Horoskopy dla Wagi

Wróżba z Tarota na rok 2019 dla Wagi

Izabela Podlaska

Karta Cesarz

Aura roku: IV Cesarz

W tym roku czeka cię sporo pracy. Opłaca się wziąć na siebie więcej obowiązków i wykazać się pracowitością. Bądź konkretny, nie obiecuj gruszek na wierzbie, licz koszty i staraj się nie wydać wszystkich oszczędności. Ktoś może chcieć sprawdzić twoje kompetencje, referencje czy dyplomy, które cię uwiarygodniają. W miłości nastanie stabilny czas, bez wielkich wzlotów i romantycznych uniesień. Osoby, które szukają partnera powinny poważnie podejść do randek, bo mają szansę znaleźć odpowiedniego kandydata czy kandydatkę.

Karta Papież

Szansa roku: V Papież

Buduj i umacniaj swój autorytet, masz szansę zrobić wrażenie na kimś, na kim ci bardzo zależy. Otrzymasz dobrą wiadomość, która upewni cię, że jesteś na dobrej drodze. Szanuj osoby starsze i bardziej od ciebie doświadczone, a zyskasz ich poparcie czy nawet większe wpływy. Pamiętaj o wszystkich rocznicach lub innych wydarzeniach, które są ważne dla bliskich ci osób i przełożonych.

Karta Diabeł

Przestroga roku: XV Diabeł

Bądź rozsądny w sprawach finansowych, bo zbyt często kusić cię będą wyprzedaże, niepowtarzalne okazje i handlowe oferty ostatniej szansy. Zanim podejmiesz decyzję, oszacuj swoje możliwości finansowe. Nie jest to dobry rok na branie kredytów. Ktoś może zawrócić ci w głowie, przelotny romans doda barw twojemu życiu. Jeśli jesteś w związku, uważaj, bo partner będzie zazdrosny nawet o flirt.

Styczeń: XVII Gwiazda

Spodziewaj się pozytywnych wiadomości na temat swoich finansów. Popracuj nad związkiem. Szybko zobaczysz pozytywne rezultaty.

Luty: XII Wisielec

Nie podejmuj pochopnych zawodowych decyzji, a unikniesz niechcianych zmian. Lepiej poczekać, niż potem liczyć straty z powodu niekorzystnych decyzji.

Marzec: XI Siła

Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, zrób sobie kurację witaminową, a twój organizm odwdzięczy się za te dobre traktowanie.

Kwiecień: VIII Sprawiedliwość

Bądź bezstronny, bo ktoś będzie cię chciał wciągnąć w konflikt. Skorzystaj z porady prawnika lub księgowego.

Maj: IV Cesarz

Nie rezygnuj z wolnych popołudni, nie zostawaj w pracy po godzinach, bo i tak nikt tego nie doceni. Pomagaj krewnym i rozsądzaj spory.

Czerwiec: I Mag

Baw się, zdobywaj nowe umiejętności, a szybko staniesz się w nich mistrzem. W miłości szansa na randkę w ciemno.

Lipiec: VI Kochankowie

Będziesz bardzo towarzyski, warto odwiedzać znajomych, organizować przyjęcia. Dla zakochanych szansa na miłość!

Sierpień: IX Pustelnik

Możesz stać się specjalistą w jakiejś dziedzinie. Zabłyśniesz przed szefem, zrobisz wrażenie na partnerze i przyjaciołach.

Wrzesień: II Kapłanka

Ktoś pomoże ci w ważnej sprawie, podziękuj mu i odwdzięcz się. W książce czy czasopiśmie znajdziesz poradę, dzięki której dużo zaoszczędzisz.

Październik: XVI Wieża

Zajmij się remontem i dekoracją mieszkania, zadbaj o domowników, nie siedź w pracy do późna, a zapobiegniesz kłopotom.

Listopad: X Koło Fortuny

Bądź otwarty na zmiany. Jeśli szukasz pracy, na pewno dostaniesz ciekawa propozycję. Masz szansę na wygraną.

Grudzień: XXI Świat

Daj szansę swojemu szczęściu, zagraj w totka, weź udział w konkursie. Przyjaciele pomogą ci w sercowych i rodzinnych sprawach.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer