Horoskopy dla Ryb

Wróżba z Tarota na rok 2018 dla Ryb

Izabela Podlaska

Karta Głupiec

Aura roku: 0 Głupiec

Rok sprzyja zmianom, wdrażaniu w życie nowych planów i zaczynaniu wszystkiego od nowa. Karta Głupiec podpowiada, że łatwo ci będzie pozbyć się złych przyzwyczajeń, znaleźć energię na pójście na siłownię i zadbanie o swoje zdrowie. Świat stoi przed tobą otworem, musisz tylko zrobić ten jeden krok w nieznane. Głupiec sprzyja osobom, które zmieniają pracę, szukają nowego partnera i ubiegają się o dziecko. Nie zwlekaj i zacznij działać od razu, a na sukces nie będziesz musiał długo czekać. Nie licz jednak na to, że ludzie od razu docenią, to co robisz. Poczuj się jak odkrywca nieznanych lądów, eksperymentuj, poznawaj nowe dziedziny wiedzy, bo już niedługo bardzo ci się to przyda.

Karta Kochankowie

Szansa roku: VI Kochankowie

Spodziewaj się korzystnych wiadomości na temat współpracy, podpisywania umów i starania się o nową posadę. Spotkasz pomocnych ludzi, którzy nie tylko ułatwią ci pewne trudne zadanie, z którym od dawna się borykasz. Będą też wspierać cię duchowo i emocjonalnie, a przyjaciele nie zostawią cię w potrzebie. Proś więc o pomoc, mów głośno o swoich problemach, bo dzięki temu szybko pokonasz przeszkody i więcej czasu będziesz mógł przeznaczyć dla bliskich. Osoby, które szukają partnera, w tym roku mogą liczyć na szybki rozwój pewnej obiecującej znajomości.

Karta Śmierć

Przestroga roku: XIII Śmierć

Coś może skłaniać cię do chowania się w domu i odpuszczania sobie spacerów, ćwiczeń i uprawiania sportu. Bądź jednak dzielny i nie rezygnuj z tego, co daje ci formę i pomaga w utrzymaniu zdrowego trybu życia. Karta Śmierć przestrzega przed bagatelizowaniem zmęczenia i pierwszych symptomów psychicznego wypalenia czy nawet choroby! Zrób badania kontrolne, skorzystaj z dnia wolnego, żeby naładować akumulatory i dobrze się odżywiaj. W żadnym wypadku nie rezygnuj z urlopu. Plotki i nieodpowiednie towarzystwo mogą zagrozić twoim sukcesom. Trzymaj się z tymi, którzy są prawdomówni i szczerzy.

Styczeń: II Kapłanka

Warto o siebie zadbać i być dobrej myśli. Dzięki wsparciu Kapłanki sprawisz, że świat stanie się piękniejszy. Możesz zdecydować się na przemeblowanie mieszkania.

Luty: VII Rydwan

Wykorzystaj szansę, jaką otrzymasz od szefa lub innej ważnej osoby. Będziesz mieć dużą siłę przebicia i szansę na wygraną.

Marzec: XV Diabeł

Ktoś może chcieć od ciebie zbyt wiele. Odmów pośredniczenia w dwuznacznej sprawie. Słuchaj intuicji, a unikniesz kłopotów.

Kwiecień: XI Sprawiedliwość

Będziesz bardzo życzliwy dla innych i doradzisz przyjaciołom jak właściwie się zachować. Pamiętaj tylko, aby doradzać delikatnie.

Maj: VI Kochankowie

Jeśli w twoim związku źle się dzieje, to najwyższy czas szczerze powiedzieć, czego ty sam masz dosyć. Dojście do zgody może być prostsze i szybsze, niż sądzisz.

Czerwiec: V Papież

Bądź otwarty na nowe propozycje i zastanów się, czego jeszcze nie zrobiłeś, a co sprzyja twojemu awansowi.

Lipiec: VIII Siła

W miłosnym życiu wszystko może się odmienić, rozkwitnąć i przynieść ci radość. Przestań złościć się na partnera. Dla samotnych szansa na miłość.

Sierpień: XII Wisielec

Nie martw się niczym na zapas i po prostu bądź optymistą. Poczucie humoru i dystans do ryzykownych sytuacji ocalą cię przed interesami, na których mógłbyś stracić.

Wrzesień: XVIII Księżyc

Nie słuchaj cudzego narzekania, bo możesz w tym miesiącu zupełnie niepotrzebnie doszukiwać się u siebie objawów różnych chorób.

Październik: I Mag

Nie uciekaj od nowych zadań. Dzięki nim poznasz kogoś, kto nauczy cię czegoś przydatnego.

Listopad: IV Cesarz

Przypomnisz sobie o ambitnych pomysłach i zabierzesz się za ich realizację. Możliwe są korzystne propozycje, miłe zaproszenia i sympatyczne spotkania z ludźmi.

Grudzień: XIV Umiarkowanie

Przyjaciele opowiedzą ci wzruszającą historię i poproszą o radę lub pośrednictwo. Poczujesz się potrzebny.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer