Horoskopy dla Strzelca

Wróżba z Tarota na rok 2021 dla Strzelca

Izabela Podlaska

Karta Gwiazda

Aura roku: XVII Gwiazda

Czekają cię miłe niespodzianki ze strony bliskich. Nie przepracowuj się, tobie też należy się coś od życia. Ten rok będzie okazją do zrobienia gruntownych domowych porządków. Nie zapominaj jednak, że twoje zdrowie jest najważniejsze. W sprawach finansowych i zawodowych wrócisz do równowagi. Będziesz miał okazję spłacić dług lub zapłacić zaległe rachunki. Warto dogadywać się z ludźmi i współpracować, więcej na tym zyskasz i w pracy i w życiu rodzinnym. Warto być odważnym i wprowadzać długofalowe plany w życie.

Karta Rydwan

Szansa roku: VII Rydwan

W sprawach zawodowych lub finansowych uda ci się osiągnąć to, o co zabiegasz od długiego czasu. Nie poddawaj się i walcz o swoje. Teraz jest najlepszy czas, aby zwyciężyć. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. Możesz jednak poczuć, że potrzebujesz więcej czasu tylko dla siebie. Poradź się księgowej zanim podejmiesz ryzykowną decyzję finansową. Słuchaj rad osoby niezależnej i kompetentnej. W twoim związku wydarzy się coś ważnego, nie przegap tego! Samotni mają szansę na wyjątkowe uczucie.

Karta Sąd

Przestroga roku: XX Sąd

Jeśli tylko będziesz panować nad nerwami, czekają cię miłe niespodzianki. Ktoś przedstawi cię osobie, która wpłynie pozytywnie na twoją karierę i sytuację finansową. Nie jednak lekceważ wrogów i dbaj o przyjaciół. Postaraj się, aby ważne wiadomości i plotki szybko do ciebie docierały. W ten sposób unikniesz niespodzianek i będziesz wiedział, jak właściwie zachować się w nowej i ryzykownej sytuacji.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer