Horoskopy dla Skorpiona

Wróżba z Tarota na rok 2022 dla Skorpiona

Izabela Podlaska

Karta Słońce

Aura roku: XIX Słońce

Nadchodzi korzystny rok. To, co wydawało się niemożliwe, jest właśnie w twoim zasięgu. Zapowiada sprzyjające okoliczności, które umożliwią ci realizację planów. Karta Słońce wyraża męską energię i symbolizuje pewność siebie, samoświadomość, umiejętne wykorzystanie swoich atutów, kreatywność i swobodę w wyrażaniu pragnień i myśli. Oznacza przypływ sił, optymizm, dzielenie się z innymi tym, co się ma. Wskazuje na dobry czas, sukcesy w każdej dziedzinie, szybką podróż, bezproblemowe dogadanie się z dziećmi lub członkami rodziny. Doradza pośpiech, nieustępliwość i pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi. W miłości zapowiada możliwość gorącego romansu, a w finansach szansę na wygraną w totka lub w konkursie.

Karta Świat

Szansa roku: XXI Świat

W tym roku znajdziesz rozwiązanie trudnej sprawy. Karta Świat daje nadzieję, że niesprzyjające okoliczności, w których się znalazłeś, zmienią się na twoją korzyść. Zyskają osoby, które są wszechstronne i chętnie się uczą, często podróżują, zdobywają wiedzę z różnych źródeł, posiadły mądrość życiową. Karta zapowiada podróż, poczucie dobrze spełnionego obowiązku, szybki sukces. Możesz spotkać cudzoziemca lub kogoś, kto przyjechał z zagranicy, dzięki któremu twój los odmieni się na lepsze.

Karta Diabeł

Przestroga na rok: XV Diabeł

Karta oznacza pokusę, zabawę, poluzowanie rygoru czy zasad. Wskazuje na silne emocje, które mogą uczynić cię nieobliczalnym. Ostrzega przed sytuacjami, w których coś lub ktoś cię pociąga tak mocno, że nie jesteś w stanie oprzeć się pokusie. Diabeł oznacza również manipulację, narzucanie innym swojego zdania, powielanie przesądów czy niesprawdzonych przekonań, uprzedzenia, strach, tabu, zakaz. Uważaj, aby ktoś nie odkrył twoich tajemnic i nie naraził cię na zawodowe lub finansowe kłopoty.

Styczeń

IV Cesarz. Czas na planowanie! Twój kalendarz na cały rok wypełni się już w styczniu, nie odkładaj koniecznego remontu czy ważnej rozmowy z przełożonym

Luty

XIX Słońce. Zadziwisz szefa i współpracowników, możesz też liczyć na większe zyski. Możliwe drobne i zabawne nieporozumienia towarzyskie.

Marzec

IX Pustelnik. Chętnie coś zmienisz w swoich zawodowych planach. Miesiąc sprzyja mądrym decyzjom i ambitnym pomysłom.

Kwiecień

0 Głupiec. Zaufaj nowościom i intrygującym propozycjom. Ktoś młodszy udzieli ci rady, która zainspiruje cię do pożytecznego działania.

Maj

XXI Świat. Szanuj swoich rozmówców, nie pomyl funkcji czy tytułów! Czeka cię wyjaśnienie lub zakończenie trudnej sprawy.

Czerwiec

IV Cesarz. Użyj swojego autorytetu, aby rozwiązać trudną zawodową lub urzędową sprawę. Los pewnej osoby zależy od twojej pomocy i zdecydowania.

Lipiec

XII Wisielec. Zrób coś, czego nie spodziewają się po tobie inni. Dzięki temu zaskoczysz kogoś, kto od dawna chce cię bliżej poznać.

Sierpień

X Koło Fortuny. Twój spokojny świat wywrócić się może do góry nogami. Nagle będziesz musiał kogoś ratować lub wykazać się refleksem.

Wrzesień

XVII Gwiazda. Pewna wpływowa i przychylna ci kobieta pomoże ci w załatwieniu trudnej i krępującej sprawy. Nie zapomnij jej za to podziękować!

Październik

III Cesarzowa. Zdobędziesz silne argumenty w rodzinnej lub zawodowej dyskusji Użyj swojej przewagi, bo szczęście jest na wyciągnięcie ręki.

Listopad

VI Kochankowie. Weź pod uwagę racje i argumenty partnera, wspólnika lub dziecka. Sam nie podejmuj decyzji, która dotyczy was dwojga lub grupy.

Grudzień

XXI Świat. Zasłużysz na nagrodę i przekonasz się, że jesteś o wiele więcej wart, niż sam przypuszczasz. Powiadom wszystkich o swoim sukcesie.

Nowości wydawnicze

Kwartalnik Tarocista nr 20W 20. numerze "Tarocisty" zapoznasz się z symboliką dziewiątek, nauczysz się odczytywać alchemiczne znaczenie karty Hierofant oraz wróżebna interpretacje karty Słońce. Prezentujemy również historię Tarota Marsylskiego, najbardziej znanej talii w historii tarota. Proponujemy też rozkłady dla samotnych: Czas na miłość, Sobie przeznaczeni i Druga szansa.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Astrologia Profesjonalna nr 13W 13 numerze kwartalnika "Astrologia Profesjonalna" znajdują się teksty o wielkich koniunkcjach w horoskopie urodzeniowym i w astrologii mun­dalnej, o niefortunnym położeniu Wenus, a także artykuł na temat elekcji medycznych oraz przepo­wiednie polityczne siedemnastowiecznego astrolo­ga Williama Lilly'ego.

Zamów aktualny numer

Kwartalnik Tarocista nr 19W 19. numerze "Tarocisty" przeczytasz o znaczeniu kart Gwiazda i Księżyc, zapoznasz się z bogatym zwierzyńcem w Tarocie Thota, zapoznasz się z pogłębionymi znaczeniami tarotowych siódemek. Proponujemy również rozkłady na nowe sytuacje: na pierwszą randkę, nową pracę czy nową znajomość. Dowiesz się, jakie litery i dÂźwięki przyporządkowane są wielkim arkanom, co może ci w medytacji z kartami.

Zamów aktualny numer