Horoskopy dla Byka

Wróżba z Tarota na rok 2019 dla Byka

Izabela Podlaska

Karta Kapłanka

Aura roku: II Kapłanka

Zainwestuj w swój rozwój i karierę, a rodzina zacznie się z tobą bardziej liczyć. Bierz udział w służbowych wyjazdach, zebraniach i spotkaniach. Czas sprzyja ważnym znajomościom, które dodadzą ci odwagi do pozytywnych zmian. W domu zrób potrzebny remont lub przeprowadzkę. Wydatków będzie trochę więcej niż w poprzednim roku, bo nie będziesz potrafił odmówić swoim bliskim tego, na co będą mieli ochotę. Inwestuj w bardziej poważne zakupy i myśl o przyszłości. Rok sprzyja też udanym podróżom. W miłości czeka cię więcej spokoju i szczęścia. Samotni będą mogli przebierać w propozycjach randek. Tylko osoby wytrwałe i spokojne będą miały poważne szanse.

Karta Świat

Szansa roku: XXI Świat

Choć kariera będzie się dla ciebie liczyć, życie rodzinne będzie dla ciebie najważniejsze. Z sukcesem zajmiesz się urządzaniem domu, pomożesz swoim krewnym i przyjaciołom. Nie pozwól tylko popsuć sobie doskonałego nastroju komuś, kto jest zazdrosny o twoje sukcesy. Im mniej będziesz przejmować się cudzymi opiniami, tym lepiej. W pracy sprawy biec będą spokojnym rytmem. Uda się zakończyć konflikt lub inną trudną sprawę, która spędzała ci sen z powiek w poprzednim roku.

Karta Wisielec

Przestroga roku: XII Wisielec

Coś będzie osłabiać twoje siły witalne i opóźniać leczenie różnych, nawet drobnych dolegliwości. Będziesz poddany huśtawce nastrojów. Pij więcej ziół, naucz się metod relaksacji, a druga połowa roku będzie spokojniejsza. Mierz zamiary na siły. Pilnuj, żeby po ciężkiej pracy odpowiednio odpocząć. Nie rezygnuj z urlopu, nawet jeśli w firmie będzie się dużo działo. Karta Wisielec sprzyja regeneracji sił i szczęśliwym diagnozom lekarskim oraz szybkiemu leczeniu dolegliwości.

Styczeń: XVII Gwiazda

Gwiazda sprzyja rozpoczynaniu nowej drogi życia. Jeśli jesteś singlem, z wiarą w swoją szczęśliwą gwiazdę poszukasz kogoś odpowiedniego!

Luty: XI Sprawiedliwość

Zaufanie i przyjaźń będą początkiem pięknej miłości lub wyjątkowej znajomości. Czas sprzyja realizacji życiowych planów, potraktuj partnera i sprawy rodzinne poważnie, a wiele zyskasz.

Marzec: XX Sąd Ostateczny

Rodzinne spotkania i wiadomości od krewnych zajmą ci sporo czasu. Nie wymiguj się od nich, ktoś podsunie ci świetny pomysł na zdobycie gotówki lub wygranie sprawy sądowej.

Kwiecień: I Mag

W pracy ostrożnie wybieraj nowe zadania, bo czas nie sprzyja zmianom i ryzykownym posunięciom. Doprowadzaj sprawy do końca, bo masz szansę na sukces i większe pieniądze.

Maj: II Kapłanka

Będziesz mógł trochę zwolnić tempa i odpocząć od stresujących sytuacji. Zamiast gonić za karierą zajmij się domowymi sprawami. Dopilnuj, aby twoja rodzina była szczęśliwa, a inwestycje szybko

się zwracały.

Czerwiec: III Cesarzowa

Zadbaj o swoją wygodę, doceń delektowanie się codziennymi sprawami. Dzięki pośrednictwu wpływowej kobiety możesz zawrzeć ważną znajomość.

Lipiec: VII Rydwan

Będzie łatwiej i weselej. Spotkanie z kimś, kogo znałeś w czasach młodości doda ci animuszu i sprawi, że odzyskasz wiarę w siebie.

Sierpień: VI Kochankowie

Sprzyja ci powodzenie w miłości. Unikaj jednak dwuznacznych romansów! Miłość to także sztuka wyboru, a najlepszym doradcą jest twoje własne serce.

Wrzesień: XXII Głupiec

Spełnisz swoje marzenia o udanym, bezproblemowym związku. Nie bój się zaangażować i odkryć przed bliską osobą, co naprawdę czujesz.

Październik: XIV Umiarkowanie

Czeka cię spokojniejszy czas. Jesienny wyjazd może wiele zmienić, jeśli tylko pozwolisz komuś zrobić pierwszy krok. Miesiąc przyniesie szczęśliwe wydarzenia rodzinne.

Listopad: XIX Słońce

Postaw się autorytetom, zbierz siły i śmiało realizuj plany. Mimo jesiennej pogody znajdź w sobie tyle sił i optymizmu, aby przekonać do siebie kogoś, kto w ciebie nie wierzy.

Grudzień: V Kapłan

Kapłan zapewni ci powodzenie, a także postawi na twojej drodze wyjątkowe osoby. Druga połowa miesiąca sprzyja umacnianiu związków i nawiązywaniu trwałych przyjaźni.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer