśli prowadzisz własny biznes, to znajdziesz dobrych dostawców i ludzi, z którymi przyjemnie będzie współpracować. Razem zarobicie więcej i wszyscy będą zadowoleni. Wunjo pomoże też uporządkować sprawy urzędowe i finansowe.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to poradź się przyjaciół lub poszukaj informacji, jak inni poradzili sobie w podobnej sytuacji. Nie wpadaj w panikę, bo szybko znajdziesz kogoś, kto wskaże ci wyjście z trudnej sytuacji.

Lew

Lubisz błyszczeć na tle otoczenia, masz nieprzeciętne pomysły i szkoda ci czasu na nieistotne sprawy. W 2018 roku zrobi się jeszcze weselej. Poczujesz, że warto się rozwijać i szukać nowych zainteresowań. Runa Uruz zapewni ci powodzenie, ale też zadba o twoje siły życiowe i zdrowie. Pomoże ci w nauce, a w podróży zaprowadzi prosto do celu.

Uruz to runa samodzielności. Pomagaj innym i bądź gościnny, ale nie słuchaj marudzenia i narzekania! Ten rok należy do ciebie i nie daj go sobie zepsuć. Runa URUZ pomoże ci odzyskać radość i optymizm, korzystnie wpłynie na rodzinne życie. Zapewni ci większe niż w poprzednim roku powodzenie w miłości i uznanie w oczach partnera. A jeśli jesteś samotny, to czas przestać oglądać się w przeszłość lub pielęgnować stare związki, które nie dają ci szczęścia. URUZ to runa niezwykłych znajomości i magicznych zbiegów okoliczności, które postawią przed tobą tą właściwą osobę.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to daj sobie chwilę na zastanowienie. Uruz przynosi doskonałe pomysły.

Panna

Ważne dla ciebie sprawy przyspieszą, a ty poczujesz się silniejszy i bardziej pewny siebie. Rok 2018 sprzyja zaczynaniu nowych spraw, nauce, inspirującym podróżom. Ale jak z mnóstwa pomysłów wybrać te najlepsze? Runa Raido pomoże ci skoncentrować się na obranych celach i osiągnąć je bez narzekania i opóźnień.

Raido pomoże ci znaleźć spokój i zaufanie w związku. Z jej pomocą unikniesz trudności, a twoje emocje będą spokojne. Czasami zanadto się obawiasz lub wątpisz w to, że przyszłość będzie szczęśliwa. RAIDO doda ci wiary w siebie i twoją atrakcyjność. Sprawi, że bliska osoba doceni twoje starania i będzie ci chętnie towarzyszyć. Samotne Wodniki mają szansę na niezwykły romans w podróży. W pracy RAIDO pomoże działać się z ludźmi, do których masz zaufanie. Ważne osoby w końcu docenią, jak odkrywcze i zyskowne są twoje pomysły.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to spokój cię uratuje. Raido powstrzyma cię przed pochopnymi decyzjami.

Waga

Ryzykowne sytuacje to nie jest twój chleb powszedni. Zastanawiasz się, planujesz, szukasz najlepszych możliwości. W 2018 roku będziesz krytycznie nastawiony do rzeczywistości, nie z każdym będzie ci po drodze. Runa Algiz zadba, abyś po prostu miał szczęście. Ochroni cię przed pułapkami konkurencji, pozwoli uniknąć trudnych sytuacji.

Rok 2018 sprzyja sukcesom, ale trzeba będzie włożyć w nie więcej wysiłku. A Wagi tego nie lubią. Runa ALGIZ pomoże ci trafić we właściwe miejsce o właściwym czasie. Pokonasz stare przeszkody, wreszcie nabierzesz więcej pewności siebie i optymizmu. Trudna sytuacja zawodowa zmieni się na twoją korzyść, a nieprzyjazne ci osoby przestaną przeszkadzać. Działaj i bądź dobrej myśli, bo ALGIZ przyciągnie do ciebie pieniądze. Ta runa zapewni ci wspaniałą ochronę przed każdym, kto chciałby ci zaszkodzić lub usiłował zająć twoje miejsce.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to nie daj się zastraszyć lub zniechęcić. Algiz pomoże ci zmobilizować siły.

Skorpion

W 2018 roku możesz śmiało zaczynać nowe sprawy. Choć zwykle jesteś ostrożny, a nawet podejrzliwy, teraz łatwiej ci będzie uwierzyć, że wszystko skończy się dobrze. Chwytaj nowe okazje, rozwijaj się i nie oglądaj na tych, którzy mówią, że jednak się nie uda. Runa Dagaz zapewni ci dobry start!

Dagaz to runa sukcesów, jest symbolem jutrzenki i wschodzącego Słońca. Warto się teraz starać i pracować z całych sił, bo wreszcie masz szansę na awans i podwyżkę. Twoje pomysły będą się podobać, a twoje zdolności do kierowania i organizowania bardzo się teraz przydadzą. Będziesz dodawać innym odwagi i uczyć, jak właściwie rozwiązywać problemy. Dagaz to także runa spełnienia marzeń, ale aby tak się stało, musisz uwierzyć w siebie i zapomnieć o dawnych niepowodzeniach.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to bądź dobrej myśli i spokojnie szukaj metody, która pozwoli ci rozwiązać problem. Dagaz to runa wielkiej intuicji, ale też duchowego wsparcia.

Strzelec

Po trudniejszych latach wreszcie zaświeci dla ciebie słońce. Więcej spraw będzie układać się po twojej myśli, a okoliczności staną się o wiele bardziej sprzyjające. Runa Ansus doda ci energii, pomoże podreperować zdrowie, a także sprawi, że nie ominą cię żadne ważne wiadomości.

Runa Ansuz przyniesie nowej inspiracje. Życie rozpędzi się, jeśli czegoś nowego się nauczysz lub jeśli zdecydujesz się zdobyć różne uprawnienia. Zapisz się na kurs, zrób prawo jazdy lub zacznij uczyć się płynnie mówić w obcym języku. W pracy nie broń się przed szkoleniami, bo certyfikaty i dyplomy sprawią, że zaczniesz zarabiać więcej. Ansuz pomoże ci poznać życzliwych ludzi, a nawet zaprzyjaźnić się z kimś, kto w czymś ci chętnie pomoże. Runa Ansuz bardzo sprzyja Strzelcom, które zakładają własną firmę. Przyniesie dobre pomysły i pomoże podczas załatwiania trudnych spraw urzędowych.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to sięgnij po mądre książki i poradniki. W 2018 roku twoim atutem będzie wiedza, a także umiejętność planowania i wyciągania logicznych wniosków.

Koziorożec

Masz siłę, a w 2018 roku pojawi się więcej ambitnych zadań i spraw, jakich będziesz musiał osobiście doglądać. Przydadzą ci się pomocnicy i życzliwi ludzie, na których w razie potrzeby będziesz mógł się oprzeć. Runa Berkanna zapewni ci sympatię otoczenia i zadba, abyś miał szczęście w miłości.

Runa Berkanna zapewni ci ludzką przyjaźń i większą niż zwykle pomoc otoczenia. Uda ci się lepiej zrozumieć ludzi i ich potrzeby. Przyciągniesz do siebie sympatyczne osoby, a twoja uroda będzie się podobać. W stałych związkach zapanuje więcej zrozumienia. W pracy runa Berkanna pomoże pogodzić się i ustalić wspólne cele. Jeśli jesteś samotny, to ktoś może cię wyswatać. Warto przełamać nieśmiałość i częściej chodzić na randki. Runa sprawi, że będziesz mógł przebierać w adoratorach, zamiast nudzić się sam w domu.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to proś o pomoc i wsparcie. Uprzejmością zdziałasz więcej, niż wojując ze wszystkimi dookoła. Ktoś ważny w końcu stanie po twojej stronie.

Wodnik

Jesteś indywidualistą, ale czy masz wystarczająco silną wolę, żeby wytrwać przy swoich planach? A może za szybko rezygnujesz? W 2018 roku runa Sowelo pomoże ci wytrwać w postanowieniach, jakie wyjdą ci na dobre.

Sowelo to runa zwycięstwa. Dzięki niej pokonasz zawodowe przeciwności i sięgniesz po pieniądze oraz nagrody. Będziesz kreatywny, pomysłowy i niezwykle przedsiębiorczy. Jeśli w poprzednich latach szybko traciłeś entuzjazm, a powodzenie cię opuściło, to teraz nadchodzi czas korzystnych zmian i niezwykłych propozycji. Wyjdziesz z cienia, pokonasz konkurencję. Runa Sowelo pomoże ci wygrać w konkursie lub zdobyć posadę, na jakiej od dawna ci zależało. Zwana jest runą Słońca i sukcesu, a jej działanie w niezwykły sposób pomaga przebić się z nowymi pomysłami.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to szukaj pomysłu, jak je pokonać. Bądź raczej dyplomatą, niż wojownikiem, uśmiechaj się i negocjuj do upadłego. Możesz wpaść na genialne, ale proste rozwiązania. Inni będą się mogli od ciebie uczyć, jak nie tracić optymizmu i zaskakiwać kreatywnością.

Ryby

Szlachetność i bezinteresowność to cechy, jakie wyróżniają cię w zodiaku. Pomagasz, ratujesz z kłopotów, ale co sam z tego masz? Jeśli uścisk dłoni to wszystko, co świat daje ci w podzięce, to przyda ci się runa Fehu. Przyciągnie do ciebie pieniądze, zadba o materialną stronę życia.

Fehu to runa zysków i powodzenia materialnego. Z nią będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy. Możesz szukać lepszej pracy lub korzystnie inwestować to, co do tej pory udało ci się zgromadzić. W 2018 roku poczujesz wielki przypływ optymizmu, a FEHU pomoże ci podjąć właściwe zawodowe decyzje. To, co dotychczas w pracy sprawiało ci trudności, wreszcie okaże się możliwe. Spodziewaj się awansu, lepszych warunków i większej sympatii współpracowników. W sprawach osobistych Fehu także zapewnia powodzenie. Otoczy opieką także ludzi, na których ci zależy. Intensywnie szukaj swojej drugiej połowy.

Jeśli napotkasz na przeszkody, to słuchaj intuicji, zamiast wpadać w panikę. Fehu sprawi, że po prostu będziesz miał więcej szczęścia!

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer