Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskopy dla Strzelca

Wróżba z Tarota na rok 2017 dla Strzelca

Izabela Podlaska

Karta Pustelnik

Aura roku: IX Pustelnik

W 2017 roku potrzebować będziesz dobrego planu i dyscypliny, aby dobrze wykorzystać czas. Inaczej okaże się w połowie roku, że nie jesteś z niczym wyrobiony. Przyłóż się w pracy, teraz szef może testować twoją lojalność i gotowość do wytężonego wysiłku. Nawet jeśli będziesz musiał trochę dłużej zostać w pracy lub przejąć tymczasowo czyjeś obowiązki, na pewno ci się opłaci być w gotowości. Osoby, które szukają pracy, powinny zintensyfikować swoje działania. Wiosną pojawi się więcej ofert dla specjalistów i osób z nietypowym wykształceniem. W życie rodzinne trudniej się będzie włączyć, bo wszyscy będą zaganiani i przejęci swoimi sprawami. Osoby samotne mogą mieć mniej okazji do randek, ale propozycje, jakie otrzymają, mogą być bardzo poważne.

Karta Kochankowie

Szansa roku: VI Kochankowie

Kto szuka swojej wymarzonej połówki, ten nie będzie rozczarowany. Na dyskotekach, przyjęciach, wernisażach, premierach czy w pubach pełno będzie osób chętnych do rozmowy i nawiązywania bliższych relacji. Jednak największe szczęście w miłości będą mieli ci, którzy będą swatani przez przyjaciół i rodzinę. Jeśli nie masz pary, daj się namówić na randkę z sąsiadem czy krewnym znajomego. Nawet jeśli od razu nie porwie cię wir namiętności i uczuć, nowa znajomość będzie rozwijać się we właściwym kierunku.

Karta Głupiec

Przestroga roku: 0 Głupiec

Nie słuchaj rad głupszych i mniej doświadczonych od ciebie. Sprawdzaj informacje, zanim na ich podstawie podejmiesz decyzję. W tym roku plotki i pomyłki mogą przysporzyć ci wielu kłopotów, a nawet strat. Jeśli szukasz nowej pracy, możesz mieć mniejsze szanse, jeśli nie posiadasz odpowiedniego wykształcenia lub doświadczenia zawodowego. Sam też nie roznoś plotek, bo ktoś może się na ciebie śmiertelnie obrazić.

Styczeń: XI Siła

Mierz siły na zamiary. Nie podejmuj pochopnych decyzji, działaj rozważnie i nie kieruj się tylko i wyłącznie ambicją.

Luty: XXI Świat

Dokonasz wielu ważnych spostrzeżeń. Poczujesz, że wreszcie odnalazłeś swoje miejsce w świecie, firmie lub związku miłosnym.

Marzec: XXII Głupiec

Krótka podróż zapewni ci wiele atrakcji, a nawet pomoże w podjęciu trudnej życiowej decyzji. Bądź spontaniczny, nie kryj swoich zamiarów.

Kwiecień: XII Wisielec

Nie musisz robić wszystkiego natychmiast i decydować pod presją. W spokoju i samotności pojawią się dobre pomysły.

Maj: I Mag

Bądź przebiegły i nie daj się przechytrzyć sprytniejszym czy mądrzejszym od ciebie. Unikniesz kłopotów, jeśli nie będziesz zbyt szczery.

Czerwiec: III Cesarzowa

Unikaj kobiet, które są zapalczywe i impulsywne. Zapoczątkowane przez nie wydarzenia mogą ściągnąć na ciebie kłopoty.

Lipiec: X Koło Fortuny

Twoja sytuacja jest niestabilna, ale wykorzystaj zamieszanie na swoją korzyść. Złóż podanie o lepszą pracę, zaproś lub zgódź się na rankę w ciemno.

Sierpień: VIII Sprawiedliwość

Zajmij się porządkowaniem spraw rodzinnych, zorganizuj oficjalne spotkanie czy doprowadź do pogodzenia zwaśnionych krewnych.

Wrzesień: XX Sąd Ostateczny

Musisz się liczyć ze zdaniem innych, sam nie poradzisz sobie ze wszystkimi sprawami w tym miesiącu. Negocjuj i dogaduj się z ludźmi.

Październik: IV Cesarz

Jesteś gotowy do wykonania trudnego i samodzielnego zadania. Uwierz we własne siły, a ze wszystkim sobie poradzisz.

Listopad: XIV Umiarkowanie

Nie daj się zdominować partnerowi czy rodzinie i znajdź wreszcie czas tylko dla siebie, inaczej będziesz coraz bardziej niezadowolony.

Grudzień: V Papież

Uda ci się wkraść w łaski kogoś, kto dużo może i będzie chciał ci pomóc. Bądź szczery i otwarty na zmiany, a zaczniesz realizować życiowe marzenie.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer