Horoskopy dla Raka

Wróżba z Tarota na rok 2018 dla Raka

Izabela Podlaska

Karta Świat

Aura roku: XXI Świat

Przed tobą rok wielkich możliwości. Plany, które rozpocząłeś w zeszłym roku, teraz nabiorą tempa. Bądź dobrej myśli i zabierz się za trudne sprawy. Możesz liczyć na udane spotkanie z ważną osobą lub kimś, od kogo zależy powodzenie twoich spraw. W miłości i związkach z ludźmi nadejdą dobre chwile. Poczujesz, że wreszcie jesteś na właściwej drodze! Samotni spotkają kogoś, kto bardzo im się spodoba. Jeśli prowadzisz negocjacje, rozmowy będą się przedłużać, a wymagania wobec ciebie będą rosły. Nie poddawaj się zbyt łatwo, nie reaguj nerwowo i nie próbuj przyspieszyć biegu wydarzeń, bo w końcu zwyciężysz. Karta Świat przynosi też szczęście w podróży.

Karta Rydwan

Szansa roku: VII Rydwan

Szybko chwytaj okazje, które pojawią się na twojej drodze, a będziesz w centrum wydarzeń i zyskasz wiele w sprawach finansowych. Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. Teraz jest dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Szans na poprawienie sytuacji materialnej będzie wiele. Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić. Odczujesz poprawę w sprawach zdrowotnych. Wiosną warto zacząć nową dietę i odchudzanie.

Karta Kapłanka

Przestroga roku: II Kapłanka

Ostrożnie odnoś się do ludzi, którzy dużo mówią, ale nic nie robią. Bądź realistą, nie bujaj w obłokach, bo pewnych spraw domowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Bądź ostrożny w kontaktach z urzędnikami, pilnuj terminów i nie dyskutuj z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od ciebie. W tym roku plotki i niedomówienia mogą pogorszyć twoje relacje z pewną ważną dla ciebie kobietą, dlatego uważaj na słowa.

Styczeń: VIII Siła

Załatwisz ważne sprawy i jeszcze zostanie ci trochę czasu na przyjemności. Pomyśl wreszcie o sobie i bądź trochę egoistą. Warto zająć się swoją kondycją i wyglądem.

Luty: XVII Księżyc

Nie lekceważ swoich przeczuć, bo intuicja będzie ostrzegać cię przed nieprzyjaznymi osobami. Miesiąc sprzyja szukaniu lepszych mebli, a nawet nowego mieszkania.

Marzec: XIX Słońce

Czeka cię szczęśliwy, choć nieco nerwowy miesiąc. Dzięki wsparciu Słońca masz wiele sił i odwagi, dzięki którym uporasz się z problemami.

Kwiecień: I Mag

Skorzystaj z każdej okazji i znajomości, aby dowiedzieć się jak pomnożyć twoje dobra lub zaoferować usługi. Twoimi atutami będą optymizm i zaskakujące pomysły.

Maj: XII Wisielec

Uważaj, bo możesz mieć problemy z koncentracją. Nie spiesz się i nie denerwuj się z byle powodu. W kłopotach zaufaj intuicji.

Czerwiec: XVI Wieża

Jeśli chcesz coś załatwić lub przekonać kogoś do ambitnych planów, zrób to szybko. Odważne i szalone pomysły mają szansę na realizację.

Lipiec: VI Kochankowie

Uwierz w siebie, zainwestuj w modny wygląd i nie myśl o dawnych niepowodzeniach. Karta Kochankowie sprawi, że będziesz robić duże wrażenie na płci przeciwnej.

Sierpień: XVII Gwiazda

Nie będziesz narzekać na brak wrażeń. Znajdziesz się w centrum zainteresowania, wiele osób zechce poznać twoje zdanie i zasięgnąć u ciebie porady.

Wrzesień: IV Cesarz

Będziesz skoncentrowany na ważnych sprawach. Uporaj się z zaległościami, zrób jesienne porządki. W weekendy należy ci się chwila wytchnienia i nagrody.

Październik: XV Diabeł

Czyjeś intrygi mogą cię trochę zaskoczyć, dlatego lepiej unikać kontrowersyjnych tematów i po prostu robić swoje. W finansach czas na wielkie porządki.

Listopad: XXI Świat

Pracuj i staraj się zdobyć uznanie. Nie zapomną o tobie życzliwi ludzie. Miesiąc sprzyja załatwianiu trudnych spraw, nie siedź więc bezczynnie.

Grudzień: XII Wisielec

Pora o siebie zadbać, zmienić dietę, zapisać się na badania. Znajdź na to czas i pieniądze, bo zdrowie jest ważniejsze od innych spraw.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer