Horoskopy dla Skorpiona

Wróżba z Tarota na rok 2018 dla Skorpiona

Izabela Podlaska

Karta Umiarkowanie

Aura roku: XIV Umiarkowanie

2018 rok to dobry czas na naukę, dokształcanie i zdobywanie dodatkowych kwalifikacji. Szukaj sojuszników i używaj intuicji, aby pokonać codzienne problemy. Wczuj się w sytuację innych, a od razu wiele spraw stanie się dla ciebie bardziej zrozumiałych. Karta Umiarkowanie sprzyja nawiązywaniu znajomości, wykorzystywaniu dawnych kontaktów i ożywieniu towarzyskiemu. Negocjuj, rozwiązuj konflikty i problemy wspólnie - w gronie rodziny czy współpracowników, a wszyscy na tym skorzystają. Ugody czy porozumienia zawarte w tym roku będą miały pozytywny wpływ na bieg spraw. W sprawach uczuciowych karta opiekuje się tymi, którzy szukają głębokich i stabilnych relacji. To dobry czas na znalezienie partnera, który będzie jednocześnie przyjacielem.

Karta Świat

Szansa roku: XXI Świat

Karta Świat zapewni ci dużo wewnętrznej motywacji do pokonywania trudności i mierzenia się z silniejszymi przeciwnikami. Użyj intuicji, ona ostrzeże cię przed pułapkami czy przeciwnościami losu. Masz w tym roku dużą moc przekonywania i pozytywnego wpływu na ludzi. Warto to wykorzystać! Osoby, ubiegające się o wizę, stypendium, pracę za granicą, powinny zintensyfikować swoje działania, bo ich szanse na sukces wzrosną.

Karta Gwiazda

Przestroga roku: XVII Gwiazda

Gwiazda skłoni cię do większego zadbania o zdrowie. Warto poświęcić więcej czasu na pielęgnację urody, karta sprzyja poprawie samopoczucia. Zrób też magiczne porządki w uczuciach. Wyrzuć z serca tych, którzy cię kiedyś skrzywdzili lub działali na twoją szkodę. Nie bądź zbyt wyrozumiały dla tych, którzy cię kiedyś skrzywdzili. Czy rzeczywiście każdy zasługuje na drugą szansę? Zanim odpowiesz na to pytanie, dobrze się zastanów, bo tarot ostrzega w tym roku przed łatwowiernością i zbytnią wyrozumiałością.

Styczeń: 0 Głupiec

Nie nie przejmuj się tym, co na temat twoich prywatnych nawyków mówią inni ludzie. Bądź sobą, a więcej ci się uda.

Luty: V Papież

Masz szansę zdobyć zaufanie kogoś ważnego, ale nie bierz na siebie cudzych obowiązków.

Marzec: I Mag

Nie przegap maila czy telefonu z ciekawą propozycja. Nawet jeśli od razu nie obiecają ci podwyżki, warto robić nowe rzeczy i poszerzać swoje możliwości i wpływy.

Kwiecień: XVI Wieża

Ostrożnie stosuj diety cud, sprawdź, czy nie jesteś na coś uczulony, zanim zmienisz żywieniowe przyzwyczajenia.

Maj: XI Sprawiedliwość

Będziesz optymistyczny i wesoły, a sił do uporania się z trudnymi sprawami ci nie zabraknie. Ludzie chętnie będą cię słuchać i pytać o radę.

Czerwiec: VII Rydwan

Będziesz przedsiębiorczy i pomysłowy. Nie oglądaj się na innych, tylko realizuj swoje plany i nie trać czasu na tłumaczenia.

Lipiec: XIV Umiarkowanie

Zamiast zajmować się cały czas innymi, poświęć sobie więcej czasu. Odpocznij i zdystansuj się do codziennych problemów, a twój fizyczny stan też się poprawi.

Sierpień: VI Kochankowie

Korzystaj teraz z uroków życia i nie przejmuj się tym, co sądzą inni. Karta Kochankowie doda ci uroku i wiary w miłość.

Wrzesień: XV Diabeł

Miesiąc sprzyja robieniu oszczędności, odzyskiwaniu długów i lepszemu gospodarowaniu pieniędzmi.

Październik: IX Pustelnik

Twoje pomysły będą się podobać. Wyjaśnisz sekrety, a różne zachowania współpracowników przestaną cię denerwować.

Listopad: II Kapłanka

Dzięki Kapłance odkryjesz dobre wyjście z różnych kłopotów. Masz szansę przekonać kogoś ważnego do spraw, na których ci zależy.

Grudzień: IV Cesarz

Jeśli zaangażujesz się w zbyt wiele spraw na raz, to możesz mieć problem z dotrzymaniem terminów. Dobrze wszystko zaplanuj.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer