Horoskopy dla Bliźniąt

Wróżba z Tarota na rok 2018 dla Bliźniąt

Izabela Podlaska

Karta Cesarzowa

Aura roku: III Cesarzowa

Przed tobą owocny czas. Kwiecień sprzyja bogaceniu się, utrwalaniu pozycji zawodowej, stabilizacji finansowej i nowym okazjom do zarobienia pieniędzy. Karta Cesarzowa oznacza stabilność, równowagę, płodność, obfitość, zadowolenie z życia, opiekę, matczyne instynkty i energię życiową w całym jej pędzie i mocy. Oznacza lepsze dni, urlop i potrzebę odpoczynku od nieustannego zgiełku i pracy. Może oznaczać spotkanie osoby, która pomoże ci w wielu sprawach i ułatwi codzienne obowiązki. Wpływowa osoba, która otoczy cię swoją opieką, zagości na stałe w twoim życiu. Pozwól więc sobie na odrobinę luksusu, nie żałuj pieniędzy na wygodę swoją i bliskich. Wielkanoc upłynie spokojnie i bez wielkich niespodzianek. Udekoruj pięknie swój dom na powitanie wiosny.

Karta Głupiec

Szansa roku: XXII Głupiec

Zmień punkt widzenia, spojrzyj na swoje życie z innej perspektywy, a od razu przekonasz się, że niepotrzebnie zamartwiasz się starymi sprawami. Karta Głupiec wskazuje, że w tym roku nauczysz się czegoś nowego, zdobędziesz ciekawe informacje i poczujesz się jak nowo narodzony. Wiosna zachęci cię do większych porządków. Idź na całość i pozbądź się ze swojego życia zbędnego balastu - zarówno materialnego, jak i emocjonalnego. Karta podpowiada, że latem twoimi sprzymierzeńcami będą osoby młodsze lub mniej od ciebie doświadczone, ale za to z wielkim zapałem i energią do robienia czegoś nowego.

Karta Umiarkowa

Przestroga roku: XIV Umiarkowanie

Karta Umiarkowanie oznacza skromność i brak emocjonalnego zaangażowania. Jako przestroga oznacza, że powinieneś przemyśleć swoje postępowanie, zwolnić, pamiętać o umiarze i prostocie. Masz wiele talentów, które są uśpione. Żeby ci służyły i były w pełni wykorzystanie, musisz przystanąć i znaleźć czas na kreatywność, próbowanie tego, w czym jesteś dobry. Karta uczy, że nie zawsze musisz opowiadać się za jedną ze stron czy robić tylko jedną rzecz. Wartością jest łączenie pierwiastków, składników, ludzi tak, żeby stworzyły nową jakość. Nie warto robić niczego na siłę, bo wtedy ryzykujesz porażkę. Pośpiech i upraszczanie procedur czy procesów może zadziałać na twoją szkodę.

Styczeń: II Kapłanka

Czas sprzyja sprawom związanym ze zdrowiem i medycyną. Dowiesz się czegoś o sobie i swoich możliwościach. Nie kuruj się sam, jeśli sprawa jest poważna.

Luty: XVII Gwiazda

Możesz liczyć na szczęśliwy zbieg okoliczności. Wyjaśni się tajemnicza sprawa lub odnajdzie ważny przedmiot. Masz szansę zyskać uznanie, a nawet dodatkowe pieniądze.

Marzec: VII Rydwan

Przejrzyj korespondencję i upewnij się, że nie przegapiłeś żadnego ważnego listu czy wiadomości. Poszukaj ofert wyjazdów i szkoleń.

Kwiecień: XVI Wieża

Pohamuj buntowniczy nastrój i nie mów "nie" wtedy, kiedy może to zagrozić twoim interesom. Prowadź ostrożnie samochód, unikaj nadużywania alkoholu i nie przejadaj się.

Maj: 0 Głupiec

Możesz teraz znaleźć coś bardzo ciekawego i niedrogiego. Głupiec zapewni ci szczęście w sprawach finansowych.

Czerwiec: VI Kochankowie

Będziesz podbijać serca swoich wielbicieli, flirtować i dobrze się bawić. Pewna osoba bardzo za tobą tęskni, odezwij się do niej, a spędzicie wyjątkowe chwile.

Lipiec: XII Wisielec

Odpoczywaj i nie bierz na siebie zbyt wielu dodatkowych domowych obowiązków. Po pracy wybierz się na siłownię lub basen, warto popracować nad sylwetką.

Sierpień: IX Pustelnik

Spokojnie reaguj na wszystkie zmiany i daj sobie czas na reakcję. Presja czasu nie działa na twoją korzyść.

Wrzesień: XIV Umiarkowanie

Nie bierz na siebie zbyt dużo, bo możliwy jest spadek formy. Zajmij się swoim hobby i dodatkowymi wakacyjnymi planami.

Październik: I Mag

Będziesz ambitny i bardzo pomysłowy. Zrobisz wszystko, co możliwe, aby wyprzedzić konkurencję.

Listopad: XVIII Księżyc

Osiągniesz to, na czym ci zależy, jeśli tylko rozsądnie dobierzesz argumenty i nie będziesz bujać w obłokach.

Grudzień: V Papież

W drodze na szczyty kariery nie łam przepisów i zasad, bo zwierzchnicy patrzeć będą na ciebie z wielką uwagą.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer