Horoskopy dla Strzelca

Wróżba z Tarota na rok 2018 dla Strzelca

Izabela Podlaska

Karta Cesarz

Aura roku: IV Cesarz

Tarotowy Cesarz pozwoli ci zdobyć autorytet i posłuch tam, gdzie dotychczas nikt nie liczył się z twoim zdaniem. Warto pracować i wywiązywać się z zobowiązań. Ktoś doceni twoją pracę, możesz nawet dostać propozycję, która zmieni bieg twojej kariery lub polepszy obecną pozycję. Czas sprzyja porządkom, pozbywaniu się zbędnych rzeczy i usprawnianiu organizacji codziennego życia. Nie ulegaj kaprysom i chwilowym zachciankom, trzymaj się planu i bądź ambitny, a twój wysiłek zostanie doceniony i nagrodzony.

Karta Rydwan

Szansa roku: VII Rydwan

Dostaniesz wielki zastrzyk energii i na zapas pomyśl, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi. To ty dyktujesz warunki i najlepiej wiesz, co jest ci potrzebne do szczęścia. Karta Rydwan sprzyja osobom, które chcą kupić samochód, wyruszyć w daleką podróż lub samodzielnie rozpocząć ważny projekt. Walcz o swoje i nie pozwól, aby ktoś zaraził cię złym humorem lub pesymizmem.

Karta Kochankowie

Przestroga roku: VI Kochankowie

Karta Kochankowie skieruje twoją uwagę na sprawy partnerskie. Warto zrobić porządek w sprawach uczuciowych, wyjaśnić nieporozumienia, pozbyć się fałszywych znajomych lub nie odpowiadać na zaczepki kogoś, kto od dawna gra ci na nerwach. Uważaj, żeby nie dać się zmanipulować komuś, kto ma wobec ciebie złe intencje. Nie jest to dobry rok na trudne rozmowy czy dramatyczne rozstania. Jeden błąd i sprawy mogą potoczyć się nie w tym kierunku, co planowałeś. Unikaj tłumów, imprez masowych i zgiełku, a spędzisz rok w spokoju i zgodzie.

Styczeń: VI Kochankowie

Nie poddawaj się trudnościom, tylko cierpliwie zdążaj do celu. Razem uda się więcej osiągnąć, nawet jeśli będzie to trwało trochę dłużej.

Luty: I Mag

Miesiąc bardzo sprzyja udanym zakupom i okazyjnym przecenom. Zastanów się, co chciałbyś mieć, a potem cierpliwie szukaj promocji.

Marzec: XII Wisielec

Bądź ostrożny i niczym za bardzo się nie przejmuj. Możliwe są opóźnienia, ktoś nie przyjdzie na spotkanie lub o czymś zapomni.

Kwiecień: XIV Umiarkowanie

Warto zabrać się za oczyszczanie organizmu. Pij zioła, unikaj konserwantów i jedz o regularnych porach. Dzięki temu poczujesz się mniej zestresowany.

Maj: III Cesarzowa

Znajdź czas dla siebie, zamiast poświęcać się dla innych. Cesarzowa sprzyja wyjazdom i poznawaniu nowych przyjaciół, a także pomoże ci zadbać o wygodę.

Czerwiec: XIII Śmierć

Wyśpij się i nawet weź jeden dzień wolnego, żeby twój organizm nie padł z wyczerpania. Za dużo pracujesz i od siebie wymagasz, zwolnij!

Lipiec: XVII Gwiazda

Uwierz w siebie, zrób się na bóstwo. Możesz teraz stać się popularny lub wyrobić sobie dobrą opinię u osób, które do tej pory cię unikały lub miały ci coś za złe.

Sierpień: XVIII Księżyc

Twoje pomysły i propozycje spotkają się z życzliwym przyjęciem rodziny. Także w miłości sprzyja ci powodzenie.

Wrzesień: XX Sąd Ostateczny

Zawieraj nowe zawodowe znajomości, dowiedz się, czy nie zwolniło się stanowisko, o którym od dawna marzysz. Wiedza to potęga.

Październik: XVI Wieża

Czas odciąć od ludzi, którzy podcinają ci skrzydła i zjadliwie komentują twoje miłosne wybory. Bądź bezkompromisowy i nie dawaj im drugiej szansy.

Listopad: XXI Świat

Bądź pierwszy, który złoży podanie o dofinansowanie lub szkolenie, upomnij się o lepsze dodatki do pensji i pracownicze przywileje.

Grudzień: X Koło Fortuny

Będziesz zajęty wieloma sprawami naraz. Możliwe są różne zaskakujące propozycje, które wyjdą ci na dobre.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer