Horoskopy dla Barana

Wróżba z Tarota na rok 2018 dla Barana

Izabela Podlaska-Konkel

Karta Świat

Aura roku: XXI Świat

Spójrz z szerszej perspektywy na swoje życie i zrób podsumowanie, jaki sukces ostatnio osiągnąłeś, a co ci nie wyszło. Czas w końcu zacząć realizować postanowienia noworoczne! Karta Świat wskazuje, że uda ci się dużo osiągnąć w krótkim czasie, jeśli dobrze zaplanujesz każdy krok. Jeśli wyruszasz w podróż, będzie ona bardzo udana. Podczas niej poznasz kogoś, kto na stałe zagości w twoim życiu. Możesz też spodziewać się wyjątkowych gości z daleka. Jeśli jesteś singlem, w twój los może się odmienić na lepsze. W finansach możesz spodziewać się dobrych wiadomości i zaproszenia na ważne spotkanie. Kontroluj jednak swoje wydatki, bo będziesz miał skłonność do luksusu i przesady. W sprawach zawodowych oczekuj ważnego zadania, a nawet nagrody.

Karta Głupiec

Szansa roku: 0 Głupiec

Porzuć nudne zajęcia, zrób z rodziną i przyjaciółmi burzę mózgów i odważ się na coś, czego wcześniej nigdy nie robiłeś. W karnawale oczekuj nowych rozrywek. Poznasz ludzi z nowego środowiska, dzięki którym twoja sytuacja osobista i zawodowa może nabrać tempa. Karta Głupiec wskazuje, że w tym roku dużo zyskasz dzięki nowatorskiemu podejściu. Możesz zabłysnąć przed szefem i zrobić wrażenie na partnerze. Uważaj jednak, bo latem zbyt wielki rozmach w działaniu może przynieść przejściowe trudności. Przelotny romans lub znajomość, która dotychczas nie wydawała się ważna, może przekształcić się w trwały i udany związek.

Karta Cesarz

Przestroga roku: IV Cesarz

Nie bądź zbyt lekkomyślny, bo beztroskie podejście do pieniędzy może się w tym roku skończyć debetem na koncie lub zadłużeniem u znajomych. Karta Cesarz radzi, aby dobrze zaplanować wydatki, wdrożyć w życie ważne plany i nie oglądać się na tych, którzy cię zniechęcają do ambitnych planów. Przez lekkomyślność, spóźnienie lub zapominalstwo możesz zaprzepaścić ważną sprawę. Jeśli masz problemy w pracy lub konflikt z przełożonymi, bądź ostrożny i nie przeciągaj struny, bo tym razem może ci to nie ujść na sucho.

Styczeń: II Kapłanka

Uwolnij się od trudnych obowiązków i zrób coś dla siebie. Hobby i dobra książka dadzą ci dużo nowych inspiracji.

Luty: XVI Wieża

Przestań denerwować się na ludzi, którzy nie zasługują na tyle twojej uwagi. Przejrzyj domowe rachunki, przypilnuj spraw urzędowych, a unikniesz zamieszania.

Marzec: VI Kochanowie

Trudno będzie ci się oprzeć pokusie szybkiego i niezobowiązującego romansu. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo emocje mogą przeważyć nad rozsądkiem.

Kwiecień: I Mag

Baw się, korzystaj z towarzyskich zaproszeń, ale trzymaj też rękę na pulsie i szybko reaguj na zawodowe propozycje.

Maj: III Cesarzowa

Szukaj kredytów lub dotacji, bo masz dobra rękę do pieniędzy, a twoja wiarygodność wzrośnie. Bądź odważny i ryzykuj w sprawach zawodowych, bo możesz dużo zyskać.

Czerwiec: 0 Głupiec

Możesz zmienić ułożone wcześniej plany tak, abyś miał więcej czasu tylko dla siebie. Miesiąc sprzyja randkom i zdobywaniu nowych przyjaciół.

Lipiec: XVIII Księżyc

Panuj nad emocjami i zarówno w dobrych, jak i złych chwilach licz na przyjaciół. Pozwól innym mieć własne zdanie i pamiętaj, że nie musisz mieć zawsze ostatniego słowa.

Sierpień: XVII Gwiazda

Nie bierz na siebie za dużo i skup się na tym, co najważniejsze, a czeka cię szybki sukces i nagroda.

Wrzesień: XXI Świat

Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, jednak ludzie będą cię rozpraszać. Sam pamiętaj o swoich zobowiązaniach, a nikt nie będzie mógł cię skrytykować i źle ocenić.

Październik: X Koło Fortuny

Pamiętaj o innych i zmobilizuj się do nowych zadań. Miesiąc sprzyja poprawie sytuacji materialnej.

Listopad: XIX Słońce

Będziesz ambitny, ale możesz na początku miesiąca napotkać drobne kłopoty. Tylko dzięki dyplomacji i opanowaniu uda się rozwiązać trudną zawodową sprawę.

Grudzień: XIV Umiarkowanie

Do wszystkiego podchodź ze spokojem. Pewna rada może okazać się cenniejsza niż myślisz, słuchaj więc tego, co mówią inni.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer