Horoskopy dla Wodnika

Wróżba z Tarota na rok 2018 dla Wodnika

Izabela Podlaska

Karta Papież

Aura roku: V Papież

Rok sprzyja porządkom i kończeniu spraw, które od dawna spędzają ci sen z powiek. Karta Papież pomoże ci zadbać o wygląd i zdrowie. Warto krytycznym wzrokiem popatrzeć na siebie w lustrze i obiektywnie ocenić, co trzeba poprawić, jakie kolory dobrać, abyś prezentował się lepiej. To dobry rok, aby rzucać niezdrowe nawyki i nałogi, zadbać o siebie i przejść na zdrową dietę, a nawet zrobić sobie krótką kurację oczyszczającą. Pewna starsza osoba może ci pomóc w sprawach zawodowych. Warto więc pytać innych o zdanie i stosować się do rad osób bardziej od ciebie doświadczonych.

Karta Słońce

Szansa roku: XIX Słońce

Trzymaj rękę na pulsie! Karta Słońce bardzo sprzyja tym osobom, które ubiegają się o kredyty, pożyczki i dotacje. Odważnie domagaj się tego, co ci się należy, nie pracuj za darmo i dobrze wyceń swoje umiejętności, a inni też zaczną cię cenić. Nie zwlekaj z odpowiedzią na list z banku, umów się od razu na rozmowę, a wyprzedzisz innych i zgarniesz najlepsze warunki kredytu. W tym roku jest szansa na sukces w sprawach finansowych. Karta Słońce oznacza również romanse i flirty. Wiosna sprzyja znalezieniu partnera.

Karta Wieża

Przestroga roku: XV Wieża

Będziesz nabuzowany, skłonny do podejmowania wyzwań i ryzyka. Ludzie będą walczyć o swoje i bardzo emocjonalnie wyrażać swoje potrzeby. Uważaj więc, żeby nie stać się ofiarą czyjejś frustracji lub manipulacji. Unikaj miejsc, gdzie jest tłum, bo łatwo będziesz przyjmować energię i nastroje otoczenia. Lepiej zachować spokój i równowagę. Nie podejmuj radykalnych życiowych decyzji pod wpływem chwili, nie kieruj się gniewem czy niesprawdzonymi informacjami, a będziesz wygranym w każdej sytuacji. Nie słuchaj plotek, kieruj się rzeczowymi argumentami, a od plotkarzy trzymaj się z daleka, bo mogą ci zaszkodzić. W wakacje unikaj konfliktów z krewnymi, których nie lubisz, a wszyscy będą zadowoleni.

Styczeń: I Mag

Nie przejmuj się ludźmi i śmiało realizuj swoje plany. Znajdziesz się w centrum zainteresowania, a twoje pomysły i sprawy zostaną zauważone.

Luty: VI Kochankowie

W sprawach towarzyskich ożywienie! Przyjaciele znajdą dla ciebie więcej czasu i znów będzie wesoło.

Marzec: V Papież

Warto wyjaśnić stare nieporozumienia. Ktoś pomoże ci zmienić spojrzenie na dotychczasowe sprawy i zobowiązania.

Kwiecień: VII Rydwan

Będziesz bardzo ambitny i zdecydowany, jednak nie wszystko dziś uda się zrobić, bo ludzie będą cię rozpraszać. Postawisz na swoim, jeśli tylko będziesz samodzielny.

Maj: XX Sąd Ostateczny

Ważne sprawy załatwisz dzięki uprzejmości i pomocy znajomych. Zawarte nowe znajomości okażą się bardzo inspirujące.

Czerwiec: XVII Gwiazda

Będziesz energiczny, towarzyski i dociekliwy. Nie wyciągaj pochopnych wniosków z usłyszanych ploteczek i sekretów.

Lipiec: XVIII Księżyc

Nie samą karierą człowiek żyje. Unikaj dyskusji z osobami, których nie lubisz, bo tylko stracisz czas. Własne sprawy niech będą dla ciebie najważniejsze.

Sierpień: XII Wisielec

Spokojnie podchodź do wszystkich opóźnień, nie wpłyniesz na nie, a nerwy są niepotrzebne. Twoje zdrowie jest najważniejsze. Odpocznij i skorzystaj z urlopu.

Wrzesień: X Koło Fortuny

Przed tobą zmiany. Nie denerwuj się, jeśli ktoś się spóźni, a ważne sprawy zajmą więcej czasu. Negocjuj, a uda ci się postawić na swoim.

Październik: IV Cesarz

Ktoś zmobilizuje cię do działania i miesiąc okaże się bardzo gorący, a ty bardzo aktywny. Nie daj się ubiec konkurencji.

Listopad: XIX Słońce

Będziesz odważny i przedsiębiorczy. Nie bój się niekonwencjonalnych rozwiązań. Warto słuchać młodszych i nie przejmować się przesądami.

Grudzień: III Cesarzowa

Podejmij miłosne ryzyko. Śmiałe zachowanie przyciągnie do ciebie wielu wielbicieli. Zapomnij o starych związkach i układach, szkoda na nie energii.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer