Horoskopy dla Koziorożca

Wróżba z Tarota na rok 2020 dla Koziorożca

Izabela Podlaska

Karta Sąd

Aura roku: XX Sąd

Sprawy zawodowe układać się będą po twojej myśli. Rok przyniesie ci nowe obowiązki i zawodowe wyzwania. Będziesz musiał wykazać się wielką odpowiedzialnością i cierpliwością, nawet jeśli sądzisz, że te cechy charakteru są ci obce. Kiedy pojawią się trudności, to staw im czoła i nie rezygnuj z tego, co ci się należy. Czas szczególnie sprzyja ciekawym szkoleniom i udanym podróżom. W połowie roku poczujesz, że nadchodzi czas na zupełnie nowe wyzwania. Zapragniesz założyć własny biznes lub poszukasz ryzykownych przedsięwzięć. Prosty, ale genialny pomysł może odmienić bieg twojej kariery. Pod koniec roku zaufaj swojej intuicji i nie angażuj się w sprawy, do których w głębi serca zupełnie nie masz przekonania.

Karta Słońce

Szansa roku: XIX Słońce

Przed tobą rok wielkich szans, ciekawych propozycji i ważnych znajomości. Pomogą ci ważne i wpływowe osoby. Skup się na sobie, swoich talentach i możliwościach. Zastanów się, dlaczego nie masz jeszcze tego, o czym marzysz. Pomyśl, jak osiągnąć wewnętrzny spokój i żyć w zgodzie z własnym sercem. Bardzo trudno jest doprowadzić serce do wyciszenia i uspokoić je. Aby osiągnąć spokój i nieporuszenie, należy wcześniej dużo zrobić w tym kierunku. Ruch i bezruch uzupełniają się i jedno bez drugiego nie może istnieć. Dawna znajomość może znów okazać się warta twojej uwagi. Zanim jednak zdecydujesz się na poważne zmiany zastanów się, czy ukochana osoba rzeczywiście pozbyła się starych wad. Słuchaj intuicji i działaj ostrożnie, a powodzenie cię nie opuści.

Karta Umiarkowanie

Przestroga roku: XIV Umiarkowanie

Zapowiada się wiele pośpiechu i wiele zamieszania. Czeka cię też więcej konfliktów z osobami, które zazdroszczą ci sukcesów, a nawet pieniędzy. Nie przejmuj się tym, bo twoja pracowitość zostanie doceniona, choć może nie być ci łatwo. Spotkasz na swojej drodze ważne i wpływowe osoby, które gotowe będą ci bezinteresownie pomóc. W drugiej połowie roku będziesz miał okazję zarobić więcej pieniędzy, które zainwestujesz w dobry interes. Czas nie sprzyja braniu kredytów i pożyczek, a raczej oszczędzaniu i planowaniu wydatków. Romantyczne znajomości, które nie do końca ci odpowiadają zdecydowanie kończ i śmiało szukaj następnej okazji.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer