Horoskopy dla Skorpiona

Wróżba z Tarota na rok 2021 dla Skorpiona

Izabela Podlaska

Karta Wisielec

Aura roku: XII Wisielec

Nie spiesz się i rób wszystko dokładnie i porządnie, a twoje notowania pójdą w górę. Zabłyśniesz przed szefem, zrobisz wrażenie na partnerze i przyjaciołach. Nie podejmuj jednak pochopnych zawodowych decyzji, a unikniesz niechcianych zmian. Lepiej poczekać, niż potem liczyć straty z powodu niekorzystnych decyzji. Bądź rozsądny w sprawach finansowych, bo zbyt często kusić cię będą wyprzedaże, niepowtarzalne okazje i handlowe oferty. Zanim podejmiesz decyzję, oszacuj swoje możliwości finansowe. Nie jest to dobry czas na branie kredytu.

Karta Kochankowie

Szansa roku: VI Kochankowie

Masz szczęście do ludzi, wykorzystaj to! Ktoś podpowie ci dobre rozwiązanie, ktoś inny wyciągnie pomocną dłoń. Nie bój się pytać, dzięki temu wiele zyskasz. Nie przepracowuj się, tobie też należy się coś od życia. Jednocześnie buduj i umacniaj swój autorytet, bo teraz okażesz się lepszy od konkurencji. Już na początku roku otrzymasz dobrą wiadomość, która upewni cię, że jesteś na dobrej drodze. Szanuj osoby starsze i bardziej od ciebie doświadczone, a zyskasz ich poparcie czy nawet większe wpływy.

Karta Świat

Przestroga roku: XX Świat

Jeśli prowadzisz negocjacje, to rozmowy będą się przedłużać, a wymagania wobec ciebie będą rosły. Nie reaguj jednak nerwowo i nie próbuj przyspieszyć biegu wydarzeń. Karta Świat przynosi szczęście do znajdowania odpowiednich informacji, dzięki którym możesz wiele zyskać. Dobrze się odżywiaj i chodź na spacery, zrób sobie kurację witaminową, a twój organizm odwdzięczy się za te dobre traktowanie.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer