Horoskopy dla Koziorożca

Wróżba z Tarota na rok 2019 dla Koziorożca

Izabela Podlaska

Karta Słońce

Aura roku: XIX Słońce

Przed tobą rok pełen ważnych wydarzeń. Postaraj się znaleźć w centrum uwagi i nie przegap szans, które ześle ci los. Unikaj tylko przechwałek i pustych obietnic, bo ktoś ważny zrazi się do ciebie lub do naszych pomysłów. W sprawach towarzyskich zapowiada się ciekawe spotkanie czy impreza, która będzie miała nieoczekiwany dla wszystkich finał. W sprawach zawodowych osiągniesz szybkie efekty, jeśli będziesz kreatywny. Karta zapowiada sukces w kontaktach z wielkimi instytucjami lub poważnymi urzędami. W miłości odkryjesz, czego pragniesz i co możesz dać drugiej osobie. Samotni mogą liczyć na nową, obiecującą znajomość.

Karta Rydwan

Szansa roku: VII Rydwan

Znajdź nowe hobby, poznaj ludzi, którzy są inni, niż twoi przyjaciele. Trochę odmiany w życiu towarzyskim dobrze ci zrobi. Pogódź się z porażką, a nawet rozstaniem, wtedy otworzą się przed tobą nowe możliwości. Ktoś pomoże ci wygrać lub zyskać przewagę nad przeciwnikiem. Wykorzystaj tę szansę, bo dzięki niej zaczną się pozytywne zmiany. Podróż umożliwi ci zmianę perspektywy, przyniesie ważne znajomości i doda energii.

Karta Głupiec

Przestroga roku: 0 Głupiec

Może się okazać, że nie jesteś dość przygotowany do zawodowych zadań, które na ciebie czekają w tym roku. Ktoś wytknie ci brak doświadczenia lub nieznajomość faktów. Nie unoś się honorem, tylko zabierz się do pracy i nauki. Bądź przebiegły i nie daj się przechytrzyć sprytniejszym czy mądrzejszym od ciebie. Unikniesz kłopotów, jeśli nie będziesz zbyt szczery w trudnych sytuacjach życiowych.

Styczeń: X Koło Fortuny

Wyswobodzisz się z niewygodnej dla ciebie sytuacji, a twoja reputacja zostanie ocalona. Nie broń się przed zmianami, bo wyjdą ci tylko na dobre.

Luty: IV Cesarz

Poradź się kogoś z większym doświadczeniem, a szybko rozwiążesz swoje problemy.

Sam też będziesz pomagać krewnym i rozsądzać spory.

Marzec: XX Sąd

Nie szykują się żadne poważniejsze niespodzianki. Skupisz się na sprawach, które są ważne dla twoich bliskich.

Kwiecień: XI Siła

Zapragniesz uporać się z zaległościami, rozpoczniesz porządki, zdecydujesz się na przemeblowanie lub zmianę wystroju mieszkania. Pomyśl o sprawach finansowych.

Maj: XXI Świat

Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

Czerwiec: V Papież

Nadchodzą dla Ciebie wyjątkowe dni. Będziesz się wzruszać i przejmować cudzymi problemami. Ktoś będzie ci wdzięczny za pomoc, jaką mu okazałeś jakiś czas temu.

Lipiec: VI Kochankowie

Spotykaj się z ludźmi i nie bądź odludkiem. Wyjazd na weekend pomoże ci odpocząć i pobyć więcej czasu z rodziną.

Sierpień: VII Rydwan

Pojawi się przyjaciel, na którym będziesz mógł polegać. Skorzystaj z jego pomocy, a nie pożałujesz.

Wrzesień: XIX Słońce

Jeśli czujesz się stłamszony i spychany na drugi plan w związku, teraz nadszedł czas przebudzenia i działania.

Październik: I Mag

W sprawach zawodowych karta zapowiada propozycję, która może przynieść gotówkę, ale wymagać to będzie od ciebie ciężkiej pracy i akceptacji twardych warunków.

Listopad: XIV Umiarkowanie

W sprawach finansowych bądź nieugięty i zdecydowany. Nie pożyczaj niczego osobie, która zawiodła cię w przeszłości.

Grudzień: III Cesarzowa

Unikaj zazdrości i nie bądź małostkowy, bo możesz stracić przyjaźń wartościowej osoby. W miłości oczekuj lub wręcz żądaj specjalnego traktowania i prezentów.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer