Horoskopy dla Lwa

Wróżba z Tarota na rok 2019 dla Lwa

Izabela Podlaska

Karta Cesarzowa

Aura roku: III Cesarzowa

W tym roku zadbaj o swoje potrzeby. Nastaw się na odpoczynek, zabawę i organizowanie czasu wolnego sobie i rodzinie. W sprawach finansowych odczujesz polepszenie. To dobry czas, aby założyć konto w lepszym banku, lokatę lub wykupić ubezpieczenie. Nie pożyczaj na zbyt duży procent, bo łatwo wpędzisz się w spiralę narastających odsetek. W sprawach domowych czekają cię dobre wiadomości, radosne spotkania i doniosłe uroczystości. W miłości czas na stabilizację i zapomnienie o kompleksach. Trzeba cieszyć się życiem!

Karta Koło Fortuny

Szansa roku: X Koło Fortuny

W tym roku odważnym szczęście sprzyja, pojawi się korzystna okazja. Nie wahaj się, ani nie zastanawiaj zbyt długo, bo druga taka sama może się już nie pojawić. Otrzymasz dobrą wiadomość, która upewni cię, że jesteśmy na dobrej drodze. Przelotny romans lub znajomość, która dotychczas nie wydawała się ważna, może przekształcić się w trwały i udany związek.

Karta Słońce

Przestroga roku: XIX Słońce

Przestań wikłać się w konflikty i nie dolewaj oliwy do ognia tam, gdzie temperatura dyskusji i tak jest już wysoka. Przebacz winowajcom i wyciągnij pierwszy rękę na zgodę. W miłości nie daj się zdominować partnerowi i znajdź wreszcie czas tylko dla siebie. Inaczej problemy w związku będą się pogłębiać. W sprawach finansowych nie daj się namówić na wyjątkowe okazje, na umowach czytaj to, co napisane małym drukiem.

Styczeń: XXI Świat

Nowa osoba, która pojawi się w twoim życiu, wniesie do niego wiele radości i szczęścia. Możliwa niespodzianka zza granicy.

Luty: XVIII Księżyc

Nie bój się stawiać niewygodnych pytań, wyjaśniaj nieporozumienia, ucz się nowych rzeczy. Słuchaj się intuicji podczas podejmowania trudnych decyzji, a dobrze na tym wyjdziesz.

Marzec: II Kapłanka

Bądź wyrozumiały dla innych i nie angażuj się w konflikty, bo przyniosą ci one dużo kłopotów. Posłuchaj rady doświadczonej kobiety.

Kwiecień: XX Sąd Ostateczny

Zajmij się rodzinnymi sprawami. Ktoś bliski oczekuje od ciebie pomocy i wsparcia. Sprawy z przeszłości teraz mogą wpłynąć na twoją sytuację.

Maj: VIII Siła

Pamiętaj o zdrowiu i ćwicz kondycję fizyczną, a poczujesz się o dziesięć lat młodszy. W miłości zadbaj o intymne chwile we dwoje, będzie gorąco!

Czerwiec: III Cesarzowa

Możesz liczyć na wiele zaproszeń i towarzyskich rozrywek. Zasłużyłeś na odpoczynek i miłe chwile wśród rodziny i znajomych.

Lipiec: VI Kochankowie

Twoje nastawienie do życia i codziennych obowiązków się zmieni. Zorganizuj przyjęcie, a spędzisz wspaniałe chwile.

Sierpień: XIX Słońce

Nikt nie przeszkodzi w realizacji ambitnego zadania. Chwal się i używaj swoich atutów, aby wyszło na twoje. Zagraj w totka, może ci się poszczęścić.

Wrzesień: XIV Umiarkowanie

Odezwij się do przyjaciół, zorganizuj spotkanie po latach, dogaduj się z ludźmi, negocjuj, zbijaj ceny w dół. Odpocznij i nie pracuj za dużo.

Październik: XVII Gwiazda

Warto sprawdzić, co słychać u osoby, która wciąż jest w twoim sercu. Może wciąż między wami coś iskrzy? Jeśli nie, rozejrzyj się za kimś nowym!

Listopad: X Koło Fortuny

Dużo się będzie wokół ciebie działo, nie stój z boku, rzuć się w wir zabawy, pracy czy rodzinnych spraw. Pewna propozycja może być szansą na lepsze życie.

Grudzień: I Mag

Będziesz gotów do nowych zadań, pokonasz konkurencję, szybko nauczysz się czego pożytecznego. W uczuciach miłe niespodzianki i dobre wiadomości.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer