Horoskopy dla Bliźniąt

Wróżba z Tarota na rok 2020 dla Bliźniąt

Izabela Podlaska

Karta Mag

Aura roku: I Mag

Czekają cię nowe wyzwania i zadania, dzięki którym otworzą się przed tobą zupełnie nowe możliwości. Bądź odważny, działaj szybko i skutecznie, a nie będziesz długo czekał na pozytywne zmiany w swoim życiu. Nie zdradzaj swoich sekretów tym, którzy nie umieją dotrzymać tajemnicy, a będziesz spać spokojnie. W sprawach finansowych będzie okazja do korzystnej inwestycji, omijaj jednak łukiem różnego rodzaju fundusze inwestycyjne i giełdę. Osoby samotne powinny patrzeć optymistycznie w przyszłość, bo wiosna i lato przyniosą im nową znajomość dzięki podróży lub pośrednictwu przyjaciół.

Karta Cesarz

Szansa roku: IV Cesarz

Nadchodzi nowy rok, a wraz z nim czas porządków i zmiany złych nawyków. Nie ociągaj się z przejrzeniem starych gratów, które zalegają po kątach. Wyrzuć niepotrzebne i zniszczone przedmioty i ubrania, żeby zrobić miejsce na nowe sprawy i oczyścić energię wokół siebie. Nawet zwykłe ścieranie kurzu może przyczynić się do poprawy samopoczucia! Popatrz krytycznym wzrokiem na swoją sylwetkę, cerę i nawyki żywieniowe. W tym roku będziesz miał siłę, aby porzucić nałóg, który zżera twoje zdrowie i pieniądze. Łatwiej będzie zacząć dietę i schudnąć. Nie zwlekaj ze zmianami, zrób szczegółowy plan i trzymaj się go, a rok będzie wyjątkowo udany,

Karta Księżyc

Przestroga roku: XVIII Księżyc

Wysypiaj się, chodź na spacery, wietrz mieszkanie i nie zamykaj się w sobie. W tym roku możesz czasami widzieć świat w ciemniejszych barwach, a nawet narzekać, że nie należysz do ulubieńców losu. Ale czy tak jest naprawdę? Postaraj się być obiektywny wobec tego, co cię w życiu spotyka. Codziennie wieczorem zastanów się, co dobrego ci przyniósł dzień i zapisz to w notatniku. Dzięki temu nawet porażki czy przykrości nie będą aż tak dotkliwe. Nie ufaj ludziom, którzy w przeszłości cię zranili. Wybacz jednak komuś z rodziny, który sam nie jest w stanie wyciągnąć pierwszy ręki na zgodę.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer