Polecamy

Horoskop numerologiczny na 2018 rok

Horoskop roczny
na 2018 rok

Horoskop chiński na rok Ziemskiego Psa (2018)

Horoskop miłosny
na 2018 rok

Wróżba z tarota na 2018 rok

Wróżba z run na rok 2018

Numerologiczny horoskop miesięczny

Kursy i warszaty w Warszawskiej Szkole Astrologii

Tematy astrologicznych warsztatów czwartkowych (zima i wiosna 2018)

Internetowy kurs
"Astrologia prognostyczna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia elekcyjna" I-III 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia horarna w praktyce" VI-IX 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Astrologia dla początkujących" IX-XII 2018

Więcej informacji i zapisy

Internetowy kurs
"Interpretacja solariuszy" IX-XI 2018

Więcej informacji i zapisy

Horoskopy dla Lwa

Wróżba z Tarota na rok 2018 dla Lwa

Izabela Podlaska

Karta Mag

Aura roku: I Mag

Przed tobą rok pozytywnych zmian i wyzwań, jakie los postawi przed tobą, aby cię sprawdzić i dać ci szansę na lepsze życie. Nie poddawaj się i walcz o swoje. Teraz jest najlepszy czas, aby zwyciężyć. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. Karta Mag wskazuje, że ktoś zapewni ci wiele atrakcji i zmotywuje do przejęcia inicjatywy. Czekasz na telefon, ktoś nie odpowiada na twój list, ktoś się waha w sprawie współpracy? Jako pierwszy wyjdź z inicjatywą, a wyprzedzisz konkurencję i zyskasz dodatkowe punkty i w miłości, i w sprawach finansowych.

Karta Gwiazda

Szansa roku: XVII Gwiazda

Uwierz w siebie i swoje możliwości, bo karta Gwiazda doda ci blasku i pewności siebie. Nie zaniedbuj kontaktów towarzyskich, spotykaj się z ludźmi, daj się lubić i poznaj nowe osoby, które poszerzą twoje horyzonty i zachęcą do ambitniejszych zadań. Wiosną i latem masz szansę zyskać dochodowe hobby i spędzić wakacje marzeń. Spójrz na swoje życie z innej perspektywy. Uśmiechem, uprzejmością i pozytywnym myśleniem zyskasz o wiele więcej. Zamiast narzekać, doceń to, co masz. Karta zapowiada spotkanie znanej osoby. Dla samotnych oznacza miłość od pierwszego wejrzenia lub znalezienie bratniej duszy.

Karta Wisielec

Przestroga roku: XII Wisielec

W tym roku nie wszystkie sprawy mogą układać się zgodnie z planem. Rozleniwiony możesz zbagatelizować ostrzeżenia od losu, pouczenia krewnych czy srogie miny przełożonych. Uważaj, bo pewne zaniedbania mogą sprawić ci więcej kłopotów niż myślisz. Działaj więc rozważnie, nie bagatelizuj trudności, nie odkładaj na później żmudnych prac, a szybko okaże się, że powoli wychodzisz na prostą. Karta Wisielec radzi odpocząć i nie zaniedbywać odpowiedniej ilości snu.

Styczeń: XX Sąd Ostateczny

Zabierz się za większe porządki. Zajmij się domem, kuchnią i spiżarnią. Wybierz się do marketu, zrób plany remontu lub przebudowy.

Luty: XVII Gwiazda

Miesiąc sprzyja miłości i radości. Będziesz się podobać i łatwo zyskasz uznanie. Korzystaj z dobrego czasu i załatwiaj ważne sprawy.

Marzec: III Cesarzowa

Spłać długi lub negocjuj rozłożenie ich na raty. Bądź aktywny, odwiedź bank, załóż konto lub szukaj lepszych ofert kredytów lub kart.

Kwiecień: XV Diabeł

Ostrożnie z wydatkami. Nagle możesz ulec chwilowej zachciance, która nadszarpnie twój domowy budżet.

Maj: XIX Słońce

Miesiąc sprzyja radości i odzyskiwaniu wewnętrznej równowagi. Spróbuj dostrzec pozytywną stronę życia, nawet jeśli wiatr wieje ci w oczy.

Czerwiec: XIV Umiarkowanie

Karta przypomni ci o zabawie i miłości. Nie samą pracą człowiek żyje, czasami trzeba zwolnić. Zatroszcz się o wygodę rodziny i piękno domu.

Lipiec: XVIII Księżyc

Miesiąc sprzyja nauce, podróżom i interesom. Pamiętaj też o własnych potrzebach i odpoczynku. Wsłuchaj się w swoje emocje, bo twoje przeczucia i sny będą trafne.

Sierpień: VIII Siła

Nie bądź fałszywie skromny i uwierz we wszystkie wspaniałe komplementy, jakie usłyszysz. Zadbaj o swój wygląd i wygodę.

Wrzesień: V Papież

Wykorzystaj swoje znajomości, aktywnie zabiegaj o awans i chwal się wszystkim, co potrafisz.

Październik: XI Sprawiedliwość

Warto odwiedzić bank, znaleźć lokaty z lepszymi warunkami lub wykupić polisę ubezpieczeniową.

Listopad: I Mag

Miesiąc sprzyja twoim zawodowym sprawom, a nawet pomoże ci zdobyć popularność w swoim otoczeniu.

Grudzień: VI Kochankowie

Rodzinne spotkania przyniosą wiele owocnych rozmów i postanowień. Nie unikaj odpowiedzialności i sam wymagaj od innych, żeby wywiązywali się ze swoich obietnic.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 12W 12 numerze "Astrologii Profesjonalnej" publikujemy artykuł Izabeli Podlaskiej-Konkel o interpretacji horoskopów horarnych dotyczących pytań o sprawy zawodowe, cenę produk­tu, rządy i werdykt sądu oraz finał sprawy oraz tekst o tym, jak interpretować horoskopy wydarzeniowe. Ewa Krajewska przedstawia znaczenia dziewiątego domu, a Ewa Seydlitz odtwarza chronologię przepowiedni Nostradamusa.

Zamów aktualny numer