Horoskopy dla Raka

Wróżba z Tarota na rok 2020 dla Raka

Izabela Podlaska

Karta Kapłanka

Aura roku: II Kapłanka

Znajdź czas dla siebie, nie goń wciąż za nowinkami. W tym roku potrzebujesz więcej opieki i spokoju. Bliska osoba cię doceni. Zrób plan, bądź konsekwentny, szukaj oszczędności. Uporządkuj rodzinne sprawy, pomóż znajomym, a szybko znajdziesz czas na swoje hobby. Nie poddawaj się naciskom, stań do walki o swoje, ale nie używaj nacisków czy gróźb, bo do niczego dobrego to nie doprowadzi. Rok sprzyja pozytywnym zmianom i szczęśliwym zbiegom okoliczności. Nie szukaj wymówek, pokonaj lenistwo i zabierz się za swoje zdrowiem i kondycją. W drugiej połowie roku pewna osoba da ci wsparcie w trudnej zawodowej lub finansowej sprawie. Koniec roku będzie świetnym czasem aby się wyciszyć i pobyć z bliskimi.

Karta Kochankowie

Szansa roku: VI Kochanowie

Nawiążesz nowe znajomości i spotkasz na swojej drodze ludzi, którzy dużo ci w życiu ułatwią. Ktoś bezinteresownie pomoże ci w trudnej sprawie. Postaraj się odwdzięczyć tym samym, a zyskasz wieloletniego przyjaciela. Rok sprzyja randkom, imprezom i wyjazdom na łono natury. Odpocznij i nabierz sił, aby w kolejnych latach móc działać na wysokich obrotach. Plotki i niedomówienia mogą jednak pogorszyć nasze relacje z pewną ważną kobietą, dlatego uważajmy na słowa. Uda ci się wynegocjować dobre warunki umowy, pożyczki czy zawodowej współpracy. Masz szansę na zdobycie zaufania pewnej grupy czy osób, które pomogą ci zobaczyć pewne sprawy z nowej, świeżej perspektywy.

Karta Śmierć

Przestroga roku: XIII Śmierć

Uważaj, nie bądź zbyt pewny siebie! Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli ulegniesz pokusie złamania lub obejścia prawa. Miej się na baczności. Korzystaj z doświadczeń starszych osób, zabiegaj o poradę specjalisty, a łatwiej ci będzie rozwiązać pewien trudny problem. Warto zaopatrzyć się w ciekawe lektury, znaleźć czas dla przyjaciół i rodziny, zacząć szanować swoje zdrowie i czas. W życiu rodzinnym i uczuciowym czekają cię trudne rozmowy, ale dzięki dyplomacji uda ci się wybrnąć z pułapek, jakie nastawiają na ciebie krewni. Dbaj o swoje zdrowie, nie przemęczaj się i dbaj o kondycję, a weekendy będziesz mógł spędzać aktywnie.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer