Horoskopy dla Koziorożca

Wróżba z Tarota na rok 2018 dla Koziorożca

Izabela Podlaska

Karta Diabeł

Aura roku: XV Diabeł

Rok sprzyja flirtom i miłości. Jeśli jesteś samotny, miej oczy szeroko otwarte. Ktoś niezwykły pojawi się w twoim życiu, a może nawet pozostanie na dłużej. Trudno będzie ci się oprzeć pokusie szybkiego i niezobowiązującego romansu. Nie obiecuj jednak zbyt wiele, bo emocje mogą przeważyć nad rozsądkiem. W weekendy warto spotkać się z przyjaciółmi z dawnych lat i odnowić niektóre znajomości. Baw się, korzystaj z towarzyskich zaproszeń, ale trzymaj też rękę na pulsie i szybko reaguj na zawodowe propozycje. Kara Diabeł sprzyja też karierze i finansowym sprawom, dlatego zaplanuj spotkania z ważnymi osobami, pomyśl o wzięciu korzystnego kredytu na rozwój i inwestycje.

Karta Pustelnik

Szansa roku: IX Pustelnik

Będziesz teraz spostrzegawczy, lepiej zorganizowany i punktualny. Ci, którzy w ciebie wątpili, wreszcie docenią twoje zalety i powierzą ci ważne zadania. Pustelnik pomoże ci dogadać się z ważnymi osobami i przekonać je, że to właśnie tobie warto powierzyć wyższe stanowisko i dać lepszą pensję. Planuj nowe usługi, rozszerzaj asortyment, spotykaj się z klientami. Szukaj też kredytów lub dotacji, bo masz dobrą rękę do pieniędzy, a twoja wiarygodność wzrośnie. Jeśli chorujesz, zainteresuj się medycyną naturalną, zacznij się lepiej i zdrowiej odżywiać. Dzięki temu wzmocnisz swój organizm.

Karta Kapłanka

Przestroga roku: II Kapłanka

Kapłanka ostrzega cię przed bagatelizowaniem pewnych osób i nietrafną oceną ryzyka. Nie wywyższaj się i szanuj innych, bo ktoś przez ciebie niezauważany w trudnej sytuacji może zaoferować swoją pomoc. Możesz na początku roku napotkać drobne kłopoty, które bardzo skomplikują ci życie. Tylko dzięki dyplomacji i opanowaniu uda się rozwiązać trudną zawodową sprawę. Do wszystkiego podchodź ze spokojem. Pewna rada może okazać się cenniejsza niż myślisz, słuchaj więc tego, co mówią inni.

Styczeń: V Papież

Czas sprzyja nauce, szkoleniom i dobrym wiadomościom. Możesz częściej występować publicznie, doskonale dasz sobie radę podczas ważnych narad, prezentacji i zebrań.

Luty: XIX Słońce

Dzięki energii Słońca wyrobisz się z obowiązkami. W wolnych chwilach spotkaj się z przyjaciółmi lub zdecyduj się na karnawałowe szaleństwa.

Marzec: XX Sąd Ostateczny

Dbaj o siebie i bądź miły dla ludzi, a szczęście w miłości przez cały miesiąc będzie ci sprzyjać. Warto bywać wśród ludzi.

Kwiecień: VII Rydwan

Będziesz zajmować się tym, co cię interesuje i przyniesie ci dodatkowe pieniądze. Szybko zabierz się do pracy, a prześcigniesz konkurencję.

Maj: XV Diabeł

Puść mimo uszu przykre uwagi, nie komentuj żadnych głupich plotek. Ktoś będzie ci czegoś zazdrościć, ale ty nie daj się wciągnąć w tę grę. Zadbaj o odpoczynek.

Czerwiec: VI Kochankowie

To dobry miesiąc, aby wyjaśniać spory i jeszcze raz negocjować trudne sprawy. Odważ się prosić o więcej, bądź też cierpliwy i serdeczny.

Lipiec: XX Świat

Daj się przekonać do gier zespołowych. Taka forma ruchu może ci bardziej odpowiadać, dzięki czemu poprawisz kondycję.

Sierpień: III Cesarzowa

Czas trochę odpocząć od domowych obowiązków. Warto też zadbać o siebie i swoją urodę, twoje życie towarzyskie rozkwitnie. Szansa na wyjątkowe spotkanie.

Wrzesień: IX Pustelnik

Przypomnisz sobie o zaległych sprawach i niedotrzymanych obietnicach. Miesiąc będzie bardzo pracowity, wyznaczysz sobie nowe zadania.

Październik: XVII Gwiazda

Słuchaj serca, kieruj się intuicją, a na pewno trafisz na właściwą drogę. Karta Gwiazda postawi na twojej drodze pomocne osoby.

Listopad: XII Wisielec

karta radzi zwolnić. Jeśli masz zły humor, to zadzwoń do przyjaciół. Postaraj się więcej czytać. Masz teraz szansę odkryć nowe zainteresowania.

Grudzień: VIII Siła

Zrobisz wiele, aby pokazać się komuś z jak najlepszej strony. Miesiąc sprzyja zawieraniu nowych znajomości i rozwiązywaniu konfliktów.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer