Horoskopy dla Wagi

Wróżba z Tarota na rok 2014 dla Wagi

Izabela Podlaska

Karta Kochankowie

Aura roku: VI Kochankowie

Rok 2014 upłynie ci pod patronatem karty Kochankowie. Nie rób wszystkiego sam. Karta Kochankowie radzi, żebyś skorzystał z pomocy i mądrości innych. Praca w grupie i wspieranie się czyimś autorytetem może ci wyjść na dobre. Załatwiaj sprawy związane z umowami, rozlicz się z zobowiązań, oddaj długi. Teraz będziesz mieć więcej szczęścia do pieniędzy. Wakacje będą okazją do spotkania się nie tylko z rodziną, ale i z dawno nie widzianymi przyjaciółmi. Samotnym karta zapowiada szanse na spotkanie wielkiej miłości, osobom w związkach wróży romantyczny czas i odnowienie namiętności.

Karta Umiarkowanie

Szansa: XIV Umiarkowanie

Będziesz mieć wiele okazji do osiągnięcia porozumienia z kimś, kto od dawna się z tobą kłóci lub nawet działa na twoją niekorzyść. W życiu codziennym osiągniesz równowagę, zaczniesz się zdrowiej odżywiać i będziesz mieć okazję do poprawienia swojego zdrowia. Wykorzystaj wolny czas na odpoczynek i regenerację sił, w pełni na to zasłużyłeś.

Karta Papież

Przestroga: V Papież

Bądź ostrożny w kontaktach z przełożonymi czy nauczycielami, nie buntuj się bez powodu i radykalne opinie wyrażaj w gronie przyjaciół, a nie przy współpracownikach czy obcych. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Czeka cię ważna rozmowa z przełożonymi lub starszą osobą, która ma wielki wpływ na twoje życie. Postaraj się wypaść jak najlepiej.

Styczeń - VII Rydwan

Bądź czujny i na posterunku. W sprawach zawodowych lub finansowych uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. Nie idź na kompromis.

Luty - III Cesarzowa

Dostaniesz wiele zaproszeń na spotkania i przyjęcia. Zafundujesz sobie i bliskim wiele rozrywek. Nie przepracowuj się, tobie też należy się coś od życia. Flirtuj i baw się!

Marzec - I Mag

Bądź zawsze w gotowości, pokaż się od najlepszej strony, w pracy nie daj się wyprzedzić konkurencji. W uczuciach miłe niespodzianki i dobre wiadomości.

Kwiecień - XIX Słońce

Zapanujesz nad domowym chaosem, dobrze tylko przygotuj się do świąt. Trudnych spraw będzie mniej, dlatego nie oglądaj się na innych i rób spokojnie swoje.

Maj - XI Siła

Musisz wykazać się siła woli i nie godzić się na to, co jest innym na rękę. Bądź nieustępliwy, a wszystko pójdzie po twojej myśli. Spaceruj, biegaj, pływaj, a poczujesz się jak nowo narodzony.

Czerwiec - 0 Głupiec

Odpocznij i przestań się wszystkim przejmować. Uda ci się zrealizować nowe plany. Jeśli myślisz o przeprowadzce lub założeniu własnego biznesu, to jest dobry miesiąc, aby realizować ambitne plany.

Lipiec - XX Sąd

Dostaniesz dobrą wiadomość, dzięki której uspokoisz się i będzie mógł wreszcie odetchnąć. Nie r,ob niczego na siłę, dogadaj się z bliskimi, jak najlepiej spędzić wakacje.

Sierpień - V Papież

Ryzykuj, powróć do spraw, na których bardzo ci zależy, forsuj swoje zdanie i realizuj pomysły na zdobycie dodatkowych pieniędzy. Ktoś ważny poprze cię w trudnej sprawie!

Wrzesień - VI Kochankowie

Pełno będzie ludzi wokół ciebie, nie będziesz narzekał na samotność, a nawet trochę zmęczy cie gwar i rozgardiasz wokół. Negocjuj ceny, dogaduj się z ludźmi, podpisuj umowy.

Październik - IV Cesarz

Poważnie podchodź do codziennych spraw i obowiązków. Nie odkładaj na później to, co masz zrobić teraz. Nie rządź innymi i nie pomagaj ludziom na siłę.

Listopad - XII Wisielec

Coś się odwlecze lub będziesz musiał czekać na załatwienie ważnej sprawy. Nie denerwuj się, pewne sprawy nie zależą od ciebie, a zły humor źle podziała na twoje samopoczucie.

Grudzień - XXI Świat

Poczujesz, że wszystko zależy tylko od ciebie. Wiele spraw zakończy się, a ty dzięki sukcesowi będziesz mógł odpocząć i zająć się tym, co lubisz. W święta możliwy wyjazd.