12 Festiwal Tarota w Warszawie

Wróżba z run na rok 2017

Miłosława Krogulska

Według dawnych legend wiedzę o runach przekazał ludziom germański bóg Odyn, władca magii, poezji i sztuką. Aby poznać runy i udostępnić wiedzę o nich ludziom, Odyn poświęcił się i zawiesił się na drzewie życia, zwanym Yggdrasil.

Dzisiaj istnieje kilka wersji alfabetu runicznego, a z bogatej wiedzy o runach korzystają wróżki i jasnowidzowie. Można z run wróżyć lub korzystać z nich jak z magicznych amuletów. Sprawdź, które runy zapewnią ci szczęście w 2017 roku.

Baran

W 2017 roku runy pomogą ci awansować i zrobić karierę.

W karierze pomoże ci runa Sowilo.

Masz przed sobą bardzo aktywny rok. Pod wpływem Sowilo możesz założyć własną firmę lub wpadniesz na rewolucyjny pomysł, który zapewni ci dostatnie życie. Przez cały 2017 rok będziesz kreatywny, pomysłowy i niezwykle przedsiębiorczy. Runa Sowilo lubi zwyciężać! Pomoże ci wygrać w konkursie lub zdobyć posadę, na jakiej od dawna ci zależało. Pamiętaj też o ludziach, którzy cię wspierali i w razie potrzeby ty im teraz pomóż. Najbardziej zyskowne branże to ekonomia, usługi, handel, nowoczesne technologie.

W miłości zadba o ciebie runa Ingwaz.

Miłość będzie ważna, ale w 2017 roku zajmować cię będą głównie praca i nauka. Będziesz ostrożny w swoich miłosnych wyborach, a od bliskich ludzi zaczniesz oczekiwać więcej wsparcia. Mów o swoich potrzebach, bo runa Ingwaz pomoże osiągnąć równowagę. Jeśli jesteś samotny, to postanowisz nie wracać do relacji, które przeszkadzały twojemu rozwojowi. Ingwaz pomaga ustrzec się błędów, ale też wierzyć w przyszłość. Przekona cię, że w miłości nie ma co inwestować w prowizoryczne relacje i lepiej szukać kogoś wyjątkowego.

Byk

W 2017 roku runy pomogą ci współpracować z ważnymi osobami.

W karierze pomoże Ci runa Algiz.

Szukaj okazji do zdobycia większych pieniędzy, bo finansowe kłopoty mogą się skończyć. Runa Algiz pomoże skoncentrować się na ambitnym celu. Będziesz się rozwijać i robić to, o czym marzyłeś. Śmiało zakładaj własną firmę, stawaj do konkursów i przetargów. W 2017 roku ważne będą różne znajomości. Zostaniesz doceniony, a ludzie będą ci ufać. Zdobędziesz wiernych pomocników i zadowolonych klientów. Najbardziej zyskowne branże to budownictwo, medycyna, przemysł i rzemieślnictwo, prawo.

W miłości zadba o ciebie runa Perdo.

Nadchodzą gorące chwile. Na nowo odkryjecie, co sprawia wam przyjemność. Runa Perdo pomoże przegonić nudę i stagnację. Odkryjecie ciekawsze zainteresowania, wspólne hobby, a podróże będą wesołe i udane. To także runa cierpliwego inwestowania w związek. To dobry rok na ślub, dziecko, a Perdo pomoże ze wszystkim dać sobie radę. Samotne Byki będą się podobać. Pozbędziesz się złych wspomnień i ludzi, którzy szkodzą. To dobry rok na flirty, zabawę, ale możesz też zaangażować się w nowy, głęboki związek.

Bliźnięta

W 2017 roku runy pomogą ci zdobyć nowe, cenne umiejętności.

W karierze pomoże Ci runa Laukaz.

Wpadniesz na dobry pomysł, jak przyspieszyć karierę i zdobyć większe pieniądze. Nabierzesz też ochoty na naukę nowych umiejętności. Laukaz sprzyja ambitnym postanowieniom. Będziesz w stanie wygrać z konkurencją nawet jeśli masz mniej środków lub znajomości. Laukaz przynosi też informacje niezwykle przydatne dla twojego życia zawodowego. Będziesz uczyć się na cudzych błędach i dzięki temu unikniesz strat. Najbardziej zyskowne branże to turystyka, edukacja, sztuka, hotelarstwo, pośrednictwo.

W miłości zadba o ciebie runa Berkana.

W uczuciach zapowiada się gorący rok. Runa Berkana sprawi, że uda ci się lepiej zrozumieć ludzi i ich potrzeby. W stałych związkach zapanuje więcej zrozumienia, a Berkana pomoże wyjechać na cudowne wakacje. Jeśli jesteś samotny, to w 2017 roku postanowisz częściej chodzić na randki. Berkana sprawi, że będziesz mógł przebierać w propozycjach, zamiast nudzić się sam w domu. Jednak traktuj miłość poważnie, bo to dobry czas na poważny związek. Jeśli marzysz o prawdziwej miłości, to teraz ją znajdziesz.

Rak

W 2017 roku runy pomogą ci pogodzić życie rodzinne z pracą.

W karierze pomoże Ci runa Tiwaz

Runa Tiwaz sprzyja wydobywaniu się spod negatywnych wpływów. Przyniesie Ci ważne informacje o branżach i interesach, które mogą być bardzo zyskowne. Pamiętaj jednak o własnych zyskach, bo pora wreszcie przestać poświęcać się dla innych. Tiwaz to runa, która rozwija zdolności do zarządzania finansami. Dzięki niej będziesz mógł skupić się na obowiązkach, a twoja praca stanie się o wiele bardziej efektywna. Masz także przed sobą dobry rok dla spraw urzędowych i sadowych.

W miłości zadba o ciebie runa Jera.

Twoje życzliwe nastawienie sprawi, że cała rodzina będzie ci ufać. Ty też nie zawiedziesz się na innych. Będziesz wyrozumiały, wzniesiesz się ponad konflikty, a partner będzie w ciebie dumny. W stałych związkach Jera pomoże odnaleźć miłość i równowagę, ale musicie zadbać o wspólny wolny czas. Warto jechać razem na romantyczne wakacje. Wokół ciebie pojawi się też więcej wartościowych osób, nawiążesz nowe przyjaźnie i częściej będziesz bywał na różnych imprezach. Samotnym Rakom przyniesie szansę na długotrwałą relację z kimś, o bardzo podobnych wartościach i doświadczeniach.

Lew

W 2017 roku runy pomogą ci zabłysnąć na tle otoczenia.

W karierze pomoże Ci runa Dagaz.

Wykorzystasz swoją szansę na awans i podwyżkę. Twoje zdolności do kierowania i organizowania bardzo się teraz przydadzą. Będziesz dodawać innym odwagi i uczyć, jak rozwiązywać problemy. Dagaz to także runa spełnienia marzeń o własnym biznesie, ale aby musisz znaleźć mądrych pomocników i ostrożnie inwestować. Dagaz zachęca do udziału w biznesowych spotkaniach i konferencjach, pomoże nawiązać korzystne znajomości. Najbardziej zyskowne branże to gastronomia, turystyka, logistyka, reklama, sztuka, edukacja.

W miłości zadba o ciebie runa Ansuz

Twoje miłosne sprawy biec będą spokojnym rytmem. Przestaniesz się martwić, a partner chętnie spełni twoje życzenia. Runa Ansuz pomoże wam miło spędzać czas. Rok 2017 sprzyja nie tylko rodzinnym obowiązkom, ale też wspólnym romantycznym podróżom, weekendowym wyjazdom i spotkaniom z przyjaciółmi. Jeśli jesteś samotny, to aktywnie szukaj nowych znajomości na różnych ciekawych kursach i spotkaniach. Z ważną osobą połączą cię wspólne pasje. Runa Ansuz pomoże ci spotkać kogoś, przy kim twoje zdolności i talenty rozkwitną.

Panna

W 2017 roku runy pomogą ci pokonać różne ograniczenia.

W karierze pomoże Ci runa Ingwaz.

Szukaj nowych okazji, bo rok 2017 sprzyja udanym inwestycjom. Ułożysz nowe plany i będziesz miał dobre pomysły na bogate, spokojniejsze życie. Runa Ingwaz sprzyja refleksji. Pod jej wpływem łatwiej ci będzie odróżnić to, o co naprawdę warto w pracy walczyć, od wpływu, jaki wywierają na ciebie inni ludzie. Będziesz teraz pracował na swój awans, a nie na cudzą karierę. Finansowe powodzenie teraz cię nie opuści, a druga połowa roku sprzyja trafionym inwestycjom. Najbardziej zyskowne branże to informatyka, ekonomia, edukacja, a także hobby.

W miłości zadba o ciebie runa Durisaz.

Nie stresuj się pomysłami partnera, bo wyjdą wam na dobre. Pomagaj bliskiej osobie i dodawaj odwagi, bo twoje doświadczenie bardzo się przyda. Jeśli będziecie trzymać się razem, to waszemu związkowi nikt nie będzie zagrażał. Durisaz pomoże ustalić wspólne cele. Samotne Panny zaczną aktywnie szukać drugiej połowy. Osoba, która była poza twoim zasięgiem, wreszcie okaże się możliwa do zdobycia. Runa Durisaz pomoże ci na randce zabłysnąć urodą i talentem.

Waga

W 2017 roku runy pomogą ci spełnić marzenia i więcej zarobić.

W karierze pomoże ci runa Wunjo.

Masz przed sobą ważny i dobry rok. Inwestuj w siebie, bo teraz sprzyja ci szczęście. Wunjo to runa radości z pracy, dzięki niej będziesz bardziej pewny swoich umiejętności. Wrogowie zejdą ci z drogi, nikt nie będzie cię krytykował lub opóźniał realizacji twoich pomysłów. Jeśli prowadzisz własny biznes, to znajdziesz dobrych dostawców i ludzi, z którymi przyjemnie będzie współpracować. Runa Wunjo przekona cię do nowoczesnych technologii. Najbardziej zyskowne branże to media, edukacja, usługi, reklama, nowoczesne technologie, bankowość.

W miłości zadba o ciebie runa Fehu.

Czekają cię silne emocje, które wpłyną na twoje postępowanie w miłosnych sprawach. Runa Fehu pomoże ci dokonać trafnych wyborów. Przyciągnie do ciebie mądrych doradców, którzy w razie potrzeby zwrócą twoją uwagę na ważne sprawy. W stałych związkach czas odciąć się od kłopotów, przez które nie czujecie się dobrze. Samotnym Fehu pomoże ustalić miłosne cele i priorytety. Przed tobą szansa na znajomość z osobą, która korzystne na ciebie wpłynie i pomoże ci uporządkować różne sprawy w twoim życiu.

Skorpion

W 2017 roku runy pomogą ci więcej zarobić.

W karierze pomoże ci runa Kenaz.

Będziesz miał sporo nowych zajęć lub obowiązków, ale szybko przełoży się to na dodatkowe pieniądze. Jeśli nie miałeś pracy lub szansy na awans, to w 2017 sytuacja może się wreszcie zmienić. Runa Kenaz sprawi, że wszyscy mocniej uwierzą w twój sukces. Nowi ludzie, których spotkasz na swojej zawodowej drodze, będą ci życzliwi. Przekonuj ich do swoich pomysłów, ale także postaraj się być konkretny i punktualny. Najbardziej zyskowne branże to usługi, transport, gastronomia, budownictwo.

W miłości zadba o ciebie runa Dorn.

Pod jej wpływem poczujesz się kochany i bezpieczny. Dorn pomoże ci odbudować zgodę w rodzinie i zaufanie w związku. Zrobi się milej i spokojniej, bo nikomu nie uda się was poróżnić. Różne rodzinne spotkania i duże uroczystości okażą się wyjątkowo udane. Spotkanie z kimś, kto wywarł na ciebie wielki wpływ w przeszłości, będzie pełne pozytywnych emocji. Jeśli jesteś samotny, to runa Dorn doda ci odwagi. Ktoś szybko doceni twoje starania i chętnie będzie się z tobą spotykał. Jednak szukaj kogoś na poważnie, bo rok 2017 sprzyja stałym związkom i zakładaniu rodziny.

Strzelec

W 2017 roku runy pomogą ci poczuć się bezpiecznie.

W karierze pomoże runa Jera

Uporządkujesz swoje sprawy i zapanujesz nad zaległościami, a runa Jera zapewnia stabilniejsze dochody. Dobra energia wreszcie do ciebie wróci. Będziesz miał szczęście do nowych znajomości, dlatego warto więcej bywać wśród ludzi. W drugiej połowie roku przypomnisz sobie o pomysłach, na jakie kiedyś wpadłeś, ale których nie udało ci się do końca zrealizować. Runa Jera przyciągnie okazję, aby teraz na nich zarobić. Najbardziej zyskowne branże to edukacja, handel, import i eksport, reklama, nowoczesne technologie.

W miłości zadba o ciebie runa Uruz.

Czas na miłosne podsumowania i ważne osobiste decyzje. Będziesz mówić wprost, czego ci potrzeba do szczęścia. Partner i rodzina mogą być zaskoczeni twoimi ocenami, ale runa Uruz pomoże wam zawrzeć zgodę i odkryć siebie na nowo. Rewolucja może mieć dobry wpływ na wszystkich! Samotne Strzelce będą zmienne w swoich zachciankach. Uruz przekona cię, że byle jakie związki to strata czasu. Swojej drugiej połowy szukaj z wytrwałością i nie zniechęcaj się, jeśli poczujesz żywsze bicie serca. Uruz lubi szczęśliwe zakończenia.

Koziorożec

W 2017 roku runy pomogą ci w nauce i rozwoju.

W karierze pomoże runa Iwaz.

Masz więcej talentów niż wszyscy sądzą. Runa IWAZ pobudzi twoją ciekawość i wspaniale rozwinie zdolności do biznesu. Szukaj tego, co cię pasjonuje, naucz się tego i spróbuj na tym zarobić. Nowe hobby, ciekawe zainteresowania i inspirujące znajomości sprawią, że finansowa przyszłość zacznie się o wiele lepiej rysować. Dodatkowa praca także przyniesie konkretne dochody. Najbardziej zyskowne branże to usługi, informatyka, gastronomia, rzemiosło.

W miłości zadba o ciebie runa Sowilo.

Bądź dobrej myśli i oczekuj przyjemności. Twoja uroda i pozytywna energia będą zachwycać otoczenie. Miłosne sprawy będą się wspaniale układać, a partner doceni to, co robisz dla waszego związku. Runa Sowilo przekona cię, że w 2017 roku warto znaleźć czas na wspólne rozrywki, zamiast tylko rozmawiać o obowiązkach. Ta runa sprzyja namiętnym randkom, pięknym romantycznym podróżom, a także pomaga oderwać się od ludzi, którzy wam szkodzą. Jeśli jesteś samotny, nie czekaj, tylko aktywnie szukaj nowych znajomości. Sowilo pomoże ci spotkać kogoś, przy kim poczujesz się wyjątkowo.

Wodnik

W 2017 roku runy pomogą ci osiągnąć wewnętrzną równowagę.

W karierze pomoże runa Hagal

Czas abyś wyznaczył sobie ambitne cele i zamiast dyskutować, ruszył z miejsca. Na początku roku zastanów się, jakie są twoje potrzeby i czy rzeczywiście robisz to, do czego jesteś powołany. Runa Hagal pomoże ci skutecznie działać, znaleźć lepszą posadę, zdobyć potrzebne ci zlecenie. Hagal sprzyja też współpracy z różnymi ważnymi osobami. Podczas negocjacji lub załatwiania spraw w urzędzie zjedna ci życzliwość. Najbardziej zyskowne branże to edukacja, media, handel i usługi.

W miłości zadba o ciebie runa Ehwaz.

Twoje miłosne życie stanie się bardziej świadome. Opanujesz instynkty i zaczniesz pracować nad swoim związkiem. Dzięki tobie cała rodzina, a także partner, zmienią się na lepsze. Runa EHWAZ pomoże wam podjąć trafne decyzje. W związku będziesz mógł się rozwijać, a partner będzie z ciebie dumny. Samotne Wodniki podejdą do miłości w bardzo naukowy sposób. Określisz czego szukasz i kto jest ci potrzebny do szczęścia. Bliską osobę znajdziesz na ciekawym kursie lub szkoleniu, razem nie będziecie się nudzić.

Ryby

W 2017 roku runy pomogą ci zdobyć uznanie i pieniądze.

W karierze pomoże runa Raido.

Pojawią się nowe zadania, a Ty podejdziesz do nich z optymizmem. Przestaniesz myśleć o dawnych niepowodzeniach i skoncentrujesz się na swojej przyszłości. Pierwsza połowa roku sprzyja nauce,a druga bardzo szybkim postępom. Runa Raido zapewni ci szczęście. Sprawi, że będziesz miał nosa do korzystnych biznesów. Pomoże ci też uniknąć współpracy z osobami, które wcale nie mają dobrych intencji. Najbardziej zyskowne branże to handel, nieruchomości, informatyka, transport, turystyka i usługi.

W miłości zadba o ciebie runa Mannaz.

W 2017 roku pielęgnuj swój związek, a wasza miłość znów rozkwitnie. Runa Mannaz pomoże wam odnowić zaufanie i bliskość. Uda się zakończyć stare konflikty, a relacjach z bliskimi będzie więcej będzie szczerości i prawdziwego zaufania. Mannaz zachęca do opieki nad innymi i gwarantuje, że ty też otrzymasz więcej wsparcia od innych. Samotne Ryby spotkają ważną osobę, która przekona je, że świat może być lepszy. Szczęście innych ludzi też będzie dla ciebie bardzo ważne, dlatego razem zaczniecie pomagać innym.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer