Horoskopy dla Strzelca

Wróżba z Tarota na rok 2019 dla Strzelca

Izabela Podlaska

Karta Kochankowie

Aura roku: VI Kochankowie

W 2019 patronuje ci karta VI Kochankowie, która zwraca uwagę na relacje z ludźmi, współpracę i negocjacje. W pracy nie działaj w pojedynkę, praca w grupie da o wiele lepsze rezultaty. Osoby, które szukają pracy, mogą otrzymać dobre wiadomości i dużo uzyskać dzięki pośrednictwu znajomych. W miłości bardzo dobra passa zarówno dla zakochanych, jak i dla samotnych, którzy mogą spotkać wyjątkową osobę na swojej drodze. Plotki i niedomówienia mogą jednak pogorszyć twoje relacje z pewną ważną kobietą, dlatego uważaj na słowa.

Karta Sąd

Szansa roku: XX Sąd

Korzystaj z doświadczeń starszych osób, zabiegaj o poradę specjalisty, a łatwiej ci będzie rozwiązać pewien trudny problem. Warto zaopatrzyć się w ciekawe lektury, znaleźć czas dla przyjaciół i rodziny, zacząć szanować swoje zdrowie i czas. W życiu rodzinnym i uczuciowym czekają cię miłe wydarzenia i udane randki. Masz szansę na zdobycie zaufania pewnej grupy czy osób, które pomogą ci zobaczyć pewne sprawy z nowej perspektywy.

Karta Wisielec

Przestroga roku: XII Wisielec

Powiedz jasno natarczywym osobom, jakie masz wątpliwości. W ten sposób unikniesz zarzutów, że nie wywiązujesz się ze swoich obietnic. Karta Wisielec ostrzega przed spóźnieniami, ale i zwykłym lenistwem, które mogą mieć negatywne konsekwencje dla kariery. Bądź punktualny i zdyscyplinowany, nie bagatelizuj początkowych trudności. Weź się w garść i nie zwalniaj kroku.

Styczeń: XVII Gwiazda

Dzięki przychylnej ci osobie pozujesz się lepiej i twoje sprawy ruszą do przodu. Wykorzystaj swój urok i czar. Dzięki przyjaciołom będziesz się lepiej czuć.

Luty: XX Sąd Ostateczny

Sprawy rodzinne zajmą ci więcej czasu niż planowałeś. Działaj w grupie, a szybciej osiągniesz cele na ten miesiąc.

Marzec: I Mag

Ucz się nowych rzeczy, Ktoś dostrzeże twój wysiłek i zostaniesz doceniony za to, co robisz i w czym jesteś najlepszy.

Kwiecień: XVI Wieża

Zrób gruntowne wiosenne porządki. Napraw zepsute sprzęty, zrób miejsce na nowe rzeczy, powyrzucaj stare graty. Wykup ubezpieczenie.

Maj: VII Rydwan

Nie zwlekaj, szybko działaj, a uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od jakiegoś czasu. W majowy weekend możliwy wyjazd lub dłuższa wycieczka.

Czerwiec: III Cesarzowa

Pamiętaj o rocznicach, imieninach i urodzinach, a zyskasz sympatię ludzi. Łap okazję, pewna finansowa propozycja może rozwiązać twoje kłopoty.

Lipiec: XXI Świat

Nie licz tylko na siebie korzystaj z pomocy, jaką ofiarują ci współpracownicy czy rodzina. W weekendy czeka cię miła uczuciowa niespodzianka.

Sierpień: IX Pustelnik

Będziesz potrzebował więcej ciszy i samotności. Działaj sam, polegaj tylko na autorytetach, dokształć się, a dużo zyskasz.

Wrzesień: XIV Umiarkowanie

Postaraj się być bezstronny, a zapewnisz sobie spokój na długie tygodnie. W tym miesiącu zajmij się swoim hobby, upiększ swoje otoczenie.

Październik: VIII Siła

Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj przemocy czy gróźb. Miesiąc sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności.

Listopad: XIX Słońce

W sprawach finansowych i zawodowych czeka cię dobra passa, bądź tylko gotów na wyzwania. Upomnij się o to, co ci się należy.

Grudzień: II Kapłanka

Czeka cię wiele towarzyskich atrakcji. Zasłużyłeś na odpoczynek i miłe chwile wśród rodziny i znajomych. Jeśli coś ci dolega, szybko wyzdrowiejesz.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer