Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskopy dla Lwa

Wróżba z Tarota na rok 2017 dla Lwa

Izabela Podlaska

Karta Słońce

Aura roku: XIX Słońce

Nadchodzi korzystny rok. To, co wydawało się niemożliwe, jest właśnie w twoim zasięgu. Zapowiada sprzyjające okoliczności, które umożliwią ci realizację planów. Karta Słońce wyraża męską energię i symbolizuje pewność siebie, samoświadomość, umiejętne wykorzystanie swoich atutów, kreatywność i swobodę w wyrażaniu pragnień i myśli. Oznacza przypływ sił, optymizm, dzielenie się z innymi tym, co się ma. Wskazuje na dobry czas, sukcesy w każdej dziedzinie, szybką podróż, bezproblemowe dogadanie się z dziećmi lub członkami rodziny. Doradza pośpiech, nieustępliwość i pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi. W miłości zapowiada możliwość gorącego romansu, a w finansach szansę na wygraną w totka lub w konkursie.

Karta Świat

Szansa roku: XXI Świat

W tym roku znajdziesz rozwiązanie trudnej sprawy. Karta Świat daje nadzieję, że niesprzyjające okoliczności, w których się znalazłeś, zmienią się na twoją korzyść. Zyskają osoby, które są wszechstronne i chętnie się uczą, często podróżują, zdobywają wiedzę z różnych źródeł, posiadły mądrość życiową. Karta zapowiada podróż, poczucie dobrze spełnionego obowiązku, szybki sukces. Możesz spotkać cudzoziemca lub kogoś, kto przyjechał z zagranicy, dzięki któremu twój los odmieni się na lepsze.

Karta Diabeł

Przestroga roku: XV Diabeł

Karta oznacza pokusę, zabawę, poluzowanie rygoru czy zasad. Wskazuje na silne emocje, które mogą uczynić cię nieobliczalnym. Ostrzega przed sytuacjami, w których coś lub ktoś cię pociąga tak mocno, że nie jesteś w stanie oprzeć się pokusie. Diabeł oznacza również manipulację, narzucanie innym swojego zdania, powielanie przesądów czy niesprawdzonych przekonań, uprzedzenia, strach, tabu, zakaz. Uważaj, aby ktoś nie odkrył twoich tajemnic i nie naraził cię na zawodowe lub finansowe kłopoty.

Styczeń: IV Cesarz

Czas na planowanie! Twój kalendarz na cały rok wypełni się już w styczniu, nie odkładaj koniecznego remontu czy ważnej rozmowy z przełożonym

Luty: XIX Słońce

Zadziwisz szefa i współpracowników, możesz też liczyć na większe zyski. Możliwe drobne i zabawne nieporozumienia towarzyskie.

Marzec: IX Pustelnik

Chętnie coś zmienisz w swoich zawodowych planach. Miesiąc sprzyja mądrym decyzjom i ambitnym pomysłom.

Kwiecień: 0 Głupiec

Zaufaj nowościom i intrygującym propozycjom. Ktoś młodszy udzieli ci rady, która zainspiruje cię do pożytecznego działania.

Maj: XXI Świat

Szanuj swoich rozmówców, nie pomyl funkcji czy tytułów! Czeka cię wyjaśnienie lub zakończenie trudnej sprawy.

Czerwiec: IV Cesarz

Użyj swojego autorytetu, aby rozwiązać trudną zawodową lub urzędową sprawę. Los pewnej osoby zależy od twojej pomocy i zdecydowania.

Lipiec: XII Wisielec

Zrób coś, czego nie spodziewają się po tobie inni. Dzięki temu zaskoczysz kogoś, kto od dawna chce cię bliżej poznać.

Sierpień: X Koło Fortuny

Twój spokojny świat wywrócić się może do góry nogami. Nagle będziesz musiał kogoś ratować lub wykazać się refleksem.

Wrzesień: XVII Gwiazda

Pewna wpływowa i przychylna ci kobieta pomoże ci w załatwieniu trudnej i krępującej sprawy. Nie zapomnij jej za to podziękować!

Październik: III Cesarzowa

Zdobędziesz silne argumenty w rodzinnej lub zawodowej dyskusji Użyj swojej przewagi, bo szczęście jest na wyciągnięcie ręki.

Listopad: VI Kochankowie

Weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Sam nie podejmuj decyzji, która dotyczy was dwojga lub grupy.

Grudzień: XXI Świat

Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer