Horoskopy dla Wagi

Wróżba z Tarota na rok 2022 dla Wagi

Izabela Podlaska

Karta Mag

Aura roku: I Mag

Bądź przygotowany na nowe wyzwania, uwierz w siebie i porzuć kompleksy. Zadbaj o swoje interesy i szukaj szczęścia w miłości. Bądź pewny siebie i przejdź od razu do działania, a 2022 okaże się jednym z najbardziej produktywnych i owocnych momentów w ciągu ostatnich lat. Będziesz ambitny i wyjdzie ci to na dobre. Teraz jest dobry czas, aby upomnieć się o swoje prawa, stanąć do rywalizacji, zainwestować w nowe hobby lub postarać się o nową, lepszą pracę. Szans na poprawienie swojej sytuacji materialnej będzie wiele. Nie ryzykuj tylko zbyt dużej gotówki w grach losowych, bo możesz niestety wszystko stracić. Odczujesz też poprawę w sprawach zdrowotnych. Warto zaczynać nową dietę i odchudzanie.

Karta Słońce

Szansa roku: XIX Słońce

Nie poddawaj się i walcz o swoje. Teraz jest najlepszy czas, aby zwyciężyć. Optymizm i entuzjazm sprawią, że wiele osób z twojego otoczenia bez wahania zwróci się do ciebie o pomoc lub radę. Samotni mają szansę poznać kogoś interesującego, a osoby w stałym związku znajdą więcej czasu dla partnera. Zadbaj o sprawy dalszych krewnych, twoja pomoc może okazać się kluczowa. Warto zapisać się na kurs dokształcający lub dowiedzieć się czegoś więcej o sprawie, którą się zajmujesz, żeby nie popełnić błędu.

Karta Sąd

Przestroga na rok: XX Sąd

Nie lekceważ wrogów i dbaj o przyjaciół. Postaraj się, aby ważne wiadomości i plotki szybko do ciebie docierały. W ten sposób unikniesz niespodzianek i będziesz wiedział, jak właściwie zachować się w nowej sytuacji. Nie wierz we wszystko, co usłyszysz w tym roku. Ktoś będzie próbował zamydlić ci oczy lub zrobić wrażenie mimo braku podstaw. Bądź szczery z ludźmi, szczególnie bliskimi, bo zatajanie prawdy może doprowadzić do przykrych konsekwencji.

Styczeń

VII Rydwan. Będziesz bardzo aktywny i trudno ci będzie siedzieć z założonymi rękami. Szef doceni twoją inicjatywę i przedsiębiorczość.

Luty

VIII Sprawiedliwość. Bądź obiektywny, nabierz dystansu do codziennych spraw i problemów, a szybko znajdziesz rozwiązanie trudnej sprawy.

Marzec

I Mag. Masz dobrą rękę do spraw finansowych. Jeśli ubiegasz się o kredyt lub pożyczkę, będziesz wiarygodny dla banku.

Kwiecień

XIX Słońce. Będziesz musiał sam podjąć decyzję dotyczącą spraw rodziny lub partnera. Bądź zdecydowany i szybki, a wszyscy będą ci wdzięczni.

Maj

VI Kochankowie. Nie siedź sam w domu w długi weekend, zorganizuj zabawę dla znajomych lub wyjedź gdzieś choćby na jeden dzień.

Czerwiec

II Kapłanka. Bądź obiektywny, nie daj się wciągnąć w rodzinne dyskusje czy kłótnie, bo źle na tym wyjdziesz.

Lipiec

XV Diabeł. Nie zaczynaj nowych spraw i nie angażuj się w nowe znajomości, jeśli obiecałeś komuś pomoc lub zobowiązałeś się do wykonania pracy w terminie.

Sierpień

XIV Umiarkowanie. Zdobędziesz doświadczenie w trudnej sztuce negocjacji. Dzięki temu dogadasz się z każdy i nawet od wroga uzyskasz to, na czym ci zależy.

Wrzesień

V Papież. Trzymaj się swoich zasad, nie rób wyjątków i nie daj się namówić na zrobienie rzeczy, które nie są zgodne z twoim systemem wartości.

Październik

III Cesarzowa. Sprawdź swoje kulinarne talenty. Naucz się wreszcie gotować lub wypróbuj nowy, egzotyczny przepis z kuchni świata.

Listopad

XIX Słońce. Pojawi się miłosny rywal lub będziesz musiał wykazać się przed znajomymi lub ukochaną osobą. Na szczęście jesteś skazany na sukces.

Grudzień

XIV Umiarkowanie. Będziesz bardzo twórczy i pomysłowy. Wykorzystaj swoje ukryte atuty i umiejętności, a szef wreszcie powierzy ci ważne zadanie.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer