Horoskopy dla Strzelca

Wróżba z Tarota na rok 2020 dla Strzelca

Izabela Podlaska

Karta Siła

Aura roku: VIII Siła

Trudności mają szansę się rozwiązać i choć nie uwolniłeś się jeszcze od wszystkich kłopotów, proces uwalniania się od tego właśnie się rozpoczął. Zawodowe sprawy staną się niezwykle absorbujące. Okoliczności życiowe nakłaniać cię będą do poważnych decyzji i sprzyjać będzie zmianom, na które zanosiło się już w ubiegłym roku. Będziesz zastanawiać się czy zajęcie, które sobie obrałeś, daje ci satysfakcję i szansę na dalszy rozwój. Czas sprzyja nauce i wytrwałej pracy. W sprawach finansowych bądź ostrożny. Oszczędzaj i myśl o poważnej lokacie swojego kapitału. Nie narzekaj i nie szukaj zastępców, bo ominie cię zasłużona nagroda.

Karta Kapłanka

Szansa roku: II Kapłanka

Będziesz ambitny i samodzielny. Przestaniesz oglądać się na innych i nie będziesz chciał pracować na cudzy sukces. Wreszcie zaczniesz planować życiową rewolucję! Musisz jednak wszystko dobrze przemyśleć, zanim podejmiesz radykalną decyzję, taką jak nagła zmiana pracy czy zapisanie się na dodatkowe kosztowne szkolenia zawodowe. Okoliczności życiowe wymuszać będą na tobie długofalowe plany. Korzystaj z uroków życia, póki trwa dobra passa! Okazje do nowych romansów czy choćby flirtów pojawiać się będą co krok. Ludzi będzie przyciągać do ciebie nie tylko twoja życzliwość, ale też twój optymizm i poczucie humoru. Uważaj tylko, aby dla świętego spokoju nie obiecać zbyt wiele komuś, kto jest zazdrosny i zrzędliwy.

Karta Diabeł

Przestroga roku: XV Diabeł

Zajmij się tym, co naprawdę ważne dla twojej kariery. Twoje plany mają szansę na powodzenie. Od ryzykownych interesów, pracy bez dobrych pieniędzy i plotkujących współpracowników trzymaj się jednak z daleka. Staniesz się cierpliwszy, odważniejszy i bardziej pewny siebie. Zastanowisz się nad swoją karierą i dojdziesz do wniosku, że jesteś już gotowy na zmiany. Będziesz ubiegać się o lepsze stanowisko i większe pieniądze. Twoi przeciwnicy poczują przed tobą respekt. Unikaj jednak niepewnych inwestycji, mętnych obietnic i niekonkretnych spółek czy umów, na których nie wiadomo, co zyskasz. Diabeł nie śpi i namawia cię do marnotrawstwa czasu i pieniędzy.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer