Horoskopy dla Barana

Wróżba z Tarota na rok 2022 dla Barana

Izabela Podlaska-Konkel

Karta Cesarz

Aura roku: IV Cesarz

Postaw w tym roku na promocję siebie i swoich umiejętności. Karta Cesarz podpowiada, że masz szansę przebić się do szefa, zaprezentować swoje pomysły i dużo na tym zyskać. Nie zdradzaj swoich sekretów, ukrywaj niedociągnięcia i braki, a uda ci się wdrożyć w życie ambitne plany. Karta sprzyja naprawie sprzętu, rowerów, oddaniu samochodu na szybki przegląd i zadbaniu o stan otoczenia, w którym na co dzień przebywasz. W życiu uczuciowym karta przynosi okazję do poznania kogoś o wielkich ambicjach. Osobom samotnym zwiastuje początek obiecującego romansu z kimś z pracy lub z osobą poznaną w podróży.

Karta Siła

Szansa roku: VIII Siła

Na twojej drodze pojawi się dużo pokus, z którymi będziesz musiał walczyć. Weź się w garść, bo karta Siła daje nadzieję, że wszystkie je w tym roku pokonasz, co wpłynie pozytywnie na twoje zdrowie i samopoczucie. Jeśli zrobisz odpowiedni plan treningowy, zaplanujesz zmianę diety na zdrowszą czy spróbujesz bardziej efektywnie zarządzać swoim czasem, sukces jest w twoim zasięgu. Siła daje nadzieję osobom, które przechodzą kuracje zdrowotną lub poddają się rehabilitacji. Wasz organizm będzie szybko wracał do zdrowia.

Karta Sąd Ostateczny

Przestroga na rok: XX Sąd Ostateczny

Nie zaniedbuj rodzinnych spraw, nie odwołuj spotkań z krewnymi i pamiętaj o wspólnym niedzielnym obiedzie. Sąd Ostateczny przestrzega przed zbyt lekkim traktowaniem obowiązków wobec bliskich. Ktoś potrzebuje twojej pomocy, ale ty tego nie widzisz. Poświęć więcej czasu rodzinie, a zapobiegniesz konfliktom i problemom. Jeśli wybierasz się w podróż, wykup ubezpieczenie. Jeśli jesteś w związku, wykasuj z telefonu numer do byłego partnera, bo będzie cię kusić, aby do niego zadzwonić, a to może spowodować problemy.

Styczeń

VI Kochankowie. Wystarczy ci czasu na wszystko, choć rodzinne obowiązki mogą trochę ucierpieć. Karta zapowiada pogodzenie z kimś, kto ostatnio nie życzył ci dobrze.

Luty

XXII Głupiec . Nie bój się pytać o radę, zasięgać drugiej opinii, prosić o pomoc. Podejmuj rozważnie i na spokojnie życiowe decyzje, a nie popełnisz błędu.

Marzec

XIV Umiarkowanie. Nie udawaj kogoś innego, niż w rzeczywistości jesteś ani w pracy, ani w miłości. Bądź skromny i dbaj o swoje słowa, a ktoś cię zauważy i doceni.

Kwiecień

II Kapłanka. Otoczą cię przyjaźni ludzie, dla których twój los okaże się ważny. Skorzystaj z ich rad i podpowiedzi, nie obawiaj się przyznać do błędów.

Maj

VIII Siła. Nie walcz w tym miesiącu z przeciwnikami silniejszymi od siebie, a raczej zajmij się układaniem tajnych planów i sojuszy.

Czerwiec

0 Głupiec. W sprawach zawodowych pojawi się propozycja lub okazja, na jaką czekałeś. Szansa ta dotyczyć będzie zupełnie nowego pola działania.

Lipiec

VII Rydwan. Czeka cię propozycja wyjazdu, współpracy lub nawiązania ciekawej znajomości. Będziesz ruchliwy, wesoły i towarzyski.

Sierpień

III Cesarzowa. Zakochani mogą liczyć na sympatyczne prezenty i romantyczne deklaracje. Nie przekładaj w nieskończoność randki czy towarzyskiego spotkania.

Wrzesień

XIX Słońce. Podejmiesz słuszną decyzję, a w przypadku konfliktu opowiesz się po zwycięskiej stronie. Będziesz szybki, sprawiedliwy i bardzo spostrzegawczy.

Październik

I Mag. W sprawach zawodowych karta zapowiada propozycję, która może przynieść gotówkę, ale wymagać to będzie od ciebie ciężkiej pracy i akceptacji twardych warunków.

Listopad

V Papież. Czyjeś przykre słowa urażą cię bardziej, niż przypuszczasz. Nie martw się tym i dalej rób to, co w głębi serca uważasz za słuszne.

Grudzień

IV Cesarz. W pracy może pojawić się rywal, który sprowokuje dyskusję na temat twoich poglądów. Nie bagatelizuj tego wydarzenia i szybko podejmij odpowiednie kroki.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer