Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskopy dla Koziorożca

Wróżba z Tarota na rok 2017 dla Koziorożca

Izabela Podlaska

Karta Księżyc

Aura roku: XVIII Księżyc

Przed tobą wyjątkowo emocjonalny rok. Twój nastrój będzie jak zmienny księżyc na niebie. Przygotuj się na to, że bliscy więcej będą od ciebie wymagać - uwagi, czasu i pomocy. Nie wstydź się tego, co czujesz, mów o emocjach i domagaj się zrozumienia. Tylko w ten sposób pogłębisz swoją relację z bliskimi osobami, a w pracy unikniesz niezrozumienia. Czas bardzo sprzyja domowym porządkom, remontom i przeprowadzkom. Jeśli zwlekasz z wyrzuceniem starych i niepotrzebnych gratów, teraz znajdziesz czas i siłę, żeby się z tym uporać. Księżyc pomoże ci też nawiązać dobry kontakt z dziećmi i młodszymi członkami rodziny.

Karta Umiarkowanie

Szansa roku: XIV Umiarkowanie

Zachowaj umiar w każdej dziedzinie życia, a uda ci się zakończyć spór, który ciągnie się od dawna. Rzeczowe argumenty i odpowiednia strategia postępowania pomogą ci pokonać zawodowego przeciwnika i zdobyć zaufanie szefa. W życiu uczuciowym nadejdą spokojne dni, jeśli odpuścisz i nie będziesz chciał zdominować partnera. Wysłuchaj jego zdania, spójrz na sytuację z drugiej strony, a zrozumiesz jego postawę. Osoby samotne mają szansę spotkać kogoś dzięki pośrednictwu przyjaciół.

Karta Cesarzowa

Przestroga roku: II Cesarzowa

Zacznij o siebie dbać, nie jedz za dużo i zwróć uwagę na formę. Będziesz narażony na więcej pokus na zakupach, w cukierni czy w jadłodajni. Zanim zamówisz deser, zastanów się, czy rzeczywiście musisz go zjeść. Karta Cesarzowa przestrzega przed dogadzaniem sobie, zbyt dużymi wydatkami na rzeczy, których tak naprawdę nie potrzebujesz, oraz nietrzymaniem się domowego budżetu. Uważaj też na kobiety, które zajmują wyższe stanowisko lub mają lepszą sytuację materialną od ciebie. Ich prośby mogą być trudne do spełnienia, użyj dyplomacji, żeby wycofać się z krępującej sytuacji.

Styczeń: VII Rydwan

Zajmij się swoim samochodem, zmień opony, wyczyść dywaniki i tapicerkę. W pracy pokaż wszystkim, na co cię naprawdę stać.

Luty: XIII Śmierć

Czas na wielkie porządki. Jeśli nie teraz, to nigdy! Będziesz mieć siłę, aby wyrzucić stare i niepotrzebne rzeczy, które zagracają twoje mieszkanie.

Marzec: XI Siła

Zajmij się swoimi zwierzętami, skontroluj ich zdrowie i sprawdź szczepienia, lub przejmij się losem tych zwierząt, które są na ludzkiej łasce i niełasce.

Kwiecień: XIX Słońce

Masz duże szanse na to, że ktoś dostrzeże cię w tłumie kandydatów. Umawiaj się na spotkania i rozmowy o pracę.

Maj: X Koło Fortuny

Wykorzystuj każdą okazję! Ktoś nagle zmieni zdanie lub okaże się, że możesz zrobić coś, co wcześniej było poza twoim zasięgiem.

Czerwiec: XVIII Księżyc

Sprawy domowe i rodzinne pochłoną cię całkowicie. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia, po prostu zajmij się swoimi sprawami.

Lipiec: XXI Świat

Urlop lub nawet krótki wyjazd pomoże ci naładować akumulatory. Ktoś za tobą tęskni, wyślij mu chociaż list lub sms-a.

Sierpień: I Mag

Nie przyznawaj się do błędów i bądź pewny siebie. Uda ci się dokonać korzystnego zakupu lub nawiązać zawodową znajomość.

Wrzesień: IX Pustelnik

Nauczysz się czegoś pożytecznego i cennego. Zaimponujesz komuś swoim oczytaniem i zdobytymi wiadomościami.

Październik: XVII Gwiazda

Uwierz w swoją szczęśliwą gwiazdę i zrób coś, na co wcześniej byś się nie odważył. Wyznaj uczucie osobie bliskiej twojemu sercu.

Listopad: VI Kochankowie

Podpiszesz korzystną umowę lub zawrzesz sojusz z wpływową osobą. Twoje zawodowe sprawy ruszą do przodu.

Grudzień: XX Sąd

W życiu samotnych osób może pojawić się ktoś, kto podobnie czuje i myśli. Warto dać czas tej znajomości.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer