Horoskopy dla Ryb

Wróżba z Tarota na rok 2019 dla Ryb

Izabela Podlaska

Karta Gwiazda

Aura roku: XVII Gwiazda

2019 rok zapowiada się dobrze w kwestiach finansowych i uczuciowych. Gwiazda wskazuje na sukces związany z inwestycjami, nowy pomysł na zyskowny biznes lub pieniądze, które ci się od dawna należą, wreszcie trafią do twojej kieszeni. Samotni mogą liczyć na ciekawą i wartościową znajomość i dużo okazji do randek. Uwierz w swoje szczęście, ryzykuj i nie wahaj się, kiedy ktoś oferuje ci swoją pomoc.

Karta Rydwan

Szansa roku: VII Rydwan

Wróć do starych pomysłów, zrealizuj jedno marzenie, które od dawna zaprząta twoją uwagę. Ktoś z rodziny lub dalszych chętnie sfinansuje twoje projekty. Zdobędziesz informacje i środki, aby zrealizować ryzykowne, ale śmiałe plany. Nie wahaj się, teraz los ci sprzyja. Wykorzystaj ją do brze, naucz się nowych umiejętności, dogaduj się z ludźmi. W finansach szansa na kredyt na dobrych warunkach lub zysk z inwestycji, o której dawno już zapomniałeś.

Karta Mag

Przestroga roku: I Mag

Pilnuj się, bo pokus będzie o wiele więcej niż zwykle. Polegaj na sprawdzonych informacjach, nie wydawaj zbyt dużo na początku roku, żeby starczyło ci na nieprzewidziane wydatki w drugiej połowie roku. W sprawach zawodowych stawiaj sprawy jasno, nie ukrywaj prawdy, nawet jeśli będzie ona trudna lub dla ciebie niekorzystna. Nie podejmuj pochopnych decyzji, jeśli nie jesteś pewien wygranej.

Styczeń: I Mag

Ktoś zaintryguje cię na tyle, że będziesz w stanie zmienić swoje plany, żeby się do niego dostosować. W miłości zachowaj aurę tajemniczości, nie zdradzaj swoich sekretów.

Luty: X Koło Fortuny

Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Marzec: II Kapłanka

Zadbaj o zdrowie, nie wychodź z domu bez szalika i ciepłej czapki. Przeczytaj zaległe lektury i zrób kontrolne badania dla świętego spokoju.

Kwiecień: IX Pustelnik

Ogranicz swoje wydatki, nie ufaj osobom, które już raz cię zawiódł i bądź ostrożny, jeśli chodzi o nowe inwestycje. Słuchaj mądrych i doświadczonych osób.

Maj: X Koło Fortuny

Ryzykuj, wchodź w nowe sytuacje i uwierz w swoją dobrą passę. Przekonasz kogoś do swoich pomysłów lub szczęśliwie się zakochasz.

Czerwiec: XXI Świat

Plany o dalekiej podróży mogą się teraz ziścić. Bądź odważny i realizuj śmiałe plany, bo masz w tym miesiącu dużą siłę przebicia.

Lipiec: XVII Gwiazda

Poczujesz się doceniony i podziwiany, jeśli tylko wyjedziesz do ludzi, pokażesz się i zaczniesz chwalić swoimi osiągnięciami. Zasłużyłeś na urlop lub krótki wyjazd.

Sierpień: VII Rydwan

Stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Sposobem bez problemu rozwiążesz trudną sprawę.

Wrzesień: III Cesarzowa

Odpocznij i niczym się nie martw, niech inni zabiegają o twoją uwagę czy względy. Poczuj, że zasługujesz na odrobinę luksusu, nie żałuj sobie na przyjemności.

Październik: XXII Głupiec

Poczujesz, że wszystko jeszcze przed tobą. Zawieraj nowe znajomości, szukaj lepszej pracy, bo masz szansę na szybko sukces.

Listopad: XIV Umiarkowanie

Rozważ wszystkie za i przeciw, zanim podejmiesz ważną decyzję. Nie spiesz się z podjęciem trudnej decyzji, sprawa może się obrócić na twoją korzyść.

Grudzień: VIII Sprawiedliwość

Staraj się być obiektywny, nie ulegaj zbyt łatwo ani pozytywnym, ani negatywnym emocjom. Wprowadź w swoje życie więcej porządku.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebne interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer