Horoskopy dla Wagi

Wróżba z Tarota na rok 2018 dla Wagi

Izabela Podlaska

Karta Słońce

Aura roku: XIX Słońce

Przed tobą ciekawe zadania. Nie bój się nowych wyzwań i uwierz w swoje zdolności. Aura sprzyja szkoleniom i służbowym wyjazdom. Zadziwisz szefa i współpracowników, możesz też liczyć na większe zyski. Możliwe są jednak drobne, ale na szczęście zabawne nieporozumienia towarzyskie. Szybko zdementuj plotki, bo mogą zaszkodzić twoim rodzinnym sprawom. Masz dużą szansę na to, że ktoś dostrzeże cię w tłumie kandydatów. Umawiaj się na spotkania i rozmowy o pracę. W drugiej połowie roku możliwa jest ważne spotkanie dotyczące pieniędzy i zarobków. Przedstaw jasno swoje żądania, a unikniesz kłopotliwych pytań i nieporozumień. Bądź realistą i domagaj się jasnych ustaleń. Dla samotnych mężczyzn karta wróży flirt, a nawet namiętny romans.

Karta Cesarzowa

Szansa roku: III Cesarzowa

Rok przyniesie ci wiele okazji do wypoczynku i odcięcia się choć na trochę od codziennych nużących spraw. W sprawach finansowych odczujesz polepszenie. To dobry czas, aby założyć konto bankowe na lepszych warunkach, zrobić lokatę lub wykupić ubezpieczenie. Nie pożyczaj na zbyt duży procent, bo łatwo wpędzisz się w spiralę narastających odsetek. W sprawach domowych czekają cię dobre wiadomości, radosne spotkania i doniosłe uroczystości. Osoby samotne mają szansę na przeżycie wyjątkowego romansu, który jesienią może przerodzić się w coś poważnego.

Karta Sprawiedliwość

Przestroga roku: VIII Sprawiedliwość

Kontroluj swoje wydatki. Zapragniesz czegoś, co jest za drogie i trudno będzie powstrzymać cię przed zakupami. W pracy karta radzi przyjąć taktykę małych kroków. Zbyt wielki rozmach w działaniu może przynieść trudności. Jeśli przestaniesz wytykać innym błędy, to uda ci się osiągnąć wewnętrzną równowagę. Ktoś będzie chciał zawrzeć z tobą zgodę. Wyciągnij do niego rękę! Pojawi się okazja do nawiązanie ciekawej znajomości, która przyda ci się w pracy.

Styczeń: VI Kochankowie

Szukaj pomocników, pytaj ludzi o zdanie. Słońce sprzyja zdobywaniu nowych umiejętności i zacieśnianiu ważnych znajomości.

Luty: III Cesarzowa

Karta przyniesie ci więcej zaproszeń na towarzyskie spotkania. Warto się będzie ruszyć i zobaczyć, jak radzą sobie twoi znajomi.

Marzec: X Koło Fortuny

Będziesz bardzo zapracowany. Pod wpływem nowych informacji zmienisz wcześniejsze ustalenia lub wybierzesz się na ważną rozmowę.

Kwiecień: XIX Słońce

Bądź dobrej myśli, nie będziesz musiał się martwić. Słońce postawi na twojej drodze osobę, dzięki której twoje problemy szybko znikną.

Maj: XVI Wieża

Pewne przedsięwzięcie okaże się bardzo udane, nawet jeśli będzie cię kosztowało sporo nerwów i wysiłku.

Czerwiec: IX Pustelnik

Nie daj się ponieść nerwom. Posłuchaj swojej intuicji, a dobrze na tym wyjdziesz. Uważaj na zdrowie, bo konserwanty lub słodziki mogą ci zaszkodzić.

Lipiec: VII Rydwan

Nie daj się sprowokować do nieprzemyślanych decyzji. Mimo najlepszych chęci możesz nie nadążyć za pomysłami swoich krewnych.

Sierpień: XIV Umiarkowanie

Znajdź czas na spotkania z przyjaciółmi. Znajomości, które trochę przygasły, teraz mogą się odnowić.

Wrzesień: IV Cesarz

Zainteresuj się swoimi sprawami finansowymi, odzyskaj długi i zapłać rachunki. Miesiąc sprzyja porządkom w portfelu.

Październik: XVIII Księżyc

Możesz marudzić i złościć się nawet bez wyraźnego powodu. Nie daj się smutkowi i chandrze. Humor poprawi ci spotkanie z przyjaciółmi.

Listopad: XXI Świat

Poczujesz przypływ sił. Sprawy, które opóźniały się w poprzednich miesicach, wreszcie ruszą do przodu!

Grudzień: 0 Głupiec

Warto słuchać ludzi, pytać o radę czy prosić o opinię. Wiele się nauczysz. W towarzystwie unikaj plotek, bo wplączesz się w niepotrzebny konflikt.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer