Horoskopy dla Ryb

Wróżba z Tarota na rok 2014 dla Ryb

Izabela Podlaska

Karta Rydwan

Aura roku: II Kapłanka

Rok 2014 upłynie ci pod patronatem karty Kapłanka. Zasłużyłeś na odpoczynek, będziesz miał okazję, żeby zregenerować siły i po prostu nie robić nic. Przekaż męczące sprawy rodzinie lub współpracownikom, wycisz się i skup na tym, czego teraz potrzebujesz. Urlop będzie bardzo udany, znajdź w końcu czas dla siebie: zacznij medytować, spacerować, uprawiać jogę, czytać zaległe lektury. W sprawach finansowych odczujesz poprawę, chociaż jeśli ubiegasz się o kredyt lub pożyczkę, w tym miesiącu sprawy mogą się przeciągać. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się zbawienna. W miłości czas na stabilizację i zapomnienie o kłótniach i niesnaskach. Dla samotnych Kapłanka zapowiada znalezienie bratniej duszy.

Karta Cesarzowa

Szansa: VII Rydwan

Podróżuj, zdobywaj nowe zlecenia, pomagaj rodzinie, wykorzystaj swoją energię na coś pożytecznego. Znajdziesz czas i siły, aby uporządkować sprawy majątkowe i zawodowe, a także pokonać konkurencję i zdobyć uznanie w oczach innych. Weź udział w konkursie, wyślij rozwiązanie krzyżówki lub odpowiedź konkursową, bo masz szansę na wygraną. Przypadkowo poznana osoba może stać się najważniejszą w naszym życiu.

Karta Wisielec

Przestroga: XV Diabeł

Będą cię kusić wyprzedaże, niepowtarzalne okazje i handlowe oferty ostatniej szansy. Nie daj się skusić, jeśli nie jesteś pewny, czy naprawdę chcesz coś kupić. W tym roku czeka cię wiele wydatków, rozsądnie więc gospodaruj budżetem i nie wydawaj często małych sum, bo szybko okaże się, że na coś ci zabraknie. Ktoś może zawrócić ci w głowie, wakacyjny romans doda barw twojemu życiu. Jeśli jesteś w związku, uważaj, bo partner będzie zazdrosny nawet o flirt.

Styczeń - XVII Gwiazda

Zostaniesz zauważony i doceniony. Słuchaj się intuicji podczas podejmowania trudnych decyzji, a dobrze na tym wyjdziesz.

Luty - II Kapłanka

Wybaczaj, opiekuj się innymi, zwolnij tempo, a poczujesz się lepiej. Krótki urlop lub jeden spokojny weekend pomogą ci odpocząć.

Marzec - XI Sprawiedliwość

Załatwiaj sprawy urzędowe, a jeśli dzieje ci się krzywda, idź do sądu i walcz o swoje. Ktoś pomoże ci się dogadać z przeciwnikiem.

Kwiecień - III Cesarzowa

Baw się, śmiej, bądź miły dla ludzi. Ktoś doceni twoje zalety, co może pozytywnie wpłynąć na twoją sytuację materialną. Zadbaj o urodę.

Maj - XIV Umiarkowanie

Zajmij się swoi hobby, nadrób zaległości w lekturach, obejrzyj ulubione filmy i przestać gonić w nieznane.

Czerwiec - VIII Siła

Zadbaj o formę, zacznij ćwiczyć, zmień dietę na zdrowszą i nie zapominaj o regularnych posiłkach. W miłości rozkwit uczuć.

Lipiec - I Mag

Baw się, zdobywaj nowe umiejętności, a szybko staniesz się w nich mistrzem. W miłości szansa na randkę w ciemno.

Sierpień - XXI Świat

Sprawy, o które zabiegasz od dawna, teraz zaczną iść w dobrym kierunku. Spokojnie czekaj na to, co ci się należy.

Wrzesień - IV Cesarz

Zrób porządek w piwnicy, na pawlaczu czy w szafie. Jeśli nie możesz czegoś od dawna znaleźć, teraz powinno się udać.

Październik - XIX Słońce

Teraz masz szansę osiągnąć sukces lub pokonać przeciwników. Bądź gotowy wcielać w czyn swoje plany i marzenia.

Listopad - X Koło Fortuny

Masz szansę wygrać, nadaj kupon, weź udział w loterii. Zmień plany, jeśli coś się nie układa, a osiągniesz sukces.

Grudzień - V Papież

Skup się na sprawach zawodowych i finansowych. Oszczędzaj, a szybko zobaczysz efekty. Nie daj się namówić na złamanie prawa.